ویژگی های کود بایوبیز روت جویس

اگرچه سطح فعاليت بيولوژيک خاك بسـتگي بـه نـوع خـاک دارد ولـي غالبـاً عمليات مديريتي اعمال شده مخصوصاً مديريت ماده آلي تأثير زيادي در اين رابطه دارد. کاهش مواد آلی خاک که ممکن است منجر به کاهش زیست توده میکروبی خاک و نهایتاً کاهش سطح حاصلخیزي بیولوژیک خاک شود، می تواند به شکل زیانباري چرخه عناصر غذایی را در خاک متاثر سازد.
کود بایوبیز Root Juice از تولیدات کمپانی معتبر Biobizz هلند یک کود مایع کاملا ارگانیک است که از ترکیب دو ماده طبیعی شکفت انگیز هیومیک اسید درجه یک و جلبک دریایی تولید شده است.
هیومیک اسید از گیاهان دریایی که میلیون‌ها سال قبل وجود داشته‌ اند تشکیل شده و نوعی ترکیب ارگانیک است که استفاده از آن در زمین‌های کشاورزی موجب بهبود کیفی خاک شده  و در نتیجه محصولات گیاهی بهتر رشد می‌کنند و ریشه‌زایی در آنها قوی‌تر انجام می‌شود. هیومیک اسید ظرفیت خاک را افزایش داده، تهویه آن را تسهیل می کند، ریشه‌زایی بذر را بهبود ‌بخشده و درصد نیتروژن موجود در خاک را افزایش می‌دهد. این ماده آلی به دلیل عدم تخریب محیط، کود دوست دار طبیعت لقب گرفته است. با اضافه کردن کود biobizz Root Juice به خاکی که ساختار اولیه خود را از دست داده می توان دوباره آن خاک را احیا کرد.

کود Biobizz

برای خرید کود Biobizz می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

از کود بایوبیز مدل رووت جوس از همان ابتدا در مرحله ریشه های اولیه و همچنین رشد گیاهانی که ریشه دار شده اند می توان استفاده کرد. این امر باعث می شود گیاه  آماده جذب سریع تر مواد مغذی شود. در نتیجه محصولی قوی، مقاوم و با کیفیت برای همه پرورش دهندگان تضمین می کند. جلبک دریایی به کار رفته درترکیب این کود آلی به عنوان محرک رشد در بهبود و تسریع رشد و رفع عوارض حاصل از تنش‌های محیطی در گیاه نقش موثری دارد. بنابراین کود بایوبیز مدل Root Juice نقشی فراتر از تغذیه گیاه دارد و باعث افزایش رشد و کاهش تنش در گیاه و تقویت سیستم ایمنی در گیاه می‌گردد.جلبک‌های دریایی شامل ترکیبات مختلفی از پلی‌ساکاریدها، اسیدهای چرب، ویتامین‌ها، فیتوکروم، عناصر معدنی و بسیاری از ترکیبات زیستی است که آثار بیولوژیک وسیعی را در پی دارد. جلبک دریایی به کار رفته در این ترکیب، عامل اصلی تنظیم‌ کننده‌ ی رشد گیاه و هورمون‌ها در گیاه می باشد.

کود بایوبیز Root Juice

برای خرید کود بایوبیز Root Juice می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

کود بایوبیز Root Juice برای افزودن به مخلوط خاک پیت ماس و کوکو پیت و همچنین برای حفاظت و تقویت ریشه در سیستم های هیدروپونیک و آیروپونیک بسیار ایده ال است.اگر از بستر های کشت میکس یا لایت استفاده می کنید بهتر است گیاه را در هفته های اول با  کود بایوبیز Root Juice تغذیه کنید زیرا این دوره زمانی برای ریشه زایی سالم بسیار حائز اهمیت می باشد. این کود مایع قدرت انحلال 100 درصد در آب دارد و با دوز 1 تا  4 میلی لیتر در هر لیتر آب می توانید گیاه خود را آبیاری کنید.

شما برای خرید کود مایع بایوبیز Root Juice هم اکنون می توانید از طریق سایت تهران گرولایت اقدام به ثبت سفارش کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: