کود مخصوص گل های آپارتمانی تایمکس حجم 120 میلی لیتر

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • حجم: 120 میلی لیتر
  • کشور سازنده: ایران
  • مناسب برای: انواع گل های آپارتمانی
  • نوع کود: مایع
  • توضحیات: ترکیب مخصوص عناصر مغذی و ریز مغذی بکار برده شده در...
  • طریقه مصرف: از کود مخصوص آپارتمانی تایمکس در فصل رشد هر دوهفته...
33,500 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کود مخصوص گل های آپارتمانی تایمکس، یک کود عمومی بسیار جامع و مناسب برای تمامی گیاهان آپارتمانی برگ زینتی، شاخه زینتی و گلدار می باشد. کود مخصوص گل های آپارتمانی تایمکس، ترکیبی از عناصر ماکرو و عناصر ریز المان می باشد که به طور تخصصی برای گیاهان آپارتمانی و زینتی طراحی و فرموله شده است...

کود مخصوص گل های آپارتمانی تایمکس، یک کود عمومی بسیار جامع و مناسب برای تمامی گیاهان آپارتمانی برگ زینتی، شاخه زینتی و گلدار می باشد.
کود مخصوص گل های آپارتمانی تایمکس، ترکیبی از عناصر ماکرو و عناصر ریز المان می باشد که به طور تخصصی برای گیاهان آپارتمانی و زینتی طراحی و فرموله شده است.
گیاهان آپارتمانی از آنجایی که در محیط بسته گلدان نگهداری می شوند، پس از گذشت یک سال در صورتی که تعویض گلدان نشوند، میزان دسترسی گیاه به عناصر غذایی به شدت کاهش پیدا می کند و به دنبال آن گیاه دچار کندی در رشد یا توقف کامل رشد خواهد شد.
کود مخصوص گل های آپارتمانی تایمکس، جایگزین بسیار مناسبی برای تعویض گلدان می باشد و با استفاده دوره ای از آن میتوان ساختمان خاک را تقویت کرد و ریشه را به رشد و توسعه بیشتر در خاک و بستر کشت گلدانی تشویق نمود.
کود مخصوص گل های آپارتمانی تایمکس، حاوی کلات ریز مغذی های ضروری گیاه می باشد و این امر باعث شده تا در هر پی اچ خاک، بتوان از این کود بدون نگرانی از رسوب عناصر ریز مغذی استفاده کرد.
کود مخصوص گل های آپارتمانی تایمکس، علاوه بر گیاهان گلدانی آپارتمانی، برای گیاهان زینتی فضای باز نیز قابل استفاده می باشد، از طرفی میتوان از آن برای پرورش سبزی و صیفی جات کشت شده در فضای باز نیز استفاده کرد.
استفاده از کود مخصوص گل های آپارتمانی تایمکس، به طور منظم، باعث طراوت و شادابی گیاهان شما خواهد شد، از طرفی در گیاهان گلده با ایجاد شرایط مناسب رشد رویشی، ضمیمه ساز تغییر فاز و ورود گیاه به رشد زایشی خواهد بود.

مزایای استفاده از کود مخصوص گل های آپارتمانی تایمکس

- افزایش سر سبزی، طراوت و شادابی گیاه
- کمک به تکمیل رشد رویشی گیاه و تغییر فاز گیاه به رشد زایشی
- برطرف شدن مشکل کندی و توقف رشد در گیاهان آپارتمانی
- افزایش مقاومت گیاه نسبت به تنش های زنده، آفات و بیماری ها
- افزایش رشد رویشی گیاه در فصول رشد
- کمک به توسعه ریشه در بستر گلدان
- تولید گیاهان قوی و مقاوم نسبت به تنش های محیطی و مکانیکی

نحوه استفاده از کود مخصوص گل های آپارتمانی تایمکس

از کود مخصوص گل های آپارتمانی تایمکس، می توان در فصول رشد گیاه ، یعنی بهار و تابستان، هر دو هفته یکبار استفاده کرد همچنین در خارج از فصول رشد به منظور تداوم رشد گیاه هر دو ماه یکبار می توان از این کود استفاده کرد.مناسب ترین شیوه استفاده از این کود به صورت کود آبیاری می باشد و غلظت مناسب آن 15 الی 20 قطره کود در یک لیتر آب می باشد.

قیمت و خرید کود مخصوص گل های آپارتمانی تایمکس

برای خرید کود مخصوص گل های آپارتمانی تایمکس، هم اکنون می توانید از طریق سایت تهران گرولایت سفارش خود را ثبت کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را در محل کار خود یا درب منزل تحویل بگیرید.

تهران گرولایت مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

حجم
120 میلی لیتر
کشور سازنده
ایران
مناسب برای
انواع گل های آپارتمانی
نوع کود
مایع
توضحیات
ترکیب مخصوص عناصر مغذی و ریز مغذی بکار برده شده در این قطره باعث شادابی و طراوت و مقاومت گیاه در برابر بیماری ها و تنش در گلهای آپارتمانی میشود.
طریقه مصرف
از کود مخصوص آپارتمانی تایمکس در فصل رشد هر دوهفته یکبار ۱۵ الی ۲۰ قطره و در فصل های دیگر ۱۵ الی ۲۰ قطره هر یک ماه یکبار، در آب مخلوط کرده و به صورت ابیاری به گلدان بدهید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...