قطره اصلاح کننده خاک اسید هیومیک تایمکس

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
انتخاب حجم:
حجم را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • حجم: 30 و 120 میلی لیتر
  • کشور سازنده: ایران
  • نوع کود: مایع
  • توضحیات: هیومیک اسید تایمکس باعث افزایش موادغذایی،افزایش ظر...
  • سایر توضیحات: هیومیک اسید تایمکس دارای ظرفیت وسیعی از ترکیبات آل...
25,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

قطره اصلاح کننده خاک اسید هیومیک تایمکس، یک ترکیب مناسب برای اصلاح خاک در گیاهان زینتی می باشد، از آنجایی که با گذشت زمان به سبب تبادلات ریشه و محلول خاک، به تدریج پی اچ خاک به سمت قلیایی شدن پیش می روند، این تغییر پی اچ به خصوص در گیاهان زینتی اسیدوفیل می تواند باعث ایجاد اختلال در جذب عناصر توسط ریشه شود...

قطره اصلاح کننده خاک اسید هیومیک تایمکس، یک ترکیب مناسب برای اصلاح خاک در گیاهان زینتی می باشد، از آنجایی که با گذشت زمان به سبب تبادلات ریشه و محلول خاک، به تدریج پی اچ خاک به سمت قلیایی شدن پیش می روند، این تغییر پی اچ به خصوص در گیاهان زینتی اسیدوفیل می تواند باعث ایجاد اختلال در جذب عناصر توسط ریشه شود.
قطره اصلاح کننده خاک اسید هیومیک تایمکس همانطور که از نام آن مشخص است، یک ترکیب مبتنی بر اسید هیومیک می باشد که علاوه بر اصلاح پی اچ خاک و محلول خاک، باعث بهبود ساختار کلی خاک می شود، از طرفی رنج وسیعی از ترکیبات مغذی آلی و معدنی از جمله اسید های آمینه ضروری، فنول ها، آلدهید ها، نوکلوئیک اسید و پتید ها را در اختیار گیاه قرار می دهد و باعث تحریک گیاه به رشد رویشی بیشتر خواهد شد.
قطره اصلاح کننده خاک اسید هیومیک تایمکس، یک ترکیب اصلاح کننده و ضد تنش می باشد، از طرفی با اصلاح بافت و ساختار خاک به توسعه ریشه در بستر کشت کمک میکند و به دنبال آن رشد رویشی و زایشی گیاه نیز بهبود پیدا میکند.
از جمله دیگر فواید استفاده از قطره اصلاح کننده خاک اسید هیومیک تایمکس، افزایش CEC خاک جهت حفظ کاتیون ها بر روی ترکیبات رسی و هوموسی در خاک می باشد که باعث کاهش اتلاف و هدر رفت محلول های غذایی گیاه شده و عناصر معدنی را تدریجا در اختیار ریشه گیاه قرار خواهد داد و تا حد زیادی کمبود های مواد غذایی در گیاه را جبران می کند.

مزایای استفاده از قطره اصلاح کننده خاک اسید هیومیک تایمکس

- اصلاح بافت و ساختار خاک
- اصلاح پی اچ خاک
- کمک به جذب بهتر عناصر توسط ریشه
- بهبود رشد و توسعه ریشه در بستر کشت
- افزایش ظرفیت نگهداری کاتیونی (CEC) خاک
- افزایش ظرفیت تبادل کاتیونی ریشه
- تحریک گیاه به جذب عناصر و بهبود رشد رویشی و زایشی
- کاهش هدر رفت عناصر در خاک
- ضد تنش
- تحریک فعالیت های میکروبی خاک
- تقلیل و کاهش سیمت عناصر سنگین و مواد فلزی
- افزایش تولید کلرفیل در گیاه
- جلوگیری از فرسایش خاک
- کمک به سلامت ریشه
- بهبود جوانه زنی بذر
- افزایش مقاومت گیاه به تنش شوری آب و خاک
- افزایش جذب مواد غذایی توسط تار های کشنده ریشه
- تامین بخشی از نیاز گیاه به اسید های آمینه ضروری
این کود یکی از ضروری ترین کود ها برای گیاهان ابلق می باشد و به حفظ حالت ابلق بودن برگ ها کمک بسزایی خواهد کرد.

نحوه استفاده از قطره اصلاح کننده خاک اسید هیومیک تایمکس

از کود اصلاح کننده خاک اسید هیومیک تایمکس در فصول رشد هر یک ماه یکبار با غلظت 50 الی 70 قطره در آب آبیاری هرگلدان می توان استفاده کرد، همچنین در سایر فصول با غلظت 30 قطره در حجم آب مورد نیاز هر گلدان و به صورت 2 ماه یکبار می توان استفاده کرد.

قیمت و خرید قطره اصلاح کننده خاک اسید هیومیک تایمکس

برای خرید قطره اصلاح کننده خاک اسید هیومیک تایمکس، هم اکنون می توانید از طریق سایت تهران گرولایت سفارش خود را ثبت کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را در محل کار خود یا درب منزل تحویل بگیرید.

حجم
30 و 120 میلی لیتر
کشور سازنده
ایران
نوع کود
مایع
توضحیات
هیومیک اسید تایمکس باعث افزایش موادغذایی،افزایش ظرفیت نگهداشت آبدر خاک،بهبود ساختار کلی خاک،تحریک رشد ریشه،و افزایش جوانه زنی،ضد تنش و تنظیم کننده PH خاک میشود.
سایر توضیحات
هیومیک اسید تایمکس دارای ظرفیت وسیعی از ترکیبات آلی و معدنی گوناگونی نظیر اسیدآمینه ها،پتیدها،فنول ها،آلدئیدها و اسید نوکلئیک است

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...