مشخصات و طریقه مصرف کود ادونس میکرو

با خرید کود ادونس مدل میکرو باعث می شود تا گیاه شما بتواند انعطاف پذیری و جذب بالاتری داشته باشد. مواد مغذی به صورت غلیظ و به میزان کافی وارد ساختار گیاه شما خواهد شد. به این ترتیب عناصر اساسی و فرعی گیاه فراهم می شود.
همان طور که می دانید میزان اسیدی بودن یا بازی بودن خاک در رشد گیاه تاثیر خواهد گذاشت. این میزان متغییر بوده و با کم یا زیاد شدنش در میزان تغذیه گیاه از طریق خاک تاثیر خواهد گذاشت. بازه بهینه پی اچ خاک برای بسیاری از گیاهان موجود و قابل پرورش در حدود 5.5 تا 7.5 است. شما می توانید در ابتدا با یک پی اچ سنج میزان اسیدی یا بازی بودن خاک خود را اندازه گیری کنید. امّا پیشنهاد ما آن است که با خرید کود ادونس مدل micro اجازه دهید تا فرمول مهندسی شده آن میزان پی اچ خاک را متعادل کند. این فرمول دارای تکنولوژی PH Perfect است و به راحتی میتواند خاکی متعادل برای تعذیه گیاه فراهم کند.کود ادونس Advanced

برای خرید کود ادونس Advanced می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

کود میکرو ادونس مخصوص دوره ریشه دهی گیاهان است. با خرید کود ادونس مدل micro تضمین کنید تا گیاه شما ریشه هایی قوی و مقاوم داشته باشد. به این ترتیب با رشد گیاه، برگ های سالم و محصولاتی مغذی خواهید داشت.میتوانید کود میکرو ادونس را در دو حجم 500 تا 1000 لیتری خریداری نمایید. این کود مخصوص گیاهان گلخانه ای و آپارتمانی است. در اتاقک های کاشت و به طور کل محیط های بسته می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای پرورش و تقویت انواع گیاهان باشد. با داشتن ریشه هایی قوی و طولانی کمک می کنید تا گیاه شما بهتر مواد اصلی و فرعی خاک را جذب و از آن برای ساخت برگ ها و ساقه ها استفاده نماید. به نسبت حجم میزان قیمت آن بسیار مقرون به صرفه است و نتایج آن باعث می شود تا ارزش خرید کود میکرو ادونس افزایش یابد.
پس از خرید کود میکرو ادونس می توانید به ترتیب برای دوره های رشد و گلدهی مدل های Grow و Bloom را خریداری نمایید. اگر دقت کرده باشید Advanced Nutrients این سه محصول را همراه با هم عرضه کرده است. می توان گفت ست گوریلا تکمیل کننده همدیگر و البته پوشش دهنده تمامی دوره های زندگی گیاه هستند. در طراحی ظاهری نیز این سه محصول مشابه یکدیگر هستند و تنها رنگ های متفاوتی از یکدیگر دارند.
طریقه مصرف 2 میلی لیتر در 1 لیتر آب به طور کلی خواهد بود. می توانید از ابتدای دوره جوانه زدن تا دوره گلدهی از آن استفاده نمایید. در طی هفته های اول تا ششم دوره گلدهی میزان 4 میلی لیتر در یک لیتر آب نیز می تواند مناسب باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید میزان مصرف را از سایت Advanced Nutrients یا جعبه کود مشاهده نمایید.
مواد سازنده: نیترات کلسیم، نیترات پتاسیم، اوره، آهن، فرم آزاد EDTA، آهن DTPA، منگنز، روی، مس، سدیم مولیبدات و کلات کبالت.

کود ادونس micro

برای خرید کود ادونس micro می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

در سایت تهران گرولایت می توانید به صورت تکی خرید کود میکرو ادونس را انجام دهید. قیمت های تهران گرولایت همگی منصفانه و با توجه به کیفیت و ارزش کالای در نظر گرفته شده اند. همچنین می توانید این سه کود سه مرحله ای را به صورت یکجا خریداری نمایید. ما در تهران گرولایت تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین تجهیزات و کودهای حرفه ای را برای شما فراهم کنید. موفقیت شما موفقیت ما خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: