مشخصات کود Hesi Root Complex

ترکیبات: عناصر کمیاب، آهن، منگنز، روی، مس، بور، مولیبدن، کبالت، ید، ویتامین B1 B2، اسید فولیک، قندهای گیاهی و اسیدهای آمینه. مجتمع ریشه Hesi دارای pH خنثی و EC پایین است، این اجازه می دهد تا با تمام کودهای Hesi همراه باشد.
جالب است بدانید که کود Hesi Root Complex جذب غذا را بهبود می بخشد و باکتری ها را در خاک فعال می کند. برای داشتن رنگ سبز سالم، ساقه های ضخیم و سیستم ریشه حیاتی از این محصول استفاده کنید. کود ریشه Hesi یک اکسیر برای کلون ها و گیاهان جوان نیست، بلکه برای گیاهان ماده و گیاهان تحت استرس است. Root Complex ترکیبی از عناصر کمیاب با اجزای حیاتی (ویتامین ها، اسیدهای آمینه، قندهای گیاهی و آنزیم ها) است که شروع بهینه ای را برای گیاهان جوان فراهم می کند. علاوه بر این Root Complex ساقه ضخیم تر و سیستم ریشه ای قوی را تضمین می کند.

 کود هسی Hesi

برای خرید کود هسی Hesi می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

طریقه مصرف کود Hesi Root Complex

مقدار مصرف: 50 میلی لیتر در 10 لیتر آب، برای کاشت، برای قلمه و گیاهان تنش دار رقیق کنید. 25 میلی لیتر در هر 10 لیتر آب برای گیاهان ماده رقیق کنید
پس از بهبود شرایط استرس زا، کود ریشه Hesi وضعیت کلی گیاه را بهبود می بخشد. Root Complex حداکثر استعمار میکروارگانیسم های سالم در محیط را تحریک می کند. Root Complex برای گیاهان و کلون های ماده ایده آل است. چند روز قبل از برش کلون ها مقداری کود ریشه Hesi را به گیاه ماده اضافه کنید، این امر باعث می شود گیاهان جدید از قبل تمام مواد لازم برای ریشه دار شدن سریع را داشته باشند. از آنجا که Root Complex یک ماده مغذی گیاهی نیست، باعث افزایش شوری نمی شود و بر pH تأثیر نمی گذارد. به همین دلایل استفاده از آن با غذاهای مختلفی مانند Hesi SuperVit ،Hesi Power Zyme و غیره امکان پذیر است.

کود Hesi Root Complex

برای خرید کود Hesi Root Complex می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

معرفی کود ریشه هسی

کود ریشه هسی؛ یک ماده محرک گیاهی است که به گیاه کمک می کند تا یک  ریشه ی سالم و قوی ایجاد کند.
با فعال شدن باکتریهای مفید در قسمت ریشه، جذب مواد مغذی توسط گیاه آسانتر می شود و بازده غذایی افزایش می یابد.
کود روت هسی برای گیاهان تازه کاشته شده و ریشه دار ایده آل است.
از آنجا که Root Complex یک ماده مغذی گیاهی نیست، باعث افزایش شوری نمی شود و بر pH تأثیر نمی گذارد.
به همین دلایل استفاده از آن با غذاهای مختلفی مانند Hesi SuperVit ،Hesi Power Zyme و غیره امکان پذیر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: