مشخصات گلدان پارچه ای کشت سیب زمینی یا گلدان پارچه ای پنجره دار

ابعاد پنجره در این گلدان ها 15 در 15 سانتی متر می باشد و به کاربران و پرورش دهندگان گیاهان این امکان را میدهد که گیاهانی نظیر سیب زمینی، بادام زمینی، هویج، شلغم، چغندر، پیاز و سایر گیاهانی که دارای ریزوم یا غده زیرزمینی هستند را به راحتی در این گلدان ها کاشته و وضعیت تشکیل اندام های خوراکی زیر زمینی گیاه را از طریق پنجره موجود بر جداره گلدان مشاهده و کنترل کنند.

به سبب رایج بودن استفاده این گلدان های پارچه ای برای کاشت بوته سیب زمینی، این گلدان های پارچه ای با نام گلدان های سیب زمینی نیز شناخته می شوند.
ابعاد گلدان پنجره دار 35 لیتری به صورت قطر دهنه و کف گلدان 40 سانتی متر و ارتفاع 35 سانتی متر و وزن آن 450 گرم می باشد. تمام گلدان های پارچه ای رنگی، دارای رنگ تثبت شده هستند و با آبیاری رنگ از بدنه جدا نمی شود. همچنین در ساخت آنها مواد شیمیایی به کار برده نشده تا کشاورزی و باغبانی کاملا ارگانیک را تجربه کنید. ابعاد گلدان پارچه ای 25 لیتری به صورت قطر دهنه و کف 30 سانتی متر و ارتفاع 35 سانتی متر و وزن 350 گرم می باشد.

گلدان پارچه ای

برای خرید گلدان پارچه ای می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

این گلدان های پارچه ای به گونه ای طراحی شده اند که از عمق کافی بهرمند باشند تا امکان کشت گیاهان و سبزیجات ریشه قائم مثل ترب سفید، هویج، زردک و... در آن وجود داشته باشد.

از آنجایی که گلدان های پارچه ای دارای بافت متخلخل و تراوا می باشند، جریان هوا و هوادهی همه جانبه خاک به طور پیوسته انجام میشود و ریشه به مقادیر کافی اکسیژن جهت فرآیند تنفس دسترسی خواهد داشت بنابراین سیب زمینی و هویج و پیاز و سایر سبزیجاتی که در این گلدان ها کشت میشوند از اندازه، طعم، رنگ و کیفیت بسیار بالا برخوردار خواهند بود، همچنین به سبب زهکشی مناسب و تخلیه همه جانبه آب اضافی از خاک این گلدان های پارچه ای می توانید بدون نگرانی از آسیب ریشه و گندیدگی و پوسیدگی و بیماری قارچی ریشه گیاه، به پرورش سبزیجات خود در این گلدان های پارچه ای اقدام کنید.

دیگر مزیت استفاده از گلدان های پارچه ای پنجره دار برای کاشت سبزیجات بخصوص سبزیجات دارای غده خوراکی، این است که، این گلدان ها امکان تعدیل دمایی بسیار مناسبی دارند، این بدین معنا است که در فصول گرم با افزایش تابش نور خورشید به جداره گلدان، دما داخلی خاک افزایش پیدا خواهد کرد اما به سبب ساختار متخلخل جداره های گلدان و گردش هوای مطلوب داخل خاک، تبادل دمایی خاک انجام خواهد شد و از وارد آمدن تنش دمایی و آسیب دیدن ریشه جلوگیری خواهد شد.

گلدان های پارچه ای پنجره دار موجود در سایت تهران گرولایت دارای تنوع رنگی می باشند و در پنج رنگ فیروزه ای، سبز، قهوه ای، نارنجی و مشکی قابل سفارش می باشند. همچنین تمام گلدان ها دارای رنگ تثبت شده هستند و با آبیاری رنگ از بدنه جدا نمی شود، به علاوه در ساخت آنها مواد شیمیایی به کار برده نشده تا شما عزیزان بتوانید کشاورزی و باغبانی کاملا ارگانیک را تجربه کنید.

برای خرید گلدان های پارچه ای پنجره دار (گلدان پارچه ای کشت سیب زمینی) هم اکنون میتوانید از طریق سایت تهران تی جی ال از قسمت /گلدان پارچه ای /گلدان پارچه ای پنجره دار/ سفارش خود را ثبت کنید و لذت کشت سبزیجات تازه و ارگانیک را در منزل تجربه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: