مشخصات کود ادونس باد کندی

قندها، آمینوها و ویتامین ها را برای داشتن جوانه های بزرگتر و شیرین تر فراهم کنید! یک باغبانی جذاب و خوشحال کننده وقتی است که به پرورش مقدار زیادی گل قوی با طعم شیرین بپردازید. با دیدن گلهای عظیم که بوی شیرین دارند انگار وارد پارک تفریحی شده اید که همه چیز از آب نبات ساخته شده است. بعد از برداشت نیز محصولاتی با طعم و عطر خوب در اختیار دوستان و مشتریان خود قرار می دهید. برای تجربه همچین برداشت لذت بخشی به چه چیز نیاز دارید؟
با تامین انرژی تقویت کننده گل در زمانی که گیاهان بیشترین نیاز را به آن دارند می توانید برداشتی شیرین و بیشتر را تجربه کنید. این مسئله زمانی حاصل می شود که در محلول تقویت کننده شما کربوهیدارت کافی وجود داشته باشد. خرید کود ادونس مدل باد کندی کمک می کند تا جوانه های مغذی و سالم تری داشته باشید. علاوه بر بو و طعم آب نباتی که ایجاد می کند محصولات شما سرشار از مواد مغذی خواهد بود.

کود ادونس Advanced

برای خرید کود ادونس Advanced می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

این یک واقعیت است که گیاهان در اوج شکوفایی خود به قندها نیاز دارند. هر چه بیشتر مواد مغذی و CO2 به گیاهان دهید، بیشتر به کربوهیدارت نیاز پیدا می کنند.اگر بخواهیم کمبود کربوهیدرات را به چیزی تشبیه کنیم، مانند زمانی است که ورزشکاران در اواخر یک مسابقه طاقت فرسا دیگر انرژی کافی برای رسیدن به خط پایان ندارند. به همین خاطر است که یکی از تاکتیک های مورد علاقه ورزشکاران carbolading است. این گونه پایانی موفقیت آمیز را تجربه می کنند.
فرمول کود باد کندی نه هر کربوهیدارتی، بلکه آنچه که مورد نیاز گیاه شما هست را فراهم می کند.
گیاهان شما به برخی کربوهیدرات ها بیشتر نیاز دارد. از جمله آرابینوز، دکستروز، گلوکز، مالتوز و زیلوز که از عصاره نیشکر خام، عصاره مالت، عصاره قره قاط و سایر منابع کربوهیدارت برتر فراهم می شوند.
این مواد نه تنها در هنگام شکوفه دهی در گیاه بسیار افت می کنند بلکه این مواد باکتری ها و قارچ های مفید را در محل ریشه تامین می کنند.
هنگامی که باکتری ها و قارچ های مفید در ناحیه ریشه داشته باشید، گیاه می تواند از کربوهیدارت خارجی تغذیه کند و رشد بهتری خواهد داشت. علاوه بر آن باعث تولید هورمون هایی می شوند که اندازه، قوا و ارزش گل را بالا می برند.

کود ادونس Bud Candy

برای خرید کود ادونس Bud Candy می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

مزایای استفاده از اسیدهای آمینه و سایر ترکیبات موجود در Bud Candy

فرمول های هیدروپونیک حاوی ملاس هستند. انواع ملاس مملو از گوگرد است که باعث کاهش قند و کیفیت گل و محصولات گیاه می شوند. آمینو اسیدها عناصر اساسی ساخت پروتئین هستند که بر فرآیندهای متابولیک و ساختار فیزیکی گیاهان گلده تاثیر می گذارند. خرید کود ادونس مدل باد کندی برای تمامی مراحل کاشت تا برداشت مناسب خواهد بود.
علاوه بر آمینو اسیدها، برخی ویتامین ها نیز به تقویت گیاه شما کمک می کنند. برای مثال ویتامین C به فتوسنتز کمک می کند. همچنین گیاه شما را برابر اثرات منفی نور و گرمای شدید محافظت می کند. استفاده نمودن از ویتامین B باعث میشود تا استرس از گیاهان دور شود و محصولی پربار تر داشته باشند.
تمامی این مواد مغذی و ویتامین های لازم در باد کندی موجود است تا جوانه های بزرگتر و شیرین تر داشته باشید.
از این محلول پیش از دوره شکوفایی و همچنین در زمان شروع گلدهی میتوان استفاده نمود. این محصول را قبل از مصرف به خوبی تکان دهید و سپس با آب ترکیب نمایید. کود Advanced مدل Bud Candy را به صورت مستقیم استفاده نکنید. همواره مقدار مشخص شده از آن را با آب به خوبی مخلوط کرده و رقیق نمایید.
تهران گرولایت با ارائه انواع کودهای لازم برای رشد موفق گیاهان این موقعیت را فراهم کرده است تا همه افراد از باغبانی خود لذت ببرند. محصولات شاداب و ارزشمند خود را با بهترین کودها تغذیه کنید. کود Advanced Bud Candy تنها یکی از کودهای سری ادونس موجود در مجموعه تهران گرولایت است که باعث می شود گیاه شما ریشه ای قوی و سیستم ایمنی بالایی پیدا کند.
با خرید کود ادونس مدل Bud Candy از تهران گرولایت اسیدی یا قلیایی بودن خاک خود را نیز کنترل کنید. این محصول همراه با فناوری pH Perfect  ساخته شده است. به این ترتیب دیگر نیازی نیست به طور مداوم با پی اچ سنج سختی خاک را بررسی کنید. تنها لازم است با استفاده از این کود پی اچ خاک را تحت کنترل خود در آورید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: