مشخصات کود ادونس Voodoo Juice

میوه های سالم در داشتن ریشه های سالم است. تولید کنندگان و پرورش دهندگان انواع گل و گیاه از این واقعیت با خبر هستند. هر آنچه که در زیر زمین اتفاق می افتد اولویت دارد. ریشه ها یکی از مهمترین بخش هایی هستند که توسط افراد تازه کار نادیده گرفته می شوند. با نادیده گرفتن این بخش در واقع شما انتظار رشد حداکثر از گیاه خود را ندارید. صرفا به این دلیل که این بخش از گیاه برایتان قابل مشاهده نیست آن را فراموش می کنید. به قولی، از دل برود هر آنچه از دیده برفت. در حالی که ریشه ها باید اولین چیزی باشند که باید به خاطر و توجه خود بسپارید.
امّا انتخاب های زیادی برای کود مناسب وجود دارد. کود ادونس مدل وودو جویس از فرمول مایع بسیار غلیظی از میکروب های مفید تهیه شده است. گروه دانشمندان و دکتران advanced nutrients میکروب ها و باکتری های مختلفی را تحت بررسی قرار داده اند.
در واقع، گیاهان برای رشد سالم و سریع تر نیاز دارند تا مواد درون خاک و مواد اساسی مانند نیتروژن، فسفر و ... از ریشه های خود استفاده کنند. ریشه ها نیز مانند شاخه ها نیاز به هرس دارند. امّا این کار را ما نمی توانیم انجام دهید. وظیفه این کار به عهده میکروب های مفید خواهد بود. ریشه های قدیمی توسط آنها از بین می روند تا ریشه های سالم و جدیدتری شکل گرفته و تغذیه گیاه را بهبود بخشند.

کود ادونس Advanced

برای خرید کود ادونس Advanced می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

کود ادونس مدل وودو جویس دارای این میکروب های مفید است. دانشمندان و گروه تحقیق ادونس در کود Advanced مدل Voodoo Juice میکروب های مفید را در حالت غیر فعال قرار داده اند تا زمانی که این فرمول را به مواد مغذی اضافه کرده و به صورت رقیق شده در اختیار گیاه قرار دهید. با رقیق شدن میکروب های موجود در وودو جوس ادونس به سرعت از خواب بیدار می شوند و تکثیر می شوند. پس از آن به سرعت به ریشه ها نفوذ کرده و باعث افزایش و تولید هورمون های تقویت کننده گیاهان خواهند شد.با خرید کود ادونس مدل Voodoo Juice شما رشد ریشه ها در نهال، پیوند ها و جوانه ها را به حداکثر خواهید رساند. با افزایش ریشه و تراکم آن، شاهد افزایش شاخه ها و بهبود وضعیت برگ های گیاه خود خواهید شد. می توانید از کود ادونس مدل Voodoo Juice برای انواع گیاهان گلخانه ای و آپارتمانی استفاده نمایید.
گیاهان گلخانه ای زیبای شما نیازمند توجه بسیار هستند. آنها در محیطی بسته شکل می گیرند و برای رسیدن به اوج شکوفایی خود نیازمند تمامی مواد مغذی خواهند بود. گیاهانی همچون نهال های میوه مانند زردآلو، سیب، کامکوات و ... نیازمند ریشه هایی قوی برای داشتن میوه های سالم و پربار هستند. اگر ریشه ها تغذیه سالمی نداشته باشند و ریشه های جدید شکل نگیرند، شکوفه های گیاهان فرو خواهد ریخت و تبدیل به میوه نخواهد شد.
با خرید کود ادونس مدل Voodoo Juice تضمین کنید که گیاه شما در سلامتی کامل رشد خواهد کرد. با افزایش بهره وری در مصرف مواد غذایی موجود در خاک در میزان هزینه های و وقت خود صرفه جویی کنید.

کود ادونس Voodoo Juice

برای خرید کود ادونس Voodoo Juice می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

استفاده از کود ادونس مدل Voodoo Juice در هفته های اول و دوم صورت می گیرد. در این دو هفته 2 میلی لیتر از کود وودو جوس ادونس را در یک لیتر آب مخلوط کرده و به صورت رقیق شده برای گیاه آبیاری کنید.دقت کنید کود را در محیط به شدت گرم یا به شدت سرد قرار ندهید. در محیط بسیار گرم حالت رقیق خود را از دست می دهد. سرمای شدید نیز باعث مرگ میکروب های مفید درون کود خواهد شد. تهران گرولایت تمامی کودها را در محیط و بسته بندی مناسب به دست شما خواهد رساند.
اگر هنوز نسبت به خرید خود مطمئن نیستید، می توانید سوالات خود را در این زمینه در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. مجموعه تهران گرولایت همواره آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات و البته سوالات شما علاقمندان به گل و گیاه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: