کود مخصوص زاموفیلیا تایمکس حجم 120 میلی لیتر

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • حجم: 120 میلی لیتر
  • کشور سازنده: ایران
  • مناسب برای: انواع زاموفیلیا
  • نوع کود: مایع
  • توضحیات: عناصر ترکیب مناسب برای رشد رویشی - این قطره مخصوص...
30,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کود مخصوص زاموفیلیا تایمکس، یک کود با کیفیت، با فرمولاسیون کاملا اختصاصی برای گیاه زاموفیلیا می باشد که در هر بستر کشت (خاکی و هیدروپونیک و کوکوپیت) قابل استفاده است. کود مخصوص زاموفیلیا تایمکس، دارای تمامی عناصر ماکرو و ریز مغذی است و می تواند تا حد زیادی کمبود مواد غذایی را در گیاهان برطرف کند، همچنین به دلیل دارا بودن عناصر منیزیم و آهن، این کود باعث افزایش سنتر کلروفیل بوده و به سبزی و طراوت گیاهان شما کمک خواهد کرد...

کود مخصوص زاموفیلیا تایمکس، یک کود با کیفیت، با فرمولاسیون کاملا اختصاصی برای گیاه زاموفیلیا می باشد که در هر بستر کشت (خاکی و هیدروپونیک و کوکوپیت) قابل استفاده است.
کود مخصوص زاموفیلیا تایمکس، دارای تمامی عناصر ماکرو و ریز مغذی است و می تواند تا حد زیادی کمبود مواد غذایی را در گیاهان برطرف کند، همچنین به دلیل دارا بودن عناصر منیزیم و آهن، این کود باعث افزایش سنتر کلروفیل بوده و به سبزی و طراوت گیاهان شما کمک خواهد کرد.
پتاسیم موجود در کود مخصوص زاموفیلیا تایمکس، به صورت ترکیب K2O استفاده شده است که علاوه بر جذب آسان و ایده آل به سلامتی ساختمان ریشه و توسعه همه جانبه آن در بستر کشت کمک می کند.
استفاده ممتد از کود مخصوص زاموفیلیا تایمکس باعث افزایش سطح نور ساخت و ذخایر کربوهیدرات گیاه خواهد شد و گیاه را به تولید غلاف پاجوش بیشتر تحریک خواهد کرد .
مهم ترین نکته در مبحث کود دهی گیاه زاموفیلیا تغییر پی اچ و ای سی خاک است که بر روی سلامت ریشه و CECR تاثیر گذار است، کود مخصوص زاموفیلیا تایمکس، به گونه ای طراحی شده که باعث تغییر بافت و شرایط خاک نخواهد شد و دسترسی تدریجی گیاه به مواد غذایی را فراهم می کند.
کود دهی در گیاه زاموفیلیا باید متناسب با خشکی خاک انجام شود، زیرا این گیاه دارای ریشه های گوشتی ذخیره کننده آب می باشد، لذا افزایش سطح آبیاری برای گیاه، هم باعث کاهش تبادلات گازی خاک و ریشه می شود، از طرفی باعث پوسیدگی و از بین رفتن ریشه ها نیز می گردد، بنا براین کود دهی این گیاه باید حتما با خشک شدن سطح خاک انجام شود.

مزایایی استفاده از کود مخصوص زاموفیلیا تایمکس

- افزایش سر سبزی و طراوت گیاه
- افزایش سطح فتوسنتزی گیاه
- کمک به رشد و توسعه ریشه در بستر کشت
- قابل استفاده در انواع مختلف خاک ها و بستر های کشت
- افزایش تدریجی مقاومت گیاه به آفات و بیماری ها
- تحریک گیاه به رشد رویشی بیشتر
- تحریک گیاه به رشد زایشی و پاجوش آوری
- جلوگیری از تغییر پی اچ خاک
- جلوگیری از تخریب بافت خاک و تغییرات EC
- جذب تدریجی عناصر توسط گیاه
- تامین کلیه نیاز گیاه به عناصر ضروری ماکرو
- تامین نیاز گیاه به عناصر کم مصرف و میکرو
- قابل استفاده برای تمامی واریته های زاموفیلیا

نحوه استفاده از کود مخصوص زاموفیلیا تایمکس

از کود مخصوص زاموفیلیا تایمکس تنها می توان به صورت کود آبیاری و متناسب با خشکی خاک بستر گلدان، برای انواع گیاهان زاموفیلیا استفاده کرد.
غلظت استاندارد کود مخصوص زاموفیلیا تایمکس، در فصول رشد گیاه ۳۰ الی ۴۰ قطره در یک لیتر آب و آبیاری دو هفته یکبار با محلول رقیق شده کود می باشد، همچنین در فصول استراحت گیاه ۲۰ قطره را در یک لیتر آب رقیق سازی و هر دو ماه یکبار مورد استفاده قرار دهید.

قیمت و خرید کود مخصوص زاموفیلیا تایمکس

برای خرید کود مخصوص زاموفیلیا تایمکس، هم اکنون می توانید از طریق سایت تهران گرولایت سفارش خود را ثبت کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را در محل کار خود یا درب منزل تحویل بگیرید.

تهران گرولایت مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

حجم
120 میلی لیتر
کشور سازنده
ایران
مناسب برای
انواع زاموفیلیا
نوع کود
مایع
توضحیات
عناصر ترکیب مناسب برای رشد رویشی - این قطره مخصوص موجب استقامت و شادابی بیشتر این گیاه و تحریک رشد بهتر گیاه میشود

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...