مشخصات کود ادونس B52

کود Advanced B52 دارای ویتامین های B1 تا B7 است. تاثیرات ویتامین ب برای گیاهان مانند مزیت های آن برای بدن انسان است. وجود آن باعث افزایش متابولیسم برای تصحیح کربوهیدارت ها و پروتئین های بدن می شود. همچنین سوخت و ساز اسید های آمینه و تصحیح عملکرد سیستم ایمنی به کمک این ویتامین ها صورت می گیرد.
علاوه بر ویتامین های ب، 72 عنصر دیگر نیز در کود بی 52 وجود دارد. متخصصان شرکت ادونس آمریکا از مواد مختلفی از جمله جلبک دریایی این مواد را استخراج کرده و به میزان های مناسب با هم ترکیب نموده اند. کود Advanced مدل B52 دارای هیومیک اسید نیز هست که به ریشه کمک می کند تا مواد مغذی خاک و آب را بیشتر و بهتر جذب نماید. سلامت ریشه به طبع سلامت کل گیاه را تضمین خواهد کرد. همچنین ریشه ها می توانند با رشد بیشتر و بهتر اکسیژن بیشتری دریافت نمایند.

کود Advanced B52 مانند یک کپسول ویتامین عمل می کند. سلامت کلی گیاه به این ترتیب بهبود پیدا کرده و در مقابل بیماری و تنش ها مقاوم می شود. هنگام تغییر فصل یا تغییر هوای درون اتاقک کشت، دیگر نگران ریزش برگ ها یا زرد شدن آنها نباشید. با مصرف به اندازه و به موقع کود ادونس B52 می توانید وضعیت گیاه خود را در بهترین حالت نگه دارید.

کود ادونس Advanced

برای خرید کود ادونس Advanced می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

تاثیرات ویتامین های ب بر گیاهان قابل توجه است. همان طور که گفتیم میزان متابولیسم گیاه تحت کنترل و رو به افزایش قرار خواهد گرفت. با وجود ویتامین B1 در فرمول کود ادونس بی 52 گیاه می تواند از کربوهیدارت ها به خوبی استفاده نمایند به این ترتیب ریشه های قوی تری خواهد داشت. همچنین این ویتامین بر گل و روغن تولید شده توسط گیاهان نیز تاثیر خواهد گذاشت. ویتامین B2 گیاه را از آلودگی های محیطی محافظت خواهد کرد. برگ ها در برابر جذب این آلودگی ها مقاومت کرده و از ورود آن به ساختار اصلی گیاه جلوگیری می کنند.

مزیت های کود Advanced مدل B52

  • دارای تمامی ویتامین های B1 تا B6
  • دارای اسید فولیک
  • ترکیبات ویتامینه و مواد معدنی
  • افزایش مقاومت گیاه در برابر عوامل تنش زا
  • استفاده آسان حتی به صورت محلول پاشی
  • کمک به تولید کربوهیدارت ها

کود ادونس B52

برای خرید کود ادونس B52 می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

میزان و طریقه مصرف کود ادونس مدل B52

همواره مقدار تعیین شده را با آب کافی ترکیب نمایید و از ریختن کود به صورت مستقیم از بطری برای گیاهان خودداری کنید.
این کود را از هفته سوم رشد به صورت 2 میلی لیتر در یک لیتر آب در محلول آبیاری خود استفاده کنید.

می توانید کود Advanced مدل B52 را در حجم های 250، 500 و 1000 میلی لیتر از مجموعه تهران گرولایت به آسانی خرید کنید. اگر در زمینه خرید کود های ارگانیک سوالی دارید حتما با بخش پشتیبانی تهران گرولایت در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: