مشخصات کود Hesi Boost


کود Hesi Boost یک کود آلی کامل برای تشدید گل است. ترکیبی از آنزیم های میوه ، قندهای گیاهی و عصاره های میوه. HESI BOOST یک محرک گلدهی بسیار موثر است. که باعث شروع سریع گلدهی و گلهای بزرگتر می شود. HESI Boost برای همه گیاهان مناسب است. این ترکیب خاص از مواد مغذی تراکم برگ را افزایش می دهد ، جداسازی برگ ها را کاهش می دهد و از انرژی گیاهان برای یک دوره فشرده قدرتمند پشتیبانی می کند. HESI Boost یک فعال کننده شکوفه و در عین حال یک کود ملایم برای مرحله گلدهی است. گلدهی را تقویت می کند ، میزان قند میوه ها را افزایش می دهد و وضعیت کل گیاه را بهبود می بخشد.


جالب است بدانید که کود HESI Boost شامل آنزیم های میوه ، عصاره های میوه و قندهای گیاهی است. این فرمول حاوی عناصر مانند پتاسیم ، فسفر ، کلسیم ، آهن ، منیزیم ، مس ، مولیبدن ، روی ، سلنیوم است که گیاه در طول دوره گلدهی و ویتامین های B1 ، B3 ، B6 به آن نیاز دارد. با استفاده از کود Hesi Boost ، اندازه و تراکم میوه های گیاه شما نه تنها افزایش می یابد بلکه طعم و عطر این میوه ها را نیز به دست می آورید.


مقدار مصرف کود Hesi Boost :


در شروع گلدهی:

یکبار 2 میلی لیتر در هر 1 لیتر محلول مغذی (گلدان ، آب) ، یا به عنوان تغذیه گیاه 1 میلی لیتر در هر 1 لیتر محلول مغذی.

برای طولانی شدن گلدهی:

 یک بار 2 میلی لیتر در هر 1 لیتر محلول مغذی (گلدان ، آب) ، یا به عنوان تغذیه گیاه1 میلی لیتر در هر 1 لیتر محلول مغذی.


قبل از استفاده خوب تکان دهید.ترکیب بندی کود Hesi Boost :


  • کود آلی P + K
  • فسفر P2O5 محلول در آب 1
  • پتاسیم K2O محلول در آب 1


حاوی عصاره میوه ، آنزیم های میوه مانند گالاکتول ، قندهای گیاهی مانند ملیتوز و آلژنیک اسید و موارد دیگر است. مواد معدنی مانند پتاسیم ، فسفر ، منیزیم ، کلسیم و عناصر کمیاب مانند آهن با منشا طبیعی.


نگهداری کود Hesi Boost:


در دمای محیط 5 تا 22 درجه سانتی گراد در مکانی تاریک نگهداری شود. اطمینان حاصل کنید که به درستی بسته شده است. دور از دسترس کودکان نگه دارید.