مشخصات کود ادونس بلوم

با خرید کود بلوم ادونس (pH Perfect® Bloom) می توانید در محیط گلخانه و آپارتمان خود مواد مغذی لازم را به گیاه برسانید. به طبع خاک می تواند مواد اولیه مورد نیاز گیاه را تامین کند، امّا در طول زمان ریشه ها از این مواد مغذی استفاده کرده و میزان آن کاهش می یابد.
چه کسی دوست ندارد یک گل یاسمن زیبا و خوشبخو در خانه خود داشته باشد؟ آیا کسی هست که از رنگ گل های زیبای بنفشه آفریقایی رو برگرداند؟ تمامی این گل های زیبا نیازمند مراقبت و توجه شما هستند. اگر می خواهید دوره شکوفایی آنها با تمام و کمال انجام شود با انتخاب و خرید  کود ادونس مدل بلوم یا گلدهی تمام مواد مورد نیاز گیاه را در اختیارش قرار دهید.

کود ادونس Advanced

برای خرید کود ادونس Advanced می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

دوره گلدهی در نهال های پاکوتاه که به صورت گلدانی در آپارتمان یا گلخانه نگهداری می شوند، دوره ای بسیار حساس است. چرا که گل ها باید به خوبی رشد کرده و تبدیل به میوه شوند. دیده شده بسیاری اوقات گل ها قبل از تبدیل شدن به ثمره فرو می ریزند.
این مسئله برای افرادی که قصد فروش محصول یا استفاده شخصی از آنها را دارند، بسیار ناراحت کننده و پر ضرر است. اگر می خواهید از این مشکل پیش گیری کنید، کود بلوم ادونس را به صورت محلول در آب در اختیار گیاه خود قرار دهید.
همان طور که گفتیم کود ادونس مدل بلوم مناسب گیاهان گلخانه ای و آپارتمانی است. این محصول با آنکه برای دوره گلدهی مناسب است امّا می توانید در دوره رشد نیز از آن استفاده کنید.
در دوره رشد ترکیب استفاده از کود اونس بلوم در هفته اول معادل 1 میلی لیتر در یک لیتر آب باید باشد. در هفته دوم 2 میلی لیتر در یک لیتر و در هفته های سوم و چهارم 4 میلی لیتر در یک لیتر آب.
در دوره گلدهی از هفته اول تا هفتمین هفته میزان استفاده از کود اونس بلوم باید 4 میلی لیتر در یک لیتر آب باشد.

کود ادونس bloom

برای خرید کود ادونس bloom می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

همان طور که متوجه شده اید، کود ادونس مدل bloom بخشی از یک کود سه مرحله ای است: pH Perfect® Grow Micro Bloom. با خرید این سه تمامی دوره های رشد و گلدهی گیاه شما پوشش داده خواهد شد. همچنین می توانید این سه را به صورت مخلوط شده برای ایجاد ساختاری قوی استفاده کنید. این سه مواد مغذی سالم، متابولیسم حیاتی و بهره وری را در گیاهان فعال تر می کنند.
مواد سازنده آن شامل فسفات منو پتاسیم، سولفات منیزیم و سولفات پتاسیم می شود.
امّا رساندن مواد مغذی به گیاهان در دوره گلدهی تنها جنبه مثبت کود Advanced مدل bloom نیست. این محصول دارای تکنولوژی PH Perfect است. پس با پی اچ سنج خداحافظی کنید. با استفاده از این کود می توانید میزان اسیدی یا قلیایی بودن خاک خود را تحت کنترل داشته باشید. به این ترتیب با خرید کود ادونس مدل bloom از مجموعه تهران گرولایت، در اتاقک رشد یا گلخانه خود قدم می زنید و محصولی که همیشه آرزو داشته اید، را خواهید دید.

مجموعه تهران گرولایت از تهیه و تولید کنندگان محصولات و تجهیزات رشد گیاه است. هدف ما آن است که از کاشت و برداشت محصولات خود لذت ببرید و فرآیندی آسان تر داشته باشید. اگر در زمینه انتخاب کود مناسب سوالی دارید، می توانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: