مشخصات کود ادونس کوشی کوش

کود ادونس Kushie Kush دارای مواد مغذیی است که باعث افزایش روغن، وزن و توان گیاه در طول دوره گلدهی خواهد شد. این مواد شامل فسفر، پتاسیم، اسید آمینه و مواد متابولیکی است. تمامی این مواد با دقت و اندازه گیری بالا با یک دیگر ترکیب شده اند. شما نیز به میزان کافی و صحیح از آن استفاده نمایید تا به نتیجه ای شگفت انگیز دست یابید.

مزایای کود Advanced مدل Kushie Kush

- طراحی شده توسط تیم دانشمندان برتر
- تولید شده با بالاترین استانداردهای ممکن
- حاوی اسیده های آمینه
- بلوک های سازنده پروتئین ها و گل ها
- ایده آل برای استفاده با طیف وسیعی از مواد مغذی پیشرفته و محرک ها
- سازگار با فناوری pH Perfect

 کود ادونس Advanced

برای خرید کود ادونس Advanced می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

چگونگی استفاده از کود Advanced مدل Kushie Kush

کوشی کوش را می توان به صورت پایه هیدروپونیک از هفته اول تا ششم گلدهی استفاده نمود. این کود به عنوان تقویت کننده و محرک گلدهی استفاده نمود.
مخزن سیستم آبیاری خود را با آب شیرین پر کنید، طبق درصدی که در انتها خواهیم گفت، از کود Advanced Kushie Kush در این محلول استفاده نمایید. می توانید در این محلول از دیگر محصولات ادونس نیز استفاده نمایید. اگر از محصولات pH Perfect  استفاده خواهید کرد دیگری نیازی به تنظیم اسیدی یا قلیایی بودن محلول آبیاری نخواهید داشت. اگر از محصولات تولید کنندگان دیگری استفاده می کنید، شاید نیاز باید میزان pH  را اندازه گیری کنید. پی اچ سنج و دما سنج در مجموعه تهران گرولایت وجود دارد تا بتوانید این کار را به راحتی انجام دهید.
دقت کنید، به هیچ عنوان کود را به صورت مایع غلیظ برای گیاهان استفاده نکرده و همواره با آب کافی ترکیب نمایید. پس از اضافه نمودن مواد و کود Advanced مدل Kushie Kush به خوبی آنها را با آب ترکیب کنید. برای گیاهانی که رشد کندتری دارند یا گیاهانی که 100% در سلامت کامل به سر نمی برند از میزان دوز کمتری استفاده کنید.
مقدار مصرف به میزان 2 میلی لیتر در یک لیتر آب باید باشد.
NPK: 1-3-8

کود ادونس Kushie Kush

برای خرید کود ادونس Kushie Kush می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

این محلول به خصوص برای گونه های گیاهی که در آب هوای مرطوب رشد می کنند مناسب خواهد بود. به این تریب این گیاهان شکوفه دهی و گلدهی بهتر و در نتیجه میوه های پر بارتر خواهند داشت. کود Advanced Kushie Kush در سه حجم از تهران گرولایت قابل خریداری است:
250 میلی لیتر
500 میلی لیتر
1000 میلی لیتر
تمامی قیمت های تهران گرولایت به صورت منصفانه برای علاقمندان به گل و گیاه و طبق استاندارد بازار تعیین گردیده است. اگر در زمینه خرید کود های ارگانیک یا انواع تجهیزات باغبانی و کشاورزی سوالی دارید می توانید با ما در میان بگذارید. تهران گرولایت همیشه آماده راهنمایی شما علاقمندان به گیاهان خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: