مشخصات کود بایوبیز ACTI VERA

خواص گیاه آلوئه ورا برای زیبایی و سلامت پوست انسان بر کسی پوشیده نیست. اما کمپانی معتبر هلندی biobizz این بار از عصاره گیاه آلوئه ورا در ترکیبات کود بایوبیز ACTI VERA استفاده کرده است. و پس از تحقیقات بسیار دقیق بهترین ترکیب را برای افزودن عصاره آلوئه ورا به کار گرفته است. این شرکت معتبر هلندی سالها در زمینه خاک و تولید مکمل های غذایی گیاهی ارگانیک به صورت کاملا تخصصی فعالیت دارد و محصولات خود را به طور گسترده در اروپا به فروش می رساند.
تولیدکنندگان محصولات ارگانیک که به دنبال بهبود عملکرد خاک خود هستند، این محصول را طلای خالص می دانند.
مهمترین تفاوت بین کود ACTI VERA و سایر کودهای ارگانیک تولید شده توسط این کمپانی که فرموله شده بر اساس مواد ارگانیک موجود در زمین و یا دریا می باشد این است که این محصول جدید " از گیاه ، برای گیاه " تولید شده است.

کود Biobizz

برای خرید کود Biobizz می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

با افزودن این محلول به خاک مواد آلی پوسیده با آنزیم های آلوئه ورا واکنش نشان می دهند و پس از آن، آنها به مواد مغذی گیاهی قابل استفاده تبدیل می شوند و یک اکوسیستم خاک هماهنگ ایجاد می کند که باعث رشد گیاهان قوی تر و سالم تر و همچنین باعث افزایش نشاط و شادابی گیاهان خواهد شد. از خواص شگفت انگیز گیاه آلوئه ورا در ترکیب کود بایوبیز مدل اکتی ورا می توان برای تقویت سیستم ایمنی گیاهان و همچنین افزایش جذب مواد مغذی مورد نیاز گیاه و تقویت متابولیسم گیاه و در نتیجه داشتن گیاهی سالم و با نشاط بهره برد.
کود بایوبیز ACTI VERA با در دسترس قرار دادن مواد مغذی مورد نیاز گیاهان، افزایش جذب در گیاهان را تسریع کرده و در نتیجه باعث تولید محصولی سالم تر و با کیفیت تر می شود. این محلول یک مرطوب کننده طبیعی است و کارایی تغذیه برگ را افزایش می دهد.
کپک پودری از شایع ترین بیماری ها در بین گیاهان است که باعث بروز استرس به گیاه و ضعیف شدن آن می‌شود، زیرا روی گیاهان با سیستم ایمنی پایین و جذب مواد مغذی ضعیف تأثیر می گذارد همچنین این بیماری در بین گیاهان در دمای هوای گرم و شرایط خشکی هوا بیشتر بوجود خواهد آمد، استفاده از کود biobizz مدل ACTI VERA علاوه بر تقویت سیستم ایمنی گیاه در برابر بیماری ها و آفات، باعث کمک به جذب مواد مغذی مورد نیاز گیاه نیز شده و به عنوان یک رطوبت رسان طبیعی عملکرد تغذیه برگ ها را افزایش خواهد داد.

کود بایوبیز ACTI VERA

برای خرید کود بایوبیز ACTI VERA می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

کود بایوبیز مدل اکتی ورا چنانچه در بالا نیز گفته شد باعث محافظت و فعال کردن سیستم ایمنی گیاه هم در سطح خارجی و هم در ساختار داخلی گیاه می شود و متابولیسم و جوانه زنی گیاه را افزایش می دهد.و مضاف بر آن قندها راتجزیه کرده و جذب مواد مغذی را افزایش می دهد. از کود بایوبیز مدل ACTI VERA می توان هم در مزارع و هم محصولات غذایی و هم گیاهان زینتی در طول مرحله رویشی و گلدهی برای تحریک رشد و شکوفایی استفاده کرد. این کود گیاهی آلی را می توان با مخلوط 5 میلی لیتر در یک لیتر آب به صورت آبیاری و یا با مخلوط 1 تا 2 میلی لیتر در یک لیتر آب به صورت محلول پاشی بر روی برگ ها اسپری کرد. شما هم اکنون می توانید از طریق سایت تهران گرولایت کود biobizz ACTI VERA را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن در محل کار یا منزل خود آن را تحویل بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: