مشخصات مکمل Hesi سوپر ویت

جالب است بدانید که ما برای رشد گیاهان خود باید با استفاده از مواد مفید به آن ها کمک کنیم. یکی از مواد تقویتی رشد گیاهان مکمل Hesi Super Vit است.

مکمل Hesi Super Vit یک محرک گیاهی بسیار متمرکز است که از 15 ویتامین فعال گیاهی و 10 آمینو اسید تشکیل شده است. ویتامین ها و اسیدهای آمینه هر دو بلوک های سازنده و بیوکاتالیست در متابولیسم عمومی هستند. آنها DNA (مواد ژنتیکی) و هورمون های گیاهی (سیتوکینین ها و جیبرلین ها) را که رشد برگ ها و گلدهی گیاهان را کنترل می کنند، ساختار می دهند. ویتامین ها و اسیدهای آمینه نیز در فتوسنتز و تامین انرژی نقش فعالی دارند.

جالب است بدانید همه گیاهان برای زندگی نیاز به ویتامین دارند، درست مانند ما انسان ها. بر خلاف انسان ها، گیاهان می توانند تمام مواد مورد نیاز خود را با کودهای معدنی، آب و دی اکسید کربن تولید کنند. اگر مقادیر بیشتری از این مواد در اختیار گیاهان قرار گیرد، گیاهان مستقیماً از آنها استفاده می کنند و در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند، که پس از آن برای اهداف دیگر در دسترس است.

 کود هسی Hesi

برای خرید کود هسی Hesi می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

مکمل Hesi مدل Super Vit چه کار می کند:

SuperVit یک محلول بسیار غلیظ از عناصر حیاتی فعال گیاهی است که به طور طبیعی توسط قارچ ها تولید می شوند. SuperVitجایگزین عملکرد قارچ ها می شود و گیاه را کمتر وابسته به شرایط آب و هوایی می کند. گیاهان می توانند به طور مطلوب نور ارائه شده (فتوسنتز بیشتر) را پردازش کنند. این باعث رشد یک گیاه قوی و سالم می شود و شاخه های گلدار قوی تشکیل می شود.

مقدار مصرف مکمل HesiHesi Super Vit Super Vit:

در هر آبیاری یا سمپاشی، 2 قطره در 10 لیتر آب یا 1 میلی لیتر / 50-65 لیتر آب

جالب است بدانید اسکوگ طی آزمایشی به خوبی یک اثر متقابل ظریف و کمی را بین اکسین و سیتوکینین در کنترل تشکیل جوانه و ریشه از بافت مغز ساقه توتون در محیط کشت با مدرک اثبات کردند. اینها نشان دادند که با یک ترکیب خاص از غلظتهای اکسین و کینیتین، بافهتای مغز به صورت کال نسبتا تمایز نیافته رشد می‌کنند با وجود این با نسبتهای مختلف اکسین به کینتین توانستند بطور موفقی موجب تشکیل جوانه یا ریشه‌ها از بافتهای مغز در محیط کشت شوند. نسبتهای سیتوکینین به اکسین بالا برای تشکیل جوانه و نسبتهای سیتوکینین به اکسین کم برای تشکیل ریشه مناسب بودند.

لازم به ذکر است در گیاهان یکساله که چرخه زندگی در خاتمه یک فصل رویشی پایان می‌یابد پیری در کل گیاه مشاهده می‌شود. در گونه‌های چند ساله در انتهای یک فصل رویشی، بخش هوایی گیاه پیر شده، می‌میرد اما سیستم زیر زمینی زنده می‌ماند. پیری یکساله و ریزش برگها در بسیاری از گیاهان چوبی چند ساله مشاهده می‌گردد.

مکمل Hesi Super Vit، از جمله هورمون های گیاهی بسیار باکیفیت برند هسی می باشد. این کمپانی در جنوب جزیره Kerkrade هلند واقع شده است و از جمله معتبر ترین برند های تولید کننده کودهای گیاهی مرغوب و با کیفیت می باشد به طوری که امروزه محصولات این شرکت در بیش از 60 کشور در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

مکمل مایع هسی سوپر ویت، یک مکمل و افزودنی گیاهی کاملا تخصصی است که بر اساس آنالیز و سنتز های گیاهی تولید شده است و در ساختار آن 15 ویتامین گیاهی حساس و 10 آمینو اسید پرکاربرد گیاهی به کار رفته است.

اصلی ترین ویژگی  آمینو اسید ها و پروتیین های مورد استفاده در ترکیب این کود، تولید هورمون های سیتوکینین  و جیبرلین می باشد که به طور مستقیم رشد رویشی و گلدهی و ثمردهی گیاه را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث افزایش عملکرد گیاه خواهد شد.

دومین ویژگی این ترکیب استفاده از ترکیبات بیوکاتالیست طبیعی در ساختار این مکمل است که باعث تسهیل فرآیند فتوسنتز و غذاسازی گیاه و افزایش میزان قند میوه خواهد شد ، همچنین اثر این مکمل بر روی برگ ها به صورت افزایش کلروفیل برگ و افزایش سبزی و طراوت برگ گیاه می باشد.

مکمل Hesi Super Vit

برای خرید مکمل Hesi Super Vit می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

سومین عملکرد مهم این مکمل تامین ویتامین های مورد نیاز گیاهی به صورت مستقیم می باشد، این بدین معناست که مکمل Hesi Super Vit بخش زیادی از پروتیین های پرکاربرد گیاهی را به صورت طبیعی و به شکل قابل جذب توسط ریشه در ساختار خود دارد و به جای اینکه مواد غذایی و عناصر پرکاربرد را در اختیار ریشه قرار دهد تا در طی فرایند فتوسنتز، برگ این پروتیین ها از واکنش بیوشیمیایی بین نور خورشید، آب، مواد غذایی محلول در آب و دی اکسید کربن به دست آورد، مکمل گیاهی هسی سوپر ویت این پروتیین ها رو به صورت مستقیم در اختیار ریشه قرار می دهد و رشد رویشی گیاه را به شدت تحت تأثیر قرار می دهد، بنابراین با استفاده از این مکمل گیاهی در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد اثر بخشی آن بر روی گیاه خواهید بود.

مکمل Hesi Super Vit  قابل استفاده به صورت کود آبیاری می باشد  و همچنین امکان استفاده آن به صورت کود مه پاشی با غلظت کمتر  بر روی ساقه و برگ گیاه وجود دارد.

مقدار مصرف این کود برای محلول کود آبیاری 2 قطره در 10 لیتر آب و یا 1 سی سی در 50 الی 65 لیتر آب است همچنین برای استفاده به عنوان کود مه پاشی با غلظت معادل  نصف  غلظت کودابیاری توصیه می شود.

این مکمل گیاهی با حجم 100 میلی لیتر در سایت گرولایت موجود می باشد. برای خرید مکمل گیاهی Hesi Super Vit هم اکنون می توانید از طریق سایت تهران گرولایت اقدام به ثبت سفارش و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را در محل کار یا درب منزل تحویل بگیرید، مجموعه تهران گرولایت مفتخر است مرغوب ترین خاک و کود های گیاهی و محرک های رشد و گلدهی را با مناسب ترین قیمت و بالا ترین کیفیت، در اختیار شما عزیزان قرار دهد، هدف ما کسب رضایت شماست.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: