پکیج راه اندازی لامپ پر فشار

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
انتخاب توان:
توان را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: پکیج راه انداز لامپ خیاری 400 وات بخار سدیم : 1 - تابلو برق به ابعاد 15 * 25 * 35 2 - ترانس 400 وات بخار سدیم هسته مسی آرش 3 - استارتر 400 وات نور رسان 4 سرپیچ سفالی درجه 1 5 - لامپ سیگنال اشنایدر 6 - فیوز مینیاتوری 16 آمپر اشنایدر پکیج راه انداز لامپ خیاری 600 وات بخار سدیم : 1 - تابلو برق به ابعاد 15 * 25 * 35 2 - ترانس 600 وات بخار سدیم هسته مسی آرش 3 - استارتر 600 وات راما 4 سرپیچ سفالی درجه 1 5 - لامپ سیگنال اشنایدر 6 - فیوز مینیاتوری 16 آمپر اشنایدر پکیج راه انداز لامپ خیاری 1000 وات بخار سدیم : 1 - تابلو برق به ابعاد 15 * 25 * 35 2 - ترانس 1000 وات بخار سدیم هسته مسی آرش 3 - استارتر 1000 وات راما 4 سرپیچ سفالی درجه 1 5 - لامپ سیگنال اشنایدر 6 - فیوز مینیاتوری 32 آمپر اشنایدر
3,200,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

لامپ های بخار سدیم یا HPS،  از سری لامپ های بسیار پرکاربرد در گلخانه ها، سالن های کشت و صنایع کشت بسته می باشد، دلیل کاربرد فراوان این لامپ ها به عنوان لامپ رشد گیاه تولید نور با طیف نوری شبیه نور خورشید است (طول موج ۶۰۰ تا ۸۰۰ نانومتر) به همین سبب به آن لامپ های فول اسپکتروم نیز گفته می شود، نور تولیدی توسط این لامپ ها شبیه به نور خورشید در غروب و به رنگ زرد مایل به نارنجی می باشد.انتخاب یک سرپیج، ترانس (ایگناتور) و استارت مناسب عاملی مهم در تحقق طور عمر اسمی لامپ می باشد و در صورتی که از سرپیج یا ترانس یا استارت مناسب برای لامپ استفاده نشود، طول عمر لامپ کاهش پیدا می کند.

ما با کمک دانش کارشناسان خود اقدام به جمع آوری سه پکیج راه انداز لامپ رشد کرده ایم که مربوط به لامپ بخار سدیم (HPS) 400 ,600,1000 وات می باشد که بسته به لامپ و میزان نوردهی مورد نیاز خود می توانید پکیج راه انداز مناسب لامپ را به صورت یک پکیج کامل و مطمئن از مجموعه تهران گرولایت تهیه کنید و با خیال آسوده از کیفیت و قیمت کلیه تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی، لامپ رشد بخار سدیم گلخانه را تامین کنید.

پکیج راه انداز لامپ خیاری 400 وات بخار سدیم

-  تابلو برق به ابعاد 15 * 25 * 35
- ترانس 400 وات بخار سدیم هسته مسی آرش که  دارای هسته مسی از نوع  القایی می باشد و طول عمر مفید آن  20000 ساعت  و با یک سال گارانتی عرضه می گردد.
- استارتر 400 وات نور رسان
- سرپیچ سفالی (سرامیکی) درجه یک E40، که ساختار بدنه آن از جنس سرامیک و بسیار مستحکم می باشد،  همچنین در مقابل حرارت بالا دچار آسیب و حریق نمی شود.
- لامپ سیگنال اشنایدر برای آلارم و نمایش وضعیت
- فیوز مینیاتوری 16 آمپر اشنایدر، که تولید کشور فرانسه بوده و از کیفیت ساختاری و الکترونیکی بسیار مناسبی بر خوردار است و برای روشن و خاموش کردن لامپ مورد استفاده قرار می گیرد.

پکیج راه انداز لامپ خیاری 600 وات بخار سدیم 

- تابلو برق به ابعاد 15 * 25 * 35، با بدنه فلزی ،مقاوم در برابر ضربه و رطوبت و کیفیت ساختاری بسیار مطلوب
- ترانس 600 وات بخار سدیم هسته مسی آرش که دارای هسته ی القائی می باشد و جهت کنترل و محدود کردن جریان الکتریکی وارد شده در مدار مورد استفاده قرار می گیرد.  ترانس 600 وات بخار سدیم آرش با 20000 ساعت عمر مفید دارای نشان ملی استاندارد و همچنین 1 سال گارانتی ضمانت کیفیت است.
- استارتر 600 وات راما
- سرپیچ سرامیکی E40
- لامپ سیگنال اشنایدر ، برای نشان وضعیت لامپ
- فیوز مینیاتوری 16 آمپر اشنایدر، با جریان نامی 16 آمپر و کلاس B با قدرت قطع 6 کیلو آمپر دوام مکانیکی 20000 بار

پکیج راه انداز لامپ خیاری 1000 وات بخار سدیم

- تابلو برق به ابعاد 15 * 25 * 35 از جنس فلز و بسیار مقاوم و مستحکم در برابر ضربه و آسیب های فیزیکی
- ترانس 1000 وات بخار سدیم هسته مسی آرش دارای هسته مسی القایی، طول عمر مفید 20000 ساعت و یک سال گارانتی تضمین کیفیت
- استارتر 1000 وات راما  با جنس بدنه  آلومینیوم، حداکثر دمای  قابل تحمل بدنه ی آن 105 درجه سانتی گراد می باشد  و تولید شده براساس استاندارد های ملی ایران ISIRI 7644-2-1 , ISIRI 3782 و استانداردهای بین المللی IEC 61347-2-1 , IEC 60927 می باشد.
-  سرپیچ سفالی درجه یک با جنس بدنه سرامیکی و مقاوم در برابر ضربه و حرارت بالا
- لامپ سیگنال اشنایدر
- فیوز مینیاتوری 32 آمپر اشنایدر که ساخت فرانسه، ولتاژ کارکرد 230 تا 400 ولت AC, و درجه‌ی حفاظت رطوبتی IP20. همچنین در  محدوده دمایی 5- تا 40+ درجه سانتی گراد قابل استفاده می باشد.

نور خورشید اصلی ترین منبع تامین انرژی برای گیاهان محسوب می شود. در طی فرایند فتوسنتز نور خورشید، آب و دی اکسید کربن به صورت کربوهیدرات در گیاه ذخیره می شود، همچنین نور خورشید در تقسیم سلولی، و جذب عناصر مورد نیاز گیاه نیز بسیار مهم و موثر می باشد. تشعشع فعال فتوسنتزی (PAR)، در طول موج بین ۴۰۰-۷۰۰ نانومتر (nm) قرار دارد که در عمل فتوسنتز نقش دارند. نور مرئی شامل طول موج هایی با رنگ آبی ۴۶۰ نانومتر (nm)، سبز ۵۱۰ (nm)، زرد ۵۷۰ (nm)، نارنجی ۶۱۰ (nm) و قرمز۶۵۰(nm) است که در عمل فتوسنتز مؤثرند. میزان فتوسنتز گیاهان در نور آبی ۴۶۰(nm) و قرمز ۶۵۰(nm) بیشتر از سایر طول موج ها است و این دو نور از طول موج های اصلی برای رشد گیاه محسوب می شوند اما این بدین معنا نیست که سایر طول موج ها بدون کاربرد و بی اهمیت هستند وجود تمام طیف های نوری تولید شده توسط نور مرئی برای فرایند رشد و گلدهی و ثمردهی گیاهان لازم و ضروری است. برای اتاق های کشت و یا سالن های کشت یا گلخانه های که نور کافی ندارند به منظور جایگزین کردن نور مورد نیاز گیاه لازم است از لامپ های رشد گیاه استفاده کنیم، لامپ های  رشد بخار سدیم , منتشر کننده نور شبیه به طیف نور خورشید می باشد و تقریبا تمام طیف نشری نور خورشید را می‌توانند تولید کنند لذا لامپ های بسیار مناسبی برای محیط های کشت محسوب می شوند. توان نوری تولید شده توسط لامپ های رشد بخار سدیم بسته به نوع ونیاز گیاه که کشت می شوند، مشخص می گردد و  شاخصه اصلی این لامپ ها این است که  در تمام مراحل (به عنوان مثال جوانه زنی / مرحله رویشی یا گل / فاز باردهی)، و دوره های کشت گیاه قابلیت استفاده دارند. همانطور که در بالا نیز گفته شد لامپ های رشد برای نوردهی نیازمند، استارتر، ترانس، فیوز به منظور قطع و وصل جریان و سرپیج E40  می باشد و در صورتی که هر کدام از این قطعات متناسب با لامپ بخار سدیم انتخابی شما نباشد لامپ پس از مدت کوتاهی میسوزد بنا براین شما نیازمند یک متخصص برای انتخاب تجهیزات مناسب خواهید بود اما راه حل آسان تر و مطمعن تر خرید تجهیزات راه انداز به صورت پکیج می باشد که مجموعه تهران گرولایت آن را در اختیار شما عزیزان قرار داده است که در ادامه به آنالیز جز به جز آن می پردازیم.
پکیج های راه انداز لامپ رشد بخار سدیم ارایه شده توسط مجموعه تهران گرولایت متشکل از با کیفیت ترین و مرغوب ترین تابلو برق ،ترانس، استارتر، فیوز، سرپیچ و لامپ سیگنال می باشد. تهیه این اجزا به صورت پک به شما این امکان را می دهد که تخصصی ترین و مناسب ترین تجهیزات راه انداز لامپ رشد بخار سدیم خود را در اختیار داشته باشید و از آسیب رسیدن به لامپ رشد و کاهش طول عمر لامپ HPS خود جلوگیری کنید.

قیمت و خرید پکیج راه اندازی لامپ رشد گیاه  HPS 

برای خرید این پکیج های راه انداز لامپ رشد HPSهم اکنون می توانید از طریق سایت تهران گرولایت اقدام کنید همچنین در صورت نیاز به یک پکیج راه انداز اختصاصی می توانید با همکاران ما در قسمت پشتیبانی سایت تهران گرولایت در ارتباط باشید و پکیج راه انداز لامپ رشد مجموعه خود را به صورت کاملا اختصاصی و سفارشی از مجموعه تهران گرولایت تهیه کنید.کسب رضایت شما افتخار ماست.

تهران گرولایت مطالعه مقاله های زیر را به شما پیشنهاد می کند:

تهران گرولایت مشاهده و خرید محصولات دسته بندی های زیر را به شما پیشنهاد می کند:

مشخصات
پکیج راه انداز لامپ خیاری 400 وات بخار سدیم :
1 - تابلو برق به ابعاد 15 * 25 * 35
2 - ترانس 400 وات بخار سدیم هسته مسی آرش
3 - استارتر 400 وات نور رسان
4 سرپیچ سفالی درجه 1
5 - لامپ سیگنال اشنایدر
6 - فیوز مینیاتوری 16 آمپر اشنایدر
پکیج راه انداز لامپ خیاری 600 وات بخار سدیم :
1 - تابلو برق به ابعاد 15 * 25 * 35
2 - ترانس 600 وات بخار سدیم هسته مسی آرش
3 - استارتر 600 وات راما
4 سرپیچ سفالی درجه 1
5 - لامپ سیگنال اشنایدر
6 - فیوز مینیاتوری 16 آمپر اشنایدر
پکیج راه انداز لامپ خیاری 1000 وات بخار سدیم :
1 - تابلو برق به ابعاد 15 * 25 * 35
2 - ترانس 1000 وات بخار سدیم هسته مسی آرش
3 - استارتر 1000 وات راما
4 سرپیچ سفالی درجه 1
5 - لامپ سیگنال اشنایدر
6 - فیوز مینیاتوری 32 آمپر اشنایدر

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...