مشخصات کود Hesi Root Complex


 ترکیبات: عناصر کمیاب ، آهن ، منگنز ، روی ، مس ، بور ، مولیبدن ، کبالت ، ید ، ویتامین B1 B2 ، اسید فولیک ، قندهای گیاهی و اسیدهای آمینه. مجتمع ریشه Hesi دارای pH خنثی و EC پایین است ، این اجازه می دهد تا با تمام کودهای Hesiهمراه باشد.


جالب است بدانید که کود Hesi Root Complex جذب غذا را بهبود می بخشد و باکتری ها را در خاک فعال می کند. برای داشتن رنگ سبز سالم ، ساقه های ضخیم و سیستم ریشه حیاتی ز این محصول استفاده کنید . کود ریشه Hesi یک اکسیر برای کلون ها و گیاهان جوان نیست ، بلکه برای گیاهان ماده و گیاهان تحت استرس است. Root Complex ترکیبی از عناصر کمیاب با اجزای حیاتی (ویتامین ها ، اسیدهای آمینه ، قندهای گیاهی و آنزیم ها) است که شروع بهینه ای را برای گیاهان جوان فراهم می کند. علاوه بر این ، Root Complex ساقه ضخیم تر و سیستم ریشه ای قوی را تضمین می کند. 


طریقه مصرف کود Hesi Root Complex


مقدار مصرف: 50 میلی لیتر در 10 لیتر آب ، برای کاشت ، برای قلمه و گیاهان تنش دار رقیق کنید. 25 میلی لیتر در هر 10 لیتر آب برای گیاهان ماده رقیق کنید


پس از بهبود شرایط استرس زا ، کود ریشه Hesi وضعیت کلی گیاه را بهبود می بخشد. Root Complexحداکثر استعمار میکروارگانیسم های سالم در محیط را تحریک می کند. Root Complex برای گیاهان و کلون های ماده ایده آل است. چند روز قبل از برش کلون ها مقداری کود ریشه Hesi را به گیاه ماده اضافه کنید ، این امر باعث می شود گیاهان جدید از قبل تمام مواد لازم برای ریشه دار شدن سریع را داشته باشند. از آنجا که Root Complex یک ماده مغذی گیاهی نیست ، باعث افزایش شوری نمی شود و بر pH تأثیر نمی گذارد.  به همین دلایل ، استفاده از آن با غذاهای مختلفی مانند Hesi SuperVit ،Hesi Power Zyme و غیره امکان پذیر است.


معرفی کود ریشه هسی


کود ریشه هسی؛ یک ماده محرک گیاهی است که به گیاه کمک می کند تا یک  ریشه ی سالم و قوی ایجاد کند.

با فعال شدن باکتریهای مفید در قسمت ریشه ، جذب مواد مغذی توسط گیاه آسانتر می شود و بازده غذایی افزایش می یابد. 


کود روت هسی برای گیاهان تازه کاشته شده و ریشه دار ایده آل است.


از آنجا که Root Complex یک ماده مغذی گیاهی نیست ، باعث افزایش شوری نمی شود و بر pH تأثیر نمی گذارد.

 به همین دلایل ، استفاده از آن با غذاهای مختلفی مانند Hesi SuperVit ،Hesi Power Zyme و غیره امکان پذیر است.

نحوه استفاده از کود روت هسی

مناسب برای استفاده در تمام روشهای کشت گیاه