مشخصات کود بایوبیز FISH MIX

کود بایوبیز مدل Fish Mix یک کود مایع تغلیظ و غنی شده از مخلوط امولسیون ماهی ارگانیک دریای شمال به همراه عصاره چغندر قند هلندی می باشد. با افزودن این کود به انواع بسترهای کشت هیدروپونیک و بسترهای حاوی کوکو با نسبت 4 میلی لیتر در یک لیتر آب به صورت محلول آبیاری یک خاک بی کیفیت را به خاکی غنی  و سرشار از اسیدهای آمینه چرب و مواد معدنی طبیعی تبدیل می کند. کود بایوبیز مدل فیش میکس ریز مغذی هایی را در اختیار گیاه قرار می دهد که کودهای استاندارد NPK فاقد آن هستند.

کود فیش میکس

کود فیش میکس تولید کمپانی biobizz هلندی است که از سال 1992 در زمینه خاک و تولید مکمل های غذایی گیاهی ارگانیک به صورت کاملا تخصصی فعالیت دارد و امروزه جز شناخته ترین برندهای تولید کودهای گیاهی در سر تا سر جهان می باشد.

کود Biobizz

برای خرید کود Biobizz می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

کود بایوبیز Fish Mix

کود بایوبیز Fish Mix قابل استفاده در مراحل مختلف رشد و در طول دوره گل دهی تا زمان برداشت محصول می باشد. کود بایوبیز مدل Fish Mix ریز مغذی هایی چون انواع ویتامین ها و اسید های امینه و پروتئین را در اختیار گیاه قرار می دهد. علاوه بر این در فرمولاسیون کود biobizz مدل Fish Mix از سه عنصر اصلی NPK به نسبت (4-3-5) استفاده شده است.

کود biobizz Fish Mix

کود biobizz Fish Mix باعث رشد و افزایش تمام موجودات زنده خاک مانند باکتری ها، کرم های خاکی و قارچ ها در بستر خاک می شود. این کود حاوی مواد مغذی ست که قبل از اینکه در دسترس ریشه های گیاه برای استفاده قرار گیرد ابتدا باید توسط میکروارگانیسم ها مانند باکتری ها، کرم های خاکی و قارچ ها هضم شوند، تمام فعالیت های این میکروارگانیسم ها استحکام و قدرت رشد گیاهان را با افزایش مقدار ماده آلی خاک، تقویت می کنند. قارچ ها و باکتری ها مواد مغذی را به گونه ای تجزیه می کنند که این مواد مغذی به شکلی قابل دسترس و استفاده در اختیار ریشه های گیاه قرار گیرد.
فعالیت بیولوژیکی که در خاک اتفاق می افتد باعث می شود، مواد آلی خاک افزایش یافته و اکسیژن بیشتری به ریشه گیاه برسد، و از سوی دیگر با افزایش مواد آلی ظرفیت نگهداری آب در خاک نیز افزایش یابد. همانگونه که پیش تر گفته شد این کود کاملا ارگانیک با اضافه شدن به خاک به صورت آبیاری طی چند روز یک خاک بی کیفیت را تبدیل به خاکی بسیار غنی خواهد کرد.

کود بایوبیز Bio Bloom

برای خرید کود بایوبیز Bio Bloom می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

کود بایوبیز مدل Fish Mix به مقداری ملایم است که می توان حتی در مراحل اولیه زندگی گیاه مورد استفاده قرار گیرد یا در مراحل رویشی رشد مستقیما بر روی برگ ها پاشیده شود. ترکیبات به کار رفته در فرمولاسیون کود biobizz مدل Fish Mix علاوه بر عناصر میکرو مانند انواع ویتامین ها و اسیدهای امینه و پروتئینی که در اختیار گیاه قرار می دهد، عناصر ماکرو مورد نیاز برای رشد گیاه نیز به نسبت PNK (5-3-4 ) در اختیار ریشه قرار می دهد. ازت این کود به سالم نگه داشتن برگهای گیاه کمک می کند، در حالی که فسفر در رشد ریشه سالم نقش دارد. و پتاسیم به گیاهان گلدار و بارور کمک می کند و سیستم ایمنی و سلامت عمومی گیاه را تقویت می کند.
از کود بایوبیز مدل فیش میکس در تمامی مراحل مختلف رشد و در طول دوره گل دهی تا زمان برداشت محصول می توان استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: