مشخصات کود بایوبیز Bio Bloom

کود biobizz مدل Bio Bloom ، یک کود آلی 100% ارگانیک و ترکیب بهینه ای از عناصر پتاسیم، فسفات و نیترات و اسید های آمینه مورد نیاز گیاه می باشد که برای افزایش میزان گلدهی و تولید حداکثر میوه در گیاه مورد استفاده قرار می گیرد.
زمان استفاده از این کود، از چندین هفته قبل از به وجود آمدن گل در گیاهان شروع تا پایان دوره ثمردهی می باشد، همچنین هیچ محدودیت شیوه کشت برای این کود وجود ندارد و بر همین اساس قابل استفاده در  تمام شیوه های کشت اعم از کشت خاک یا ژئوپونیک، کشت آبی یا هیدروپونیک و کشت هواکشت یا ائروپونیک می باشد.

کود Biobizz

برای خرید کود Biobizz می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

کود بایوبیز Bio Bloom ، کود تخصصی گلدهی کمپانی معتبر Biobizz هلند می باشد. کمپانی بایوبیز در سال 1992 فعالیت خود را به صورت کاملا تخصصی در حوزه خاک و مکمل های غذایی گیاهی ارگانیک و با شعار توسعه کشاورزی ارگانیک در گرونینگن هلند آغاز کرده و هم اکنون از جمله برند های شناخته شده و صاحب اعتبار در اتحادیه اروپا محسوب و به صورت گسترده در کشت صنعتی و سنتی مورد استفاده قرار می گیرد و امروزه در بیش از 64 کشور جهان صاحب شعبه و نمایندگی فروش می باشد.
کود بایو بلوم بایوبیز، محصولی فوق العاده برای گلخانه های فلفل، گوجه فرنگی، توت فرنگی و... می باشد که استفاده از آن باعث افزایش میزان گلدهی در گیاه و به طبع آن افزایش چشم گیر ثمردهی گیاه خواهد شد، همچنین براساس اظهارات کشاورزان و باغداران که از این کود استفاده کرده اند، کود بایوبیز Bio Bloom، علاوه بر افزایش کمی ثمردهی گیاه باعث افزایش کیفیت در عطر و طعم میوه های تولید شده نیز می شود، همونین میزان قند میوه تا مقادیر مناسبی در اثر استفاده از این کود افزایش پیدا کرده است.

کود بایوبیز Bio Bloom

برای خرید کود بایوبیز Bio Bloom می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

فواید استفاده از کود بایوبیز Bio Bloom

- تحریک رشد ریشه
- افزایش استحکام ساقه و شاخه‌ها
- بهبود تشکیل گل و تولید دانه
- بلوغ سریع‌تر و یکنواخت‌تر محصولات
- افزایش ظرفیت تثبیت نیتروژن در لگوم‌ها
- بهبود کیفیت محصولات
افزایش مقاومت در مقابل عوامل بیماری‌زا اشاره کنیم همچنین وجود سایر عناصر ماکرو در این کود باعث افزایش انتقال قندها و نشاسته‌ها به میوه همچنین تولید دانه‌هایی با نشاسته زیاد می‌شود به علاوه میزان پروتئین موجود در گیاه را افزایش می‌دهد، آماس گیاهی را حفظ کرده، کمبود آب و پلاسیدگی گیاه را کاهش می‌دهد.
از زمان گل‌دهی تا زمان برداشت محصول امکان استفاده از کود بایو بلوم بایوبیز به صورت هفتگی وجود دارد. غلظت مجاز آن  2 الی 4 میلی لیتر کود در 1 لیتر  اب است و می توان محلول آبی با غلظت فوق را بر روی برگ گیاهان کودپاشی کرد و یا به طور کامل گیاه با محلول آبی کود، کودابیاری شود.
برای خرید کود بایوبیز Bio Bloom هم اکنون می توانید از طریق سایت تهران گرولایت ثبت سفارش و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خور را درب منزل یا در محل کار خورد تحویل بگیرید.

تهران گرولایت مشاهده محصولات دسته بندی های زیر را به شما پیشنهاد می کند:

تهران گرولایت مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد: