مشخصات کود فیدینگ بوستر

Feeding Booster Green House به عنوان یک کنسانتره محلول در آب فقط با مصرف حداکثر 5 گرم در 10 لیتر بسیار مقرون به صرفه است.
بهترین زمان استفاده از Feeding Booster از هفته چهارم گل دهی به بعد و فقط هفته ای یکبار به میزان دستور العمل مصرف کمپانی می باشد.
گیاهان فقط درصورتی که تمام عناصر، به اندازه کافی در دسترس باشند، می توانند توانایی کامل ژنتیکی خود را به نمایش بگذارند.
کود فیدینگ بوستر تمام مواد لازم برای ایجاد گلهای سنگین با مقدار خارق العاده ای از رنگ دهی را دارد. فسفر یا فسفات (P) سیستم ریشه را تقویت میکند همچنین باعث افزایش جوانه گل و میوه می شود، پتاسیم یا پتاس (K) باعث افزایش تحمل گیاه نسبت به خشکی، مقاومت در برابر بیماری، مقاومت ساقه و همچنین کمک به فتوسنتز می شود.در این کود تقویتی Feeding Booster فسفر 30 درصد و پتاسیم به میزان 27 درصد در نظر گرفته شده است.
برای قلمه ها مصرف این پودر تقویت کننده با جذب آسان نیتروژن و مواد مغذی باعث تسریع در روند ریشه زایی و ضخامت بیشتر برگها می شود.
Feeding Booster Green House دارای عناصر میکرو برای خوش رنگ و خوش طعم تر شدن میوه می باشد.

کود و خاک

برای خرید کود و خاک می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

ترکیبی از Feeding Booster Green House، و کلسیم باعث ایجاد یک سری مواد مغذی کاملاً حرفه ای و خاص برای داشتن گیاهانی سالم و مثمر خواهد شد.آنالیزFeeding Booster Green House شامل:
30٪ [P2O5] فسفات محلول در آب
27٪ [K2O] پتاس محلول در آب
8،2٪ [MgO] اکسید منیزیم محلول در آب
0،03٪ [B] بور محلول در آب
0،002٪ [Cu] مس محلول در آب به عنوان کلات از EDTA))
0،12٪ [Fe] Irom محلول در آببه عنوان کلات از EDTA))
0.05٪ [Mn] منگنز محلول در آب به عنوان کلات از EDTA))
0.005٪ [Mo] مولیبدن محلول در آب
0.01٪ [Zn] روی محلول در آب
تغذیه متعادل گیاه برای دستیابی به عملکرد بالا بسیارضروری است. اگر یکی از مواد مغذی ضروری گیاه کم باشد، رشد گیاه حتی در صورت وجود سایر مواد مغذی ضروری، به مقدار کمترین ماده غذایی موجود محدود می شود.
بعلاوه، حتی اگر کمترین ماده مغذی استفاده نشده باشد گیاه قادر به جذب سایر مواد مغذی موجود نخواهد بود و این یعنی در دسترس بودن فراوانترین ماده مغذی در خاک به اندازه کمترین ماده مغذی موجود در خاک مهم و ضروری است.

نحوه استفاده از تقویت کننده Feeding Booster Green House:

دوز توصیه شده در هر 10 لیتر آب:
هفته چهارم گلدهی: 2-3 گرم
هفته 5 گل: 3-4 گرم
هفته ششم گلدهی: 3-4 گرم
هفتمین هفته گلدهی: 5-4 گرم
هفته گلدهی هشتم: 5-4 گرم
هفته گلدهی نهم: 4 - 5 گرم
اگر در حال پرورش هیبریدهای 9-10 هفته هستید، می توانید با استفاده از حداکثر دوز دو هفته دیگر از همین روند استفاده کنید.

کود فیدینگ Feeding Booster

برای خرید کود فیدینگ Feeding Booster می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

قبل از استفاده 2 تا 3 دقیقه خوب محلول را هم بزنید و مطمئن شوید که پودر تقویت کننده کاملا در آب حل شده باشد. همچنین از آب معمولی با دمای 18- 22 درجه سانتی گراد استفاده کنید. مقدار pH پیشنهادی: 5،8 - 6،5 است.این محلول مغذی را می توان تا 7 روز در دمای اتاق در ظرف تیره نگهداری کرد. ولی چنانچه در معرض نورقرار گیرد ممکن است تغییر رنگ دهد اما تاثیری در کارایی محلول ندارد.
شما هم اکنون میتوانید برای سفارش کود تقویتی Feeding Booster Green House از طریق سایت ما اقدام کنید.متخصصان و مشاوران مجموعه تهران گرولایت همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما خواهند بود. کیفیت و صداقت شعار ماست.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: