مشخصات کاهنده پی اچ بایوبیز - Ph Down

کاهنده پی اچ biobizz Ph Down ، از تولیدات کمپانی معتبر Biobizz هلند می باشد که در سال 1992 فعالیت خود را به صورت کاملا تخصصی در حوزه خاک و مکمل های غذایی گیاهی ارگانیک و با شعار توسعه کشاورزی ارگانیک در گرونینگن هلند آغاز کرده و هم اکنون از جمله برند های شناخته شده و صاحب اعتبار در اتحادیه اروپا محسوب و به صورت گسترده در کشت صنعتی و سنتی مورد استفاده قرار می گیرد و امروزه در بیش از 64 کشور جهان صاحب شعبه و نمایندگی فروش می باشد.

کاهنده پی اچ بایوبیز دارای ساختار اسیدی مبتنی بر اسید ضعیف، اسید سیتریک یا جوهر لیمو می باشد که به صورت طبیعی از مرکباتی نظیر لیمو و نارنج و... استخراج و فراوری می شود.

 کود Biobizz

برای خرید کود Biobizz می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

برای استفاده از این کود ابتدا باید میزان سختی اولیه EC و PH آب و خاک اندازه گیری و سپس متناسب با درصد انحلال مجاز، مبتنی بر راهنما محصول انحلال با آب انجام شود و سپس مورد استفاده قرار گیرد.

همانطور که می دانید PH خاک به طور غیر مستقیم بر روی رشد گیاهان تاثیر می گذارد، همچنین پی اچ مناسب برای رشد و رویش گیاهان مختلف نیز متفاوت است، در بسیاری از مناطق ایران به سبب پایین بودن میزان بارش و تبخیر بالا آب از خاک و وجود اقلیم خشک میزان تجمع بازهای تبادلی در خاک بسیار زیاد می باشد، افزایش غلظت یون هیدروکسید در خاک باعث افزایش PH خاک خواهد شد و نتیجه آن حلالیت عناصر غذایی ضروری برای گیاه کاهش پیدا کرده و کمبود عناصر غذایی مثل سرب، آهن، روی، منگنز، در گیاه مشاهده شود.

از طرفی آبی که در بخش های کشاورزی و گلخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد غالبا قلیایی بوده و پی اچ آن به شدت بالا است، PH بالای آبی که به منظور سمپاشی استفاده می شود متاسفانه موجب شکسته شدن فرمولاسیون سموم مورد استفاده و کاهش اثر دهی آن بر روی آفات می شود. برخی آفت کش ها به محض اضافه شدن به آب دارای PH بالا (آب های قلیایی) به سرعت تجزیه می شوند، در این شرایط حتی قبل از شروع سمپاشی، سم کشنده به یک ماده بی اثر غیر کشنده تبدیل می شود.

برای برطرف شدن موارد فوق الذکر استفاده از محلول های کاهنده پی اچ توصیه می شود اما گاهی این ترکیبات حاوی عناصر سنگین و ترکیبات شیمیایی ماندگار هستند که در بافت و میوه گیاه تجمع پیدا کرده و برای مصرف کننده ایجاد آسیب زیستی می کند بر همین اساس استفاده از کاهنده های پایه ارگانیک توصیه می شود که بر سلامت محصول تولید شده تاثیری نداشته باشد.

کاهنده پی اچ بایوبیز Ph Down

برای خرید کاهنده پی اچ بایوبیز Ph Down می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

کاهنده پی اچ بایوبیز یا Ph Down بایوبیز پیشنهاد ما به شما برای کاهش پی اچ آب و خاک می باشد که علاوه بر تنظیم و کاهش پی اچ خاک و آب، حاوی ریز مغذی های مورد نیاز گیاه نیز می باشد. همچنین فعالیت میکروارگانیسم و باکتری های مفید خاک را متوقف نمی کند. کاهنده پی اچ بایوبیز، به علاوه تشدید کننده اثرات سموم و آفت کش های محلول در آب (با تنظیم پی اچ آب) و افزایش اثربخشی کود های مورد استفاده و میزان جذب عناصر مغذی مورد نیاز گیاه توسط ریشه با تنظیم پی اچ خاک در محدوده جذب موثر {6.5 ،PH={5.5 می شود.

کاهنده پی اچ بایوبیز ترکیبی مایع است و به صورت محلول در  آب مصرف می گردد. شما می توانید این محصول را هم اکنون در بسته بندی های 250 میلی لیتر یا 500 میلی لیتر یا 1000 میلی لیتر  متناسب با نیاز خود از مجموعه تهران گرولایت تهیه کنید و گیاهانی کاملا ارگانیک پرورش دهید و از شادابی گیاهان خود لذت ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: