مشخصات کود ادونس Connoisseur Grow

کود ادونس مدل کانیشر گرو یک کود دو مرحله ای مخصوص دوره گلدهی است. هنگامی که دوره رشد را به موفقیت گذرانید و تمام شرایط محیط خوب را برای گیاه خود فراهم کردید، کود ادونس کانیشر باعث می شود تا دوره گلدهی در بالاترین کیفیت خود صورت گیرد. این کود توسط دانشمندان برتری که در کمپانی ادونس به فعالیت می پردازند به عنوان محصول نهایی برای تغذیه گیاهان برای داشتن ثمره های پربار و با کیفیت تهیه و تولید شده است.

مواد مغذی پیشرفته موجود در کود ادونس مدل Connoisseur Grow دو مرحله ای A و B چگونه باعث افزایش جذب مواد مغذی می شود؟ درون این کود ماده مغذی بر پایه انواع سیستم های هیدروپونیک موجود در بازار فعال است. میزان مواد مغذی موجود در این کود نسبت به آنچه در بازار مشاهده می کنید متفاوت است. اگر محیط رشد شما از هر نظر ایده ئال باشد، بازدهی نهایی محصولات و کیفیت آنها بالاتر خواهد بود.

در واقع کود ادونس مدل Connoisseur Grow یک محصول 5 در 1 است. این ماده حاوی یک ماده «مرطوب کننده» ارگانیک است تا امکان پخش آسان و جذب مواد مغذی توسط ریشه را فراهم سازد. همچنین کود ادونس کانیشر دارای اسید های هیومیک و فولویک برای جذب بهتر مواد مغذی و انتقال آن به ساختار گیاه است. همچنین، طیف وسیعی از اسید های آمینه که عناصر سازنده پروتئین ها هستند که رشد، تولید هورمون و تولید روغن اساسی را تقویت می کنند در ترکیب فرمول این کود به کار برده شده است. تحقیقاتی که در راستای انتخاب هر کدام از مواد موجود در این کود به کار رفته است، مشابه هیچ پژوهش دیگری نیست.

کود ادونس Advanced

برای خرید کود ادونس Advanced می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

امّا کود ادونس کانیشر از این مسئله هم فراتر می رود. ترکیب pH Perfect در این محصول ادونس نیز دیده می شود. دیگر لازم نیست همواره با پی اچ سنج میزان اسیدی یا قلیایی بودن خاک یا آب را بررسی کنید. کود ادونس مدل Connoisseur Grow به طور خودکار میزان pH محلول غذایی شما را تنظیم می کند و سپس آن را در محیط کاشته شده گیاه ثابت نگه می دارد! دیگر نیاز نیست نگران خطرناکی میزان اسیدی یا قلیایی بودن باشید و می توانید pH متر خود را کنار بگذارید! به این ترتیب کود ادونس باعث صرفه جویی در وقت و کم شدن دردسرها شما می شود. فقط به این موضوع دقت کنید، در محلولی که تهیه می کنید تنها کودهای دیگر ادونس تقویت کننده را استفاده کنید و از ترکیب این کود با محصولات دیگر خود داری نمایید.

کود ادونس مدل Connoisseur Grow در دو حجم 500 و 1000 میلی لیتر در مجموعه تهران گرولایت به فروش می رسد. تمامی محصولات توسط کارشناسان تهران گرولایت بررسی می شود تا بهترین آنها در اختیار شما قرار گیرند. این مجموعه از اولین و بزرگترین تهیه و تولید کنندگان محصولات رشد گیاه در کشور است. در صورتی که سوالی در زمینه خرید کود های ادونس دارید می توانید در بخش نظرات آن را مطرح کرده یا به اینستاگرام ما سری بزنید.

نحوه استفاده از کود ادونس مدل Connoisseur Grow

مخزن سیستم آبیاری خود را پر کرده و مقادیر مساوی از Advanced Nutrients Connoisseur Grow نوع A و B را به آن اضافه کنید. این کود باید به خوبی مخلوط شود. برای اندازه گیری دقیق می توانید از CF/EC/PPM استفاده نمایید. در صورت لزوم میزان را با یک سرنگ یا پیمانه به دقت اندازه گیری کنید. تنها از این کود در مخزن استفاده کنید تا فرمول pH به درستی عمل کند. اگر کالاهای دیگری به غیر از ادونس استفاده نمایید، دیگر فناوری pH تاثیر خود را نخواهد گذاشت. توصیه می کنیم هر 7 روز محلول را تهیه و در اختیار گیاهان قرار دهید.

دقت کنید میزان قسمت A و B باید به یک اندازه باشد. استفاده از آنها به مقادیر نابرابر منجر به ایجاد یک محلول غذایی می شود که تعادل درستی ندارد. این ممکن است باعث ایجاد کمبودهایی در گیاه شما شود.
همچنین به صورت مستقیم و غلیظ آن را استفاده نکنید. میزان مصرف برای گیاهان سالم در نظر گرفته شده است و گیاهانی که بیمار هستند باید میزان کمتری از این کود را دریافت کنند.
میزان مصرف در هر یک لیتر آب معادل 4 میلی لیتر باید باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: