مشخصات کود ادونس Bud Ignitor

همان طور که می دانید، گیاهان هنگامی که وارد دوره گلدهی می شوند، روشنایی آنها به یک دوره 12/12 ساعته تبدیل می شود. در این دوره باید مقدار زیادی فسفر و پتاسیم به ریشه های گیاه خود برسانید. به این ترتیب ریشه ها مواد کافی را در خود ذخیره می کنند تا در طول چرخه گلدهی از آن استفاده نماییند. نحوه عملکرد کود ادونس مدل باد ایگنیتور  دقیقا به همین صورت است. در فرمول آن از فسفر و پتاسیم کافی استفاده شده است و تضمین می کند تا شاخه هایی متراکم تر، گلدهی فراوان و تولید میوه های بزرگتر فراهم شود. می توان گفت محصول نهایی تا 10% افزایش می یابد.
هنگامی که کود ادونس مدل Bud Ignitor را در مخزن آبیاری خود می ریزید، شکوفه دهی گیاهان خود را تضمین می کنید. در واقع، هر آنچه گیاه نیاز دارد را در اختیارش قرار می دهید. کود Advanced مدل Bud Ignitor حاوی مواد مغذی خاصی است از جمله جلبک دریایی! با تغذیه از آن رشد و شکل گیری گل ها سریع تر صورت می گیرد. شکوفه هایی زیبا و سالم خواهید داشت و برداشتی سریعتر را تجربه خواهید نمود.

کود ادونس Advanced

برای خرید کود ادونس Advanced می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

فواید کود ادونس Bud Ignitor

- گل دهی را تقویت می کند.
- تعداد مکان های گلدهی در هر ساقه را به حداکثر می رساند.
- 100% تضمین می کند که نتایج چرخه گلدهی افزایش یابد!
- گیاهان را به آنچه نیاز دارند می رساند.
- باعث صرفه جویی در وقت و هزینه برای به دست آوردن حداکثر برداشت محصول می شود.
کود ادونس مدل باد ایگنیتور به صورت مایع در حجم های 250، 500 و 1000 میلی لیتر در تهران گرولایت به فروش می رسد. انتخاب حجم به میزان استفاده و تعداد گلدان های شما بستگی دارد. در صورتی که از میزان حجم مورد نیاز خود مطمئن نیستید می توانید در بخش نظرات سوالات خود را مطرح کنید. گروه پشتیبانی تهران گرولایت همواره آماده راهنمایی شما عزیزان خواهند بود. مجموعه تهران گرولایت از اولین تهیه و تولید کنندگان محصولات رشد گیاه در کشور است که انواع کود و خاک ارگانیک را برای علاقمندان به گل و گیاه در یک مجموعه جمع کرده است.

کود ادونس Bud Ignitor

برای خرید کود ادونس Bud Ignitor می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

چگونه از کود ادونس مدل Bud Ignitor استفاده کنیم؟

در دو هفته اول مرحله گلدهی خود، 2 میلی لیتر در یک لیتر آب (0.4 قاشق چای خوری در هر لیتر) مخلوط کنید و سپس آبیاری نمایید.

مواد مغذی موجود در کود ادونس مدل Bud Ignitor چیست؟

کود ادونس مدل Bud Ignitor شامل مونو پتاسیم فسفات، سولفات پتاسیم و جلبک دریایی ( Ascophyllum nodosum ) می شود.
نکته!
از این کود برای شکوفایی بیشتر و مشاهده نتایج شگفت انگیز تر می توانید همراه با دیگر محصولات ادونس مخصوص دوره گلدهی استفاده کنید. از جمله Big bud، Bud Candy و Overdrive.
اگر قصد دارید بوته های پر بار، شاخه و ساقه های قوی و گل هایی درخشان و شاداب داشته باشید خرید کود Advanced مدل Bud Ignitor را به شما پیشنهاد می کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: