مشخصات کود ادونس Grow

در محیط های بسته گلخانه و اتاقک کشت یا حتی گیاهان آپارتمانی استفاده کردن و خرید کود ادونس مدل گرو برای گیاهان شما بسیار مفید خواهد بود. استفاده کردن از کود های دامی داخل آپارتمان یا گلخانه می تواند سخت باشد! چرا که بوی بسیاری دارد و برای استفاده از آنها باید تهویه فوق العاده قویی داشته باشید. هر چند برای گلخانه میتوانید از تهران گرولایت فیلترهای کربن برای تهویه هوا تهیه کنید، امّا چرا از ابتدا کودی انتخاب نکنیم که بوی کمتر داشته باشد؟ با خرید کود گرو ادونس می توانید هم مواد مغذی اساسی و فرعی گیاه خود را تامین کنید و هم محیط آپارتمان و گلخانه را بی بو نگه دارید. همچنین، استفاده و جا به جایی کود گرو ادونس بسیار ساده تر است.

کود ادونس مدل گرو در دو حجم 500 و 1000 میلی لیتر از تهران گرولایت قابل خریداری است. هزینه آن نسبت به میزان و تاثیری که بر گیاه شما خواهد گذاشت، بسیار مقرون به صرفه است.

کود ادونس Advanced

برای خرید کود ادونس Advanced می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

این کود را می توان از دوره های ابتدای رشد گیاه تا قبل از زمان گلدهی استفاده نمود. در زمان گلدهی میزان کمتری از آن را استفاده نمایید. در ادامه جدول میزان استفاده از این کود را بررسی خواهیم کرد. امّا علاوه بر آنکه تمام اساسی مورد نیاز گیاهان از جمله نیترات پتاسیم، سولفات منیزیم، فسفات متو پتاسیم، سولفات آمونیوم و سولفات پتاسیم را برای گیاه تامین می کند، باعث می شود تا میزان اسیدی و بازی بودن خاک نیز کنترل شود.

گیاهان در بازه معادل 5.5 تا 7.5 پی اچ خاک می توانند به خوبی رشد کنند. کم یا زیاد بودن آن را می توانید با یک پی اچ سنج اندازه گیری کنید. همچنین می توان نمونه ای از خاک را به یکی از مراکز علمی کشاورزی نزدیک به خود ارسال کرده و از دقایق آزمایشگاهی دقیق آن مطلع شوید. امّا! با وجود تکونولوژی PH Perfect  موجود در کود گرو ادونس دیگر نیازی به نگرانی و اندازه گیری ها مداوم نیست! با خرید کود Advanced مدل grow میزان پی اچ خاک شما تحت کنترل در خواهد آمد. این کود با وجود تکنولوژی حرفه ای و تجربه شده خود میزان اسیدی و قلیایی بودن خاک را متعادل کرده و باعث می شود تا رشد ریشه گیاهان بهبود یابد. اگر قصد پرورش انواع گیاه را دارید با استفاده از کود گرو ادونس میزان پی اچ خاک خود را در محدوده مناسب قرار دهید.

کود ادونس grow

برای خرید کود ادونس grow می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

اگر دقت کرده باشید در سایت تهران گرولایت Advanced Nutrients سه محصول با تصویری نسبتا مشابه دارند. در واقع Grow یکی از سه محلول ست گوریلا است. با این کود سه مرحله ای می توانید تمامی دوران زندگی گیاه خود را با بالاترین کیفیت برسانید.

حال می پردازیم به نحوه استفاده و میزان کود گرو ادونس. در هفته ابتدایی در دوره رشد:  1 میلی لیتر در یک لیتر آب ترکیب کرده و گیاه را آبیاری کنید. در هفته دوم این میزان را به 2 میلی لیتر در یک لیتر آب و در هفته سوم و چهار میزان آن را به 4 میلی لیتر در یک لیتر آب افزایش دهید.

اگر گیاه شما در دوره گلدهی است، میزان 4 میلی لیتر در یک لیتر آب را از هفته اول تا هفته هفتم در اختیار گیاه قرار دهید. برای آنکه در خانه بخواهید اندازه گیری مناسبی از کود گرو ادونس داشته باشید:  یک قاشق چای خوری معادل 5 میلی لیتری، یک قاشق سوپ خوری معادل 15 میلی لیتر و یک فنجان معادل 240 ملی لیتر است. همچنین از ترکیب کودهای دیگر با سری ادونس خودداری کنید.

می توانید در سایت تهران گرولایت انواع کود های ادونس را مشاهده کنید و برای دوره های مختلف و نسبت به نیاز گیاه خود گزینه مناسب را خریداری نمایید. همچنین اگر نسبت به انتخاب هر کدام از آنها سوالی داشتید، می توانید در بخش نظرات سوال خود را مطرح کرده یا با گروه پشتیبانی تهران گرولایت در تماس باشید. تهران گرولایت در اولین فرصت پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود تا بهترین کود ممکن برای گیاه خود را خریداری نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: