کود قلمی مخصوص گلدهی پوکون بسته 24 عددی

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • وزن بسته بندی: ۰.۰۴۵ کیلوگرم
  • ویژگی‌های خاک و کود: امکان ضد عفونی کنندگی
  • روش استفاده: قطر گلدان را اندازه گیری کنید. تعداد کود قلمی به ق...
150,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

یکی از محصولات بسیار با کیفیت شرکت هلندی پوکون کود قلمی مخصوص گلدهی است  که با فرمولاسیون و طراحی ویژه برای انواع گیاهان گل ده آپارتمانی طراحی و  تولید شده است. کود قلمی مخصوص گلدهی پوکون دارای 24 عدد کود قلمی است  که هر کدام از این قلم ها حاوی عناصر ضروری و مغذی مورد نیاز گیاهان به  صورت NPK و سایر ریز مغذی ها و عناصر تقویت کننده گلدهی در گیاه می باشد .  اکسید پتاسیم محلول در آب به میزان 14 درصد بیشترین میزان ماده موثره را در  این فرمولاسیون به خود اختصاص داده است که یکی از اثرات آن افزایش میزان  گلدهی گیاه می باشد.  

یکی از محصولات بسیار با کیفیت شرکت هلندی پوکون کود قلمی مخصوص گلدهی است که با فرمولاسیون و طراحی ویژه برای انواع گیاهان گل ده آپارتمانی طراحی و تولید شده است.
کود قلمی مخصوص گلدهی پوکون دارای 24 عدد کود قلمی است که هر کدام از این قلم ها حاوی عناصر ضروری و مغذی مورد نیاز گیاهان به صورت NPK و سایر ریز مغذی ها و عناصر تقویت کننده گلدهی در گیاه می باشد . اکسید پتاسیم محلول در آب به میزان 14 درصد بیشترین میزان ماده موثره را در این فرمولاسیون به خود اختصاص داده است که یکی از اثرات آن افزایش میزان گلدهی گیاه می باشد.  
نحوه طراحی خلاقانه ی کود قلمی مخصوص گلدهی پوکون مانع از ریشه سوزی گیاه در اثر آزاد شدن ناگهانی عناصر مورد نیاز می گردد. با استفاده از کود قلمی مخصوص گلدهی با هر بار آبیاری گلدان مقدار مورد نیاز از کود در آب حل شده و توسط ریشه جذب می گردد.
جذب مواد مغذی این محصول توسط گیاه علاوه بر افزایش میزان گلدهی باعث افزایش زیبایی و شادابی گیاه نیز می شود. از کود قلمی مخصوص گلدهی پوکون در بسته بندی 24 عددی برای گیاهانی چون شمعدانی، کلومنه آ، کوهلریا، آزالیا، آنتوریوم، سیکلامن و اسپاتی فیلوم و سایر گیاهان گلدار آپارتمانی می توان استفاده کرد.

مزایای استفاده از کود قلمی مخصوص گلدهی پوکون بسته 24 عددی

- تامین مواد مغذی ماکرو و میکرو مورد نیاز گیاه
- آزاد سازی و انتشار آهسته مواد مغذی
- جلوگیری از ریشه سوزی در اثر رهاسازی ناگهانی مواد مغذی
- تقویت سیستم گلدهی و افزایش میزان گل
- افزایش شادابی و طراوت و زیبایی گیاهان و گلها
- بدون بو
- ضد عفونی کننده خاک
- تقویت EC خاک
- استفاده آسان و کاربردی

سنتز و آنالیز ساختاری کود قلمی مخصوص گلدهی پوکون

- نیتروژن کامل : 8 درصد
- اسید فسفریک محلول در آب (P2O2) و نیترات آمونیوم خنثی : 10 درصد
- اکسید پتاسیم محلول در آب (K2O) : 14 درصد
- نیترات نیتروژن : 1 درصد
- نیتروژن آمونیوم : 0.5 درصد
- فرم آلدیید اوره : 6.5 درصد

دستورالعمل استفاده و میزان مصرف کود قلمی مخصوص گلدهی پوکون بسته 24 عددی

تعداد استفاده ازاین کود قلمی بستگی به قطر گلدان مورد نظر دارد. بنابراین ابتدا قطر گلدان را اندازه گیری کرده و با توجه به جدول ارایه شده توسط کمپانی تعداد مناسب کود قلمی را در فضای بین لبه گلدان تا ساثه کاملا در خاک قرار دهید. و هر 3 ماه یکبار کود قلمی جدید اضافه کنید.
 برای قطر گلدان 6 تا 10 سانتی متری : 2 عدد
برای قطر گلدان 11 تا 15 سانتی متری : 3 عدد
برای قطر گلدان 16 تا 20 سانتی متری : 4 عدد
برای قطر گلدان 21 تا 25 سانتی متری : 5 عدد
بعد از قرار دادن کودها درون خاک بلافاصله گلدان را آبیاری کنید تا کود فعال شود. دمای آب استفاده شده برای آبیاری هم دما با محیط و میزان آب ، آبیاری مطابق نیاز گیاه باشد.
این محصول را در جای خشک و خنک به دور از دسترس کودکان قرار دهید. و بیش از میزان توصیه شده استفاده نکنید.

قیمت و خرید کود قلمی مخصوص گلدهی پوکون بسته 24 عددی

شما عزیزان می توانید جهت خرید کود قلمی مخصوص گلدهی پوکون بسته 24 عددی از طریق سایت تهران گرولایت اقدام به ثبت سفارش نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را در منزل یا محل کار دریافت نمایید.

وزن بسته بندی
۰.۰۴۵ کیلوگرم
ویژگی‌های خاک و کود
امکان ضد عفونی کنندگی
روش استفاده
قطر گلدان را اندازه گیری کنید. تعداد کود قلمی به قطر گلدان وابسته است. با قرار دادن کود قلمی در خاک، تعداد درست کود قلمی را به صورت برابر توزیع کنید. برای فعال سازی فوری کود تقویتی به خاک آب دهید. کودها را در فضای بین ساقه گیاه و لبه گلدان بطور کامل در خاک قرار دهید. با هر بار آبیاری مقدار مورد نیاز از کود در آب حل شده و جذب گیاه می شود. هر سه ماه کود قلمی تازه را اضافه کنید. برای قطر گلدان ۶ تا ۱۰ سانتیمتر ۲ عدد برای قطر گلدان ۱۱ تا ۱۵ سانتیمتر ۳ عدد برای قطر گلدان ۱۶ تا ۲۰ سانتیمتر ۴ عدد برای قطر گلدان ۲۱ تا ۲۵ سانتیمتر ۵ عدد توصیه های لازم: در جای خشک و خنک، خارج از دسترس کودکان نگهداری شود. توجه داشته باشید که مقدار آبیاری مطابق با نیاز آبی گیاه بوده و دمای آبی که برای آبیاری گیاه استفاده می کنید با دمای اتاق برابر باشد. بیش از دوز توصیه شده استفاده نکنید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...