مشخصات کود Hesi TNT Complex

همانطور که میدانید کود ها برای رشد گیاهان بسیار مفید و موثر است اما ما باید با توجه به نیاز هایمان برای رشد گیاه کود مناسب را انتخاب کنیم.

جالب است بدانید کود TNT Complex یک کود رشد بسیار قوی است که برای گیاهان ملایم است. نیتروژن مورد استفاده در مجتمع Hesi TNT 100٪ ارگانیک (اوره) است.

کود هسی Hesi

برای خرید کود هسی Hesi می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

لازم به ذکر است ترکیبات نیتروژن آلی به دلیل اینکه نمک نیستند، ارزش EC ندارند اما درصد بالایی از نیتروژن دارند. بنابراین گیاهان جوان دارای حداقل نمک هستند که شرایط رشد ایده آل را ایجاد می کند. بنابراین Hesi TNT Complex دارای ارزش EC پایینی است اما میزان اثربخشی آن بسیار بالا است. کودHesi TNT حاوی تمام مواد مغذی لازم است و با بسیاری از اجزای حیاتی (ویتامین ها، اسیدهای آمینه، قندهای فعال گیاهی) غنی شده است که رشد موثری را تضمین می کند. گیاهانی که با کودHesi TNT تحت درمان قرار می گیرند، تعداد زیادی نقطه رشد ایجاد می کنند و با رنگ سبز سالم قوی و قوی تر می شوند. هرگز با Hesi TNT Complex زیاده روی نکنید زیرا این باعث رشد بیش از حد گیاه می شود و سپس در انتهای چرخه انرژی زیادی برای انتقال ریشه ها به قله ها مصرف می کند.

قندهای فعال گیاهی: مونو ساکارید جز ساده ترین کربوهیدرات ها هستند که به قندهای ساده نیز معروف هستند و میتوانند با پیوند گلیکوزیدی به یکدیگر متصل شده و سایر قندهای دیگر را تشکیل دهند. لازم به ذکر است که این مواد به سایر کربوهیدرات های دیگر تجزیه نمیشود. همانطور که میدانید هر دسته از ترکیبات آلی را به روش هایی نام گذاری میکنند، فرمول عمومی مونو ساکارید ها CnH2nOn است.

برای نام گذاری این دسته از مواد که دارای گروه آلدئیدی هستند، شماره گذاری از سمتی صورت میگیرد که گروه کربونیل کمترین مقدار را بگیرد، برای قندهایی که کربونیل آزاد دارند ابتدا تعداد کربن را به لاتین ذکر میکنیم و سپس پسوند ose را به آن اضافه میکنیم مانند: تریوز (گلیسر الدئید)، هگزوز(گلوکز)....

کود Hesi TNT Complex

برای خرید کود Hesi TNT Complex می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

باید بدانید که گلوکز یک مونوساکارید مهم است زیرا هم انرژی و هم ساختار بسیاری از موجودات را تأمین می کند. مولکولهای گلوکز می توانند در گلیکولیز تجزیه شوند و انرژی لازم را برای سلول های تنفسی فراهم نمایند. همچنین بدن می تواند گلوکز اضافی موجود را با ترکیب آن با مونوساکاریدهای دیگر ذخیره نماید. این ترکیب در گیاهان به صورت نشاسته ذخیره سازی می گردد. گلوکز همچنین می تواند به زنجیره های طولانی مونوساکارید متصل شود تا پلی ساکاریدهایی که شبیه الیاف هستند را بسازد. گیاهان معمولا به این طریق سلولز را می سازند.
لازم به ذکر است سلولز یکی از فراوانترین مولکول های موجود در کره ی زمین است. هر گیاه از سلولز برای احاطه نمودن سلول ها استفاده می کند و دیواره های سفت و سخت سلولی را ایجاد می کند که به گیاهان کمک می کند تا بلند و محکم باشند. بدون وجود مونو ساکاریدها در گیاهان، این موجودات نمی توانستند ایستاده بمانند و همواره صاف و یا پیچ و خم دار دیده می شدند.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: