سوپر ویت هسی (10 میلی لیتر)

10 میلی لیتر

دسته : کود Hesi
(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: حاوی 15 ویتامین و 10 آمینو اسید ضروری گیاهان است محرک قوی سریعتر و درشت شدن گل های گیاه می شود باعث تسریع در گلدهی گیاهان می شود در تمامی طول دوره رشد گیاه می توان سوپر ویت استفاد... هر قطره آن برای 7 لیتر آب می باشد تولید شرکت هسی HESI هلند
410,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

سوپر ویت هسی (10 میلی لیتر) ، یک مکمل و محرک رشد بسیار با کیفیت با تاثیر خارق العاده بر روی تمامی مراحل رشد رویشی، دوره گلدهی وثمره دهی گیاهان می باشد.سوپر ویت هسی (Hesi Super Vit ) محرک رشد گیاهی متشکل از  15 ویتامین فعال گیاهی و 10 آمینو اسید کاملا ضروری گیاهی است . ویتامین ها و اسید های آمینه ساختار این کود به عنوان بیوکاتالیست های طبیعی در متابولیسم های فتوسنتزی و سوخت ساز گیاهی شرکت کرده و رشد رویشی گیاه را به طور قابل ملاحظه ای افزایش می دهند ، ترکیب ساختاری این کود به گونه ای می باشد که به آسانی توسط ریشه گیاه جذب شده ، توسعه و گسترش ریشه در خاک را افزایش می دهد بر روی فرایند گلدهی و ثمر دهی گیاه نیز اثر می گذارد.

محصولات مرتبط

مکمل Hesi Super Vit

مکمل Hesi Super Vit یک محرک رشد گیاهی متشکل از 15ویتامین فعال گیاهی و 10 اسید آمینه مهم و ضروری گیاهی است.
ویتامین ها و اسیدهای آمینه هر دو بلوک های سازنده و بیوکاتالیست در متابولیسم عمومی گیاه هستند که طی فرایند های مختلفی در گیاه تولید یا از طریق خاک جذب میشوند و  DNA (مواد ژنتیکی) و هورمون های گیاهی (سیتوکینین ها و جیبرلین ها) که رشد برگ ها و گلدهی گیاهان را کنترل می کنند ، در گیاه ایجاد می کنند.
گیاهان پروتیین ها و اسید های آمینه را در فرایند های غذاسازی و واکنش های بیوشیمیایی بین آب ، دی اکسید کربن و نور، و عناصر مغذی جذب شده از خاک تولید می کنند ، لذا زمانی که این ترکیبات به طور مستقیم در اختیار گیاه قرار میگیرد کلیه مکانیزم های رشد و گلدهی و ثمره دهی و توسعه ریشه گیاه در خاک را تحت تاثیر قرار می دهد و در نهایت می توان گفت استفاده از مکمل هسی، سوپر ویت این باعث افزایش رشد رویشی گیاه و تولید گیاهانی قوی و سالم و تشکیل شاخه های گلدار انفجاری خواهد شد.


مزیت های استفاده از مکمل Hesi Super Vit :


- افزایش تولید کلروفیل گیاهی
- تولید گیاهانی قوی با برگ های ضخیم و سر سبز
- افزایش کیفیت میوه و ثمره گیاهی و تولید محصولات خوش عطر وخوش طعم
- کمک به رشد و توسعه ریشه در بستر کشت
- افزایش مقاومت گیاهی در برابر آفات
- افزایش استحکام ساقه گیاه
- کمک به تولید قند و کربوهیدرات گیاهی
- تولید گیاهانی سالم و پربار
- افزایش راندمان کشت گیاهی
- ترکیبات سازنده مکمل Hesi Super Vit :
-15 ویتامین ضروری و اصلی گیاهی
- 10 اسید آمینه پرکاربرد گیاهی


کشور سازنده مکمل Hesi Super Vit :
مکمل Hesi Super Vit ، از جمله هورمون های گیاهی بسیار باکیفیت برند هسی می باشد ، این کمپانی در جنوب جزیره Kerkrade هلند واقع شده است و از جمله معتبر ترین برند های تولید کننده کودهای گیاهی مرغوب و با کیفیت می باشد به طوری که امروزه محصولات این شرکت در بیش از 60 کشور در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.


نحوه مصرف و غلظت استاندارد مکمل هسی سوپر ویت:
مکمل هسی سوپر ویت قابل استفاده در تمامی مراحل رشد گیاهی از زمان رشد رویشی نشا تا مرحله برداشت محصول و تولید ثمره می باشد .
مکمل Hesi Super Vit ، قابل استفاده به صورت کود محلول پاشی و کود آبیاری می باشد و غلظت استاندارد آن برای گیاهان جوان 2 قطره 10 لیتر آب و برای گیاهان مادری 1 قطره در 7 لیتر آب به صورت کود آبیاری می باشد ، همچنین غلظت استاندارد هسی سوپر ویت برای کود محلول پاشی نصف غلظت مجاز کود آبیاری است .
مکمل سوپر ویت هسی قابل استفاده در کلیه شیوه های کشت گیاهی اعم از کشت خاکی ،کشت در بستر کوکوپیت و کشت هیدروپونیک می باشد و غلظت استاندارد آن برای کشت کوکوپیت و کشت هیدروپونیک 1 میلی لیتر در 50 الی 65 لیتر آب می باشد.
محرک و مکمل گیاهی بسیار باکیفیت Hesi Super Vit ، در بسته بندی حجمی 10 میلی لیتر در سایت تهران گرولایت موجود می باشد ، جهت ثبت سفارش هم اکنون می توانید از طریق سایت تهران گرولایت اقدام کنید همچنین در صورت نیاز به حجم بیشتر این کود می توانید به قسمت /کود و خاک/ کود Hesi/ مراجعه و سفارش خود را بر اساس میزان مورد نیاز ثبت کنید.

مشخصات
حاوی 15 ویتامین و 10 آمینو اسید ضروری گیاهان است
محرک قوی سریعتر و درشت شدن گل های گیاه می شود
باعث تسریع در گلدهی گیاهان می شود
در تمامی طول دوره رشد گیاه می توان سوپر ویت استفاده کرد
هر قطره آن برای 7 لیتر آب می باشد
تولید شرکت هسی HESI هلند

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...