مشخصات کود بایوبیز گرو

کود biobizz Bio Grow ، همانطور که گفته شد یک کود 100 درصد آلی و ارگانیک می باشد که از عصاره گیری از شیلمپه چغندر قند هلندی تولید می شود که توسط آنزیم ها پردازش شده و قند آن به گلوکز تبدیل می شود تا امکان جذب  آن توسط ریشه فراهم شود. کود بایو گرو بایوبیز  همچنین باعث افزایش فعالیت میکروارگانیسم ها و باکتری های مفید خاک می شود و به غنی شدن و افزایش بهره‌وری خاک کمک می کند.

در تولید این کود همچنین ترکیبات پتاسیم ، اسید آمینه و 70 ماده معدنی ضروری و کم یاب استفاده شده است ، تا ترکیبی فوق العاده مفید و کارآمد برای دوران رشد گیاهان تامین شود.


از این کود می توان برای کلیه کشت های ایروپونیک، هیدروپونیک و کشت ژئوپونیک استفاده کرد و برای کشت خاکی غلظت مجاز آن 4 میلی گرم بر لیتر و از زمان شروع رشد رویشی گیاه تا شروع دوره گلدهی گیاه به صورت هفتگی می توان از این کود استفاده کرد.


کود biobizz مدل بیو گرو ، از تولیدات ارگانیک و با کیفیت کمپانی بزرگ بایو بیز (BIOBIZZ) می باشد  که در سال 1992 فعالیت خود را به صورت کاملا تخصصی در حوزه خاک و مکمل های غذایی گیاهی ارگانیک آغاز و امروزه جز پر فروش ترین و شناخته شده ترین  برند های کود های گیاهی در سر تا سر جهان می باشد و بیش از 64 نمایندگی فروش در کشور های مختلف جهان این محصولات را عرضه می کنند ، هدف اصلی این شرکت تولید محصولات ارگانیک و سالم می باشد و تمامی کود ها و سموم تولید شده توسط این کمپانی کاملا ارگانیک و فاقد ترکیبات شیمیایی می باشد.


کود بایوبیز Bio Grow ، از آنجایی که کاملا گیاهی و ارگانیک می باشد تاثیر نامطلوب بر روی طعم و عطر میوه و سبزیجات نخواهد داشت و به علاوه منجر به افزایش قند میوه و عطر طبیعی میوه و سبزیجات خواهد شد.

این کود مخصوص دوران رشد بوده و تاثیر شگفت‌انگیزی بر روی رشد رویشی گیاه خواهد داشت و از آنجایی که فاقد ترکیبات شیمیایی و عناصر سنگین می باشد ، محصولات تولید شده کاملا سالم و فاقد عناصر مضر انسانی و حیوانی است .


برای خرید کود بایوبیز bio grow هم اکنون می توانید از طریق سایت تهران گرولایت اقدام به ثبت سفارش کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را در محل کار یا درب منزل تحویل بگیرید ، همچنین می توانید سایر کودها و سموم ارگانیک کمپانی معتبر هلندی biobizz را از سایت تهران گرولایت تهیه و لذت کشت کاملا ارگانیک و سالم را تجربه کنید ، در صورت نیاز به مشاوره تخصصی همکاران ما در قسمت پشتیبانی سایت تهران گرولایت آماده پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند.هدف نهایی ما کسب رضایت شماست.