مشخصات کود بایوبیز گرو

کود biobizz Bio Grow، همانطور که گفته شد یک کود 100 درصد آلی و ارگانیک می باشد که از عصاره گیری از شیلمپه چغندر قند هلندی تولید می شود که توسط آنزیم ها پردازش شده و قند آن به گلوکز تبدیل می شود تا امکان جذب  آن توسط ریشه فراهم شود. کود بایو گرو بایوبیز  همچنین باعث افزایش فعالیت میکروارگانیسم ها و باکتری های مفید خاک می شود و به غنی شدن و افزایش بهره‌وری خاک کمک می کند.

در تولید این کود همچنین ترکیبات پتاسیم، اسید آمینه و 70 ماده معدنی ضروری و کم یاب استفاده شده است، تا ترکیبی فوق العاده مفید و کارآمد برای دوران رشد گیاهان تامین شود.

کود Biobizz

برای خرید کود Biobizz می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

از این کود می توان برای کلیه کشت های ایروپونیک، هیدروپونیک و کشت ژئوپونیک استفاده کرد و برای کشت خاکی غلظت مجاز آن 4 میلی گرم بر لیتر و از زمان شروع رشد رویشی گیاه تا شروع دوره گلدهی گیاه به صورت هفتگی می توان از این کود استفاده کرد.

کود biobizz مدل بیو گرو، از تولیدات ارگانیک و با کیفیت کمپانی بزرگ بایو بیز (BIOBIZZ) می باشد  که در سال 1992 فعالیت خود را به صورت کاملا تخصصی در حوزه خاک و مکمل های غذایی گیاهی ارگانیک آغاز و امروزه جز پر فروش ترین و شناخته شده ترین برند های کود های گیاهی در سر تا سر جهان می باشد و بیش از 64 نمایندگی فروش در کشور های مختلف جهان این محصولات را عرضه می کنند، هدف اصلی این شرکت تولید محصولات ارگانیک و سالم می باشد و تمامی کود ها و سموم تولید شده توسط این کمپانی کاملا ارگانیک و فاقد ترکیبات شیمیایی می باشد.

کود بایوبیز Bio Grow، از آنجایی که کاملا گیاهی و ارگانیک می باشد تاثیر نامطلوب بر روی طعم و عطر میوه و سبزیجات نخواهد داشت و به علاوه منجر به افزایش قند میوه و عطر طبیعی میوه و سبزیجات خواهد شد.

کود بایوبیز Bio Grow

برای خرید کود بایوبیز Bio Grow می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

این کود مخصوص دوران رشد بوده و تاثیر شگفت‌انگیزی بر روی رشد رویشی گیاه خواهد داشت و از آنجایی که فاقد ترکیبات شیمیایی و عناصر سنگین می باشد، محصولات تولید شده کاملا سالم و فاقد عناصر مضر انسانی و حیوانی است.

برای خرید کود بایوبیز bio grow هم اکنون می توانید از طریق سایت تهران گرولایت اقدام به ثبت سفارش کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را در محل کار یا درب منزل تحویل بگیرید، همچنین می توانید سایر کودها و سموم ارگانیک کمپانی معتبر هلندی biobizz را از سایت تهران گرولایت تهیه و لذت کشت کاملا ارگانیک و سالم را تجربه کنید ، در صورت نیاز به مشاوره تخصصی همکاران ما در قسمت پشتیبانی سایت تهران گرولایت آماده پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند.هدف نهایی ما کسب رضایت شماست.

تهران گرولایت مشاهده محصولات دسته بندی های زیر را به شما پیشنهاد می کند:

تهران گرولایت مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد: