کود مخصوص ارکیده تایمکس حجم 125 میلی لیتر

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • حجم: 125 میلی لیتر
  • کشور سازنده: ایران
  • نوع کود: مایع
  • مناسب برای: گل‌های آپارتمانی، بالکنی و باغی
35,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کود مخصوص ارکیده فلاور آمی کود تخصصی گیاه ارکیده و ساخت کشور ایران می باشد که برای افزایش عمر گل آذین گیاه ارکیده و همچنین تقویت گیاه در طول دوره گلدهی مورد استفاده قرار می گیرد. نیاز گل ارکیده به عناصر غذایی در دوران گل انگیزی و پیدایش گل آذین به تدریج افزایش پیدا می کند و در صورتی که نیاز گیاه به مواد غذایی در این دوران به خوبی برطرف نشود، تغییر فاز گیاه از فاز رویشی به فاز زایشی و گلدهی گیاه محقق نخواهد شد و یا گلدهی گیاه به تاخیر افتاده و تعداد غنچه ها و تراکم گل به شدت کاهش پیدا می کند.

کود مخصوص ارکیده فلاور آمی کود تخصصی گیاه ارکیده و ساخت کشور ایران می باشد که برای افزایش عمر گل آذین گیاه ارکیده و همچنین تقویت گیاه در طول دوره گلدهی مورد استفاده قرار می گیرد.
نیاز گل ارکیده به عناصر غذایی در دوران گل انگیزی و پیدایش گل آذین به تدریج افزایش پیدا می کند و در صورتی که نیاز گیاه به مواد غذایی در این دوران به خوبی برطرف نشود، تغییر فاز گیاه از فاز رویشی به فاز زایشی و گلدهی گیاه محقق نخواهد شد و یا گلدهی گیاه به تاخیر افتاده و تعداد غنچه ها و تراکم گل به شدت کاهش پیدا می کند.
کود مخصوص ارکیده فلاور آمی، دارای عناصر ماکرو مورد نیاز و ضروری گیاه ارکیده بوده و می تواند تا حد زیادی نیاز گیاه را به عناصر غذایی در مصرف نظیر فسفر ،پتاسیم و نیتروژن برطرف کند.
وجود مقادیر کافی عنصر فسفر در ترکیب این کود باعث بهبود رشد و توسعه گیاه در بستر کشت خواهد بود و از آنجایی که ریشه های هوایی در ساختار گیاه ارکیده بسیار حائز اهمیت هستند به طور مستقیم باعث افزایش حجم ریشه گیاه و به دنبال آن افزایش تعداد برگ گیاه خواهد شد.
کود مخصوص ارکیده فلاور آمی، از جمله کود های پر پتاس محسوب می شود که پتاسیم کافی به جهت تشکیل جوانه گل و پیدایش شاخه گل اذین در اختیار گیاه قرار می دهد و به گلدهی منظم و با دوام گیاه ارکیده بسیار کمک خواهد کرد.
به منظور جذب بهتر عناصر و بهینه شدن جذب در ساختار کود مخصوص ارکیده فلاور آمی از هیومیک اسید استفاده شده است که پی اچ بستر و محیط ریشه را بهبود داده و جذب عناصر غذایی را مطلوب میکند و از طریق سینرژی و آنتاگونیسم عناصر جذب کاتیون ها توسط تار های کشنده ریشه را مدیریت خواهد کرد.

مزایای استفاده از کود مخصوص ارکیده فلاور آمی

- کمک به تغییر فاز گیاه ارکیده از رویشی به گلدهی
- تقویت گیاه برای شروع گل انگیزی
- افزایش تعداد جوانه های گل
- افزایش جذب پتاسیم به منظور بهبود کمی و کیفیت گل های موجود در گل آذین گیاه
- تنظیم پی اچ محیط ریشه به منظور بهبود جذب
- افزایش توسعه ریشه در بستر کشت
- کاملا تخصصی گیاه ارکیده و قابل استفاده در دوره رشد و گلدهی

غلظت استاندارد و نحوه استفاده و ملاحظات مصرف کود مخصوص ارکیده فلاور آمی

از کود مخصوص ارکیده فلاور آمی می توان در طول دوره رشد به صورت متناوب با کود های رشد به صورت دو هفته در میان استفاده کرد و غلظت استاندارد کود مخصوص ارکیده فلاور آمی برای گیاهان بالغ که در سال های گذشته گلدهی داشته اند معادل ۵ میلی لیتر در هر یک لیتر آب آبیاری می باشد و باید به صورت کود آبیاری مورد استفاده قرار گیرد.
در طول دوره گلدهی و پس از گلدهی می توان به صورت ماهی یکبار برای تداوم عمر شاخه ای گل های موجود بر روی گل آذین از کود مخصوص ارکیده فلاور آمی استفاده کرد.
ملاحظات
کود مخصوص ارکیده فلاور آمی نباید در مقابل تابش مستقیم نور خورشید قرار گیرد و برای افزایش ماندگاری کود بهتر است در جای خنک نگهداری شود.
کود مخصوص ارکیده فلاور آمی غیرقابل خوراکی بوده و باید خارج از دسترس کودکان قرار گیرد.

قیمت و خرید کود مخصوص ارکیده فلاور آمی

با خرید کود مخصوص ارکیده فلاور آمی شما از خرید سایر کود های گلدهی و مکمل های گلدهی ارکیده بی نیاز خواهید شد، برای خرید کود مخصوص ارکیده فلاور آمی هم اکنون میتوانید از طریق سایت تهران گرولایت سفارش خود را ثبت کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

تهران گرولایت مطالعه مقاله های زیر را به شما پیشنهاد می کند:

تهران گرولایت مشاهده و خرید محصولات دسته بندی های زیر را به شما پیشنهاد می کند:

حجم
125 میلی لیتر
کشور سازنده
ایران
نوع کود
مایع
مناسب برای
گل‌های آپارتمانی، بالکنی و باغی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...