مشخصات کود ادونس بیگ باد

کود ادونس بیگ باد دارای ترکیبات پتاسیم و فسفر است که باعث افزایش سوخت و ساز گیاه و ایجاد گل های بزرگتر می شود. طبق تحقیقات این طور نشان داده شده است که هنگام گلدهی گیاهان شما در صورت دریافت به اندازه:

  • آمینو اسید ها
  • پروتئین ها
  • ترپنوئیدها
  • فنول ها
  • آلکالوئید ها
  • می تواند شکوفه هایی بزرگتر و زیبا تر ایجاد کند.

کود ادونس Advanced

برای خرید کود ادونس Advanced می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

این مسئله به این معنا است که اگر آمینو اسید های شکل L را به گیاهان خود بدهید، نتیجه ای مثبت تر از هر زمان مشاهده خواهید کرد. از جمله چهار آمینو اسید بسیار مهم که شامل : L-tryptophan, L-Cysteine, L-Glutamate و L-Glycineمی شود. در کود Advanced مدل big bud می توانید این چهار ماده را برای گیاه خود تامین کنید. امّا چرا تاکید ویژه ای بر این چهار اسید آمینه داریم.

گیاهان شما به وسیله تریپتوفان یک هورمون رشد مهم به نام ایندول استیک اسید را استفاده می نمایند. به این ترتیب با مصرف این ماده گل های بزرگتر ایجاد می شود. آمینو اسید L-Cysteine گوگرد فراهم می کند و همراه با L-Glycine در گیاهان از ماده ای به نام گلوتاتیون محافظت می کنند.

از آنجایی که اغلب اوقات باغبانی در محیط های بسته و داخل آپارتمان یا محیط های کشت می تواند برای گیاهان استرس زا باشد، بسیاری از آنها دارای کمبود گلوتاتیون هستند که عملکرد متابولیک را کند و اندازه محصولات را کم می کند.امّا خبر خوب آن است که کود Advanced big bud می تواند این آمینو اسید ها را تهیه کند. همچنین مواد مغذی دیگری در ترکیب کود بیگ باد استفاده شده تا تنفس سلولی را بهبود دهد و مواد مغذی و انرژی از طریق ریشه ها جذب و به تمام قسمت های گیاه منتقل شود. علاوه بر آمینو اسیده های گفته شده، این محصول دارای اسید اسکوربیک، اسید سیتریک، پتاسیم، فسفر و منیزیم است. همگی آنها در نسبت های کاملا متعادل و مناسب برای تقویت جوانه ها و شکوفه ها در فرمول بیگ باد دیده می شوند.

کود ادونس BIG BUD

برای خرید کود ادونس BIG BUD می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

کود Advanced big bud تضمین کننده:

  • گل ها و میوه های بیشتر
  • گل ها و میوه های بزرگتر
  • ساختار قوی تر
  • محصولات با ارزش تر

کود Advanced big bud در سه حجم 250، 500 و 1000 میلی لیتر را می توانید به راحتی از تهران گرولایت تهیه نمایید. آیا در زمینه خرید کود مناسب سوالی دارید؟ در بخش نظرات یا در اینستاگرام تهران گرولایت با ما در میان بگذارید. ما همیشه آماده پاسخگویی علاقمندان به گل و گیاه هستیم. به همین سبب است که تمام تجهیزات باغبانی و کشاورزی را تحت مجموعه تهران گرولایت جمع و تهیه نموده ایم، تا علاقمندان بتوانند بدون دردسر به تمام محصولات مورد نیاز خود دست یابند.

کود Advanced مدل big bud را در هفته دوم الی چهارم دوره گلدهی به صورت 2 میلی لیتر در یک لیتر آب به خوبی مخلوط و سپس آبیاری نمایید. از ریختن مستقیم کود به صورت غلیظ بر ریشه گیاه خودداری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند: