مشخصات کود بایوبیز TOP MAX

کود بایوبیز Top Max یک محرک گلدهی ارگانیک است که تولید سلول در گیاه را فعال کرده و باعث افزایش گلدهی در گیاه خواهد شد و همچنین با افزایش حمل مولکول قندها باعث ایجاد عطر بیشتر و مزه شیرین تر و بافت نرم تر در محصول قابل برداشت خواهد شد. میزان ترکیبات به کار رفته در کود بایوبیز مدل تاپ مکس جهت تحریک متابولیسم گیاه شامل: نیتروژن 0,1%، فسفر 0,1%، پتاسیم 0,1% ، آهن 0,009%، روی 0.004٪، مولیبدن 0,001%، بور 0,011% می باشد.
با اضافه کردن کود biobizz Top Max به صورت محلول خوراکی به انواع بستر کشت، تاپ مکس یون هایی مانند کلسیم، آهن و منیزیم را آزاد می کند که متابولیسم گیاه را تحریک کرده و به ارگانیسم گیاه اجازه می‌دهند تا انرژی لازم برای واکنش‌های مطلوب (افزایش حجم و وزن خوشه های گل و ایجاد مزه شیرین تر در محصول) را فراهم کند. مضاف بر آن این یون های آزاد شده باعث حفظ پی اچ خاک نیز می شود. روش خاصی که در کود بایوبیز مدل تاپ مکس برای فعال کردن جریان مواد مغذی بکار گرفته شده استفاده از اسیدهای هیومیک ارگانیکی است که از منابع کانسار لئوناردیت به دست آمده است که ماده ای با بیشترین غلظت آلی در کره زمین است.

کود Biobizz

برای خرید کود Biobizz می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

همچنین اسیدهای فولیک به کار رفته در ترکیبات این کود تخصصی نیز مسئول رشد سالم گل ها می باشند. این اسیدهای فولیک از منابع فوق العاده غنی از ذخایر همات که در اعماق زمین یافت می شوند، بازیابی شده اند. این اسیدها حاوی بار الکتریکی طبیعی هستند که مواد مغذی و مواد معدنی را از پایه خاک میکروبیولوژیکی و کودهای آلی کاربردی جذب می کنند و به اندام گیاه می فرستند. با توجه به این ویژگی های خاص اسیدهای فولیک به همراه اسیدهای هیومیک بکار رفته در این کود مسئول کمک به سلول های قدیمی و تحریک سلول های جدید می باشند.از کود بایوبیز مدل Top Max می توان در طول دوره گلدهی کامل گیاه به صورت محلول خوراکی استفاده کرد. در هفته های اول توصیه می شود به میزان یک میلی لیتر در یک لیتر آب مصرف کنید و در هفته های بعد، دوز را می توان به 4 میلی لیتر در یک لیتر آب افزایش داد و در هر بار آبیاری استفاده کرد.

کود بایوبیز Top Max

برای خرید کود بایوبیز Top Max می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

کمپانی Biobizz هلند با سالها تجربه در زمینه تولید کودهای تخصصی ارگانیک با روش های پیشرفته جهانی اقدام به تولید این کود تقویت کننده گلدهی 100% ارگانیک با نام Top Max در بسته بندی های حجمی 250 میلی لیتر ، 500 میلی لیتر و 1000 میلی لیتر بسته به میزان نیاز مصرف‌ کننده قابل کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: