مشخصات کود Hesi Boost

کود Hesi Boost یک کود آلی کامل برای تشدید گل است. ترکیبی از آنزیم های میوه، قندهای گیاهی و عصاره های میوه. HESI BOOST یک محرک گلدهی بسیار موثر است. که باعث شروع سریع گلدهی و گلهای بزرگتر می شود. HESI Boost برای همه گیاهان مناسب است. این ترکیب خاص از مواد مغذی تراکم برگ را افزایش می دهد، جداسازی برگ ها را کاهش می دهد و از انرژی گیاهان برای یک دوره فشرده قدرتمند پشتیبانی می کند. HESI Boost یک فعال کننده شکوفه و در عین حال یک کود ملایم برای مرحله گلدهی است. گلدهی را تقویت می کند، میزان قند میوه ها را افزایش می دهد و وضعیت کل گیاه را بهبود می بخشد.

کود هسی Hesi

برای خرید کود هسی Hesi می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

جالب است بدانید که کود HESI Boost شامل آنزیم های میوه، عصاره های میوه و قندهای گیاهی است. این فرمول حاوی عناصر مانند پتاسیم، فسفر، کلسیم، آهن، منیزیم، مس، مولیبدن، روی، سلنیوم است که گیاه در طول دوره گلدهی و ویتامین های B1 ، B3 ، B6 به آن نیاز دارد. با استفاده از کود Hesi Boost، اندازه و تراکم میوه های گیاه شما نه تنها افزایش می یابد بلکه طعم و عطر این میوه ها را نیز به دست می آورید.

مقدار مصرف کود Hesi Boost

در شروع گلدهی: یکبار 2 میلی لیتر در هر 1 لیتر محلول مغذی (گلدان ، آب) ، یا به عنوان تغذیه گیاه 1 میلی لیتر در هر 1 لیتر محلول مغذی.
برای طولانی شدن گلدهی: یک بار 2 میلی لیتر در هر 1 لیتر محلول مغذی (گلدان، آب) یا به عنوان تغذیه گیاه 1 میلی لیتر در هر 1 لیتر محلول مغذی.
قبل از استفاده خوب تکان دهید.

کود Hesi Boost

برای خرید کود Hesi Boost می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

ترکیب بندی کود Hesi Boost

کود آلی P + K
فسفر P2O5 محلول در آب 1
پتاسیم K2O محلول در آب 1
حاوی عصاره میوه، آنزیم های میوه مانند گالاکتول، قندهای گیاهی مانند ملیتوز و آلژنیک اسید و موارد دیگر است. مواد معدنی مانند پتاسیم، فسفر، منیزیم، کلسیم و عناصر کمیاب مانند آهن با منشا طبیعی.

نگهداری کود Hesi Boost

در دمای محیط 5 تا 22 درجه سانتی گراد در مکانی تاریک نگهداری شود. اطمینان حاصل کنید که به درستی بسته شده است. دور از دسترس کودکان نگه دارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: