مشخصات کود ادونس Bud Factor X

کود Advanced Xfactor دارای آنزیم های فعال است که کیفیت عملکرد گیاه را افزایش می دهد. میزان تولید ترپینوئیدها، رزین ها و اسانس ها را افزایش میدهد. اجزای موجود در ایکس فکتور برای به حداکثر رساندن عملکرد مهندسی شده اند. ترکیبی متعادل از مواد معدنی و آنزیم های فعال که محصولات زراعی را به حداکثر می رساند. هنگامی که با کود های پیرانا و ترانچولا و و وودو جوس استفاده شود، تاثیر دو چندانی بر ریشه خواهد گذاشت.

حشرات به خصوص در فصل تابستان می توانند مشکلات اساسی برای گیاهان ایجاد کنند. حتی در محیط های بسته به دلیل گرما و رطوبت موجوداتی شکل می گیرند که باعث تخریب ریشه های گیاه می شوند. برای جلوگیری از چنین اتفاقی که موجب ضرر بزرگی برای تولید کنندگان می شود، بهتر است از کودی استفاده کنید که مقاومت گیاه شما را افزایش می دهد. کود Advanced factor X یک مانع فیزیکی برای حمله حشرات ایجاد می کند. اگر به صورت اسپری شده از آن استفاده نمایید، حملات حشرات را خنثی می کند و ممکن است کوچکترین حشرات مانند کنه عنکبوت را به دام اندازد و از بین ببرد. به علاوه بوی و اسانس به کار رفته در ترکیب آن مانع از نزدیک شدن حشرات و تماس آنها با گیاه شما خواهد شد.

کود ادونس Advanced

برای خرید کود ادونس Advanced می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

کود Advanced مدل Xfactor با مواد مغذی خود در مرحله اول گلدهی استفاده می شود. با ترکیبات خود میزان شکوفایی را افزایش می دهد و آنها را حفظ می کند! در بسیاری از کودها شاهد آن هستیم که تعداد شکوفه ها افزایش می یابند، ولی به دوره گلدهی نمی رسند، در حالی که کود ادونس ایکس فکتور به گونه ای مهندسی شده تا تمامی شکوفه ها به دوره گلدهی برسند. از طرفی کود Advanced مدل Xfactor میزان جذب مواد معدنی توسط ریشه را نیز تضمین کرده است. به این ترتیب نه تنها گیاه کیفیت بالاتر خواهد داشت، بلکه می توانید بیشترین محصول را برداشت کنید.

مزیت های کود ادونس Bud Factor X

 • طراحی شده توسط تیمی از دانشمندان برتر شرکت آمریکایی ادونس
 • تولید شده با بالاترین استانداردهای ممکن
 • یک محرک بسیار قوی برای ساختار گیاه
 • افزایش قدرت سیستم ایمنی گیاه
 • عملکرد و سلامت گیاه به طور چشمگیری افزایش می یابد
 • مناسب برای تمامی خاک ها
 • ایده ئال برای طیف وسیعی از گیاهان
 • استفاده آسان و قابل ترکیب با تقویت کننده ها و کود ها مختلف
 • قابل استفاده به صورت اسپری محلول پاشی
 • افزایش مقاومت گیاه در برابر استرس، آفات و بیماری ها
 • یک درمانگر ریشه با تاثیر قابل توجه

کود Advanced مدل Xfactor را به طور مستقیم برای ریشه گیاه استفاده ننمایید! همواره با میزان صحیح آب آن را ترکیب کرده و در اختیار گیاه خود قرار دهید.

میزان مصرف : هفته اول تا هفته هفتم : 2 میلی لیتر در یک لیتر آب

کود ادونس bud factor X

برای خرید کود ادونس bud factor X می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

اگر در زمینه خرید یا انتخاب کود های ادونس سوالی داشته باشید، می توانید با پشتیبان های تهران گرولایت در تماس باشید. مجموعه تهران گرولایت یکی از بزرگترین مجموعه های تولید و تهیه کنند تجهیزات کاشت و رشد گیاه است. می توانید انواع محصولات دیگر برای نگهداری و رشد گیاه خود را از مجموعه ما تنها با چند کلیک تهیه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: