مشخصات افزاینده پی اچ بایوبیز PH UP

افزاینده پی اچ biobizz مدل +Bio.PH از جدیدترین محصولات کمپانی معتبر Biobizz هلند می باشد که برای تنظیم PH خاک و جذب حداکثری عناصر مغذی خاک و افزایش تاثیر کود دهی بر رشد و گلدهی گیاه مورد استفاده قرار می گیرد.
این کود مبتنی بر اسید هیومیک بوده و قابلیت اختلاط با سایر کود های مایع گلدهی و رشد بایوبیز را دارا می باشد و نحوه استفاده از آن صرفا به صورت کود آبیاری است.

این ترکیب 100% ارگانیک بوده و به حیات باکتری ها و میکروارگانیسم های هوازی خاک آسیبی وارد نمی‌کند.

برای گیاهان منازل و ادارات که چندین سال در یک بستر خاک ثابت رشد کرده اند ‌پس از مدتی تغییرات سطح پی اچ خاک اتفاق افتاده و میزان جذب عناصر مغذی خاک توسط گیاه به شدت کاهش پیدا می کند همچنین برای کشت های بستر کوکوپیت پرلیت که با کودیاری مواد غذایی در اختیار ریشه قرار می گیرد و یا زمانی که کلیه مراحل رشد گیاه در یک بستر به صورت ممتد اتفاق می افتند تنظیم پی اچ خاک به منظور افزایش جذب مواد غذایی توسط ریشه از اهمیت بالایی برخوردار است.

کود Biobizz

برای خرید کود Biobizz می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

همانطور که میزان پی اچ بالای خاک باعث کاهش میزان جذب مواد مغذی توسط ریشه می شود کاهش بیش از حد پی اچ خاک نیز باعث افزایش سطح آهن در خاک و سمی شدن خاک می شود بنابراین باید میزان PHخاک همواره در محدوده مناسب خود یعنی بین 5.5 تا 6.5 حفظ گردد، در این حالت بیشترین میزان جذب مواد غذایی توسط ریشه اتفاق می افتد.

افزاینده پی اچ biobizz مدل +Bio.PH همانطور که در بالا نیز اشاره شد بر پایه اسید هیومیک و فاقد هرگونه ترکیب شیمیایی است و به صورت کاملا ارگانیک تولید شده است تا علاوه بر تنظیم میزان PH خاک به حیات باکتری ها و میکروارگانیسم های هوازی در خاک اسیبی نرسد. همچنین امکان استفاده از این تنظیم کننده پی اچ در تمام مراحل رشد و گلدهی گیاه وجود دارد.

برای استفاده از این کود، متناسب با مرحله رشد یا گلدهی یکی، کود مایع مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از ایجاد محلول کود، مقدار 0.1 میلی لیتر افزاینده پی اچ را به محلول اضافه کرده و 10 ثانیه ترکیب را مخلوط کنید سپس Ph محلول را اندازه بگیرید و تا رسیدن به PH مطلوب در محدوده 6.2 تا 6.5 این فرایند را پیوسته ادامه دهید و در نهایت همه قسمت های بستر را با محلول حاصل، کاملا ابیاری کنید.

افزاینده پی اچ بایوبیز PH Up

برای خرید افزاینده پی اچ بایوبیز PH Up می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

افزاینده پی اچ بایوبیز مدل +Bio.PH با کلیه کودهای مایع ارگانیک قابل اختلاط می باشد و برای کلیه روش های کشت امکان استفاده از آن وجود دارد.

افزاینده PH برنده بایوبیز به صورت مایع و کاملا محلول در آب بوده و در بسته بندی های حجمی 250 میلی لیتر، 500 میلی لیتر و 1000 میلی لیتر بسته به میزان نیاز مصرف‌کننده قابل تهیه می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: