کود مخصوص بنفشه آفریقایی فلاور آمی حجم 125 میلی لیتر

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • حجم: 125 میلی لیتر
  • کشور سازنده: ایران
  • نوع کود: مایع
  • مناسب برای: گل‌های آپارتمانی، بالکنی و باغی
35,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کود مخصوص بنفشه آفریقایی فلاور آمی از جمله کود های خاص و منحصر به فرد کمپانی فلاور آمی ایران است که برای گیاه زینتی زیبا و پرطرفدار بنفشه آفریقایی طراحی و تولید شده است. از آنجایی که گیاه بنفشه آفریقایی برای تحریک به گلدهی نیازمند رشد رویشی و تولید برگ کافی است، کود مخصوص بنفشه آفریقایی فلاور آمی به گونه ای طراحی شده است که در به طور مستقیم باعث افزایش رشد رویشی و برگ دهی گیاه بنفشه آفریقایی شود و در ادامه با افزایش رشد رویشی گیاه شرایط کافی به جهت تولید جوانه های گل و تکامل جوانه ها و در نهایت ظهور گل ها و ورنالیزه شدن گیاه را تامین کند.

کود مخصوص بنفشه آفریقایی فلاور آمی از جمله کود های خاص و منحصر به فرد کمپانی فلاور آمی ایران است که برای گیاه زینتی زیبا و پرطرفدار بنفشه آفریقایی طراحی و تولید شده است.
از آنجایی که گیاه بنفشه آفریقایی برای تحریک به گلدهی نیازمند رشد رویشی و تولید برگ کافی است، کود مخصوص بنفشه آفریقایی فلاور آمی به گونه ای طراحی شده است که در به طور مستقیم باعث افزایش رشد رویشی و برگ دهی گیاه بنفشه آفریقایی شود و در ادامه با افزایش رشد رویشی گیاه شرایط کافی به جهت تولید جوانه های گل و تکامل جوانه ها و در نهایت ظهور گل ها و ورنالیزه شدن گیاه را تامین کند.
کود مخصوص بنفشه آفریقایی فلاور آمی، دارای مقادیر کافی از عناصر پرمصرف گیاهی بوده و در ساختار آن ترکیبات معدنی نیتروژن دار در قالب ترکیبات نیتراته و ترکیبات فسفر دار و پتاسیم دار استفاده شده است و ویژگی اصلی این کود فرم آسان جذب این ترکیبات می باشد به گونه ای که به سرعت توسط ریشه گیاه جذب شده و علایم و تاثیر آن به خوبی و در کوتاه ترین زمان ممکن قابل رویت خواهد بود.
کود مخصوص بنفشه آفریقایی فلاور آمی، متناسب با فرمول غذایی کمپانی آلمانی گروویت تولید شده است و حاصل سالیان سال مطالعه و تحقیق این کمپانی معتبر می باشد و استفاده از آن شما را از سایر کود های رشد بنفشه آفریقایی بی نیاز خواهد کرد.
در ساختار کود مخصوص بنفشه آفریقایی فلاور آمی علاوه بر عناصر پرمصرف گیاهی از عناصر کم یاب و میکرو نیز استفاده شده است تا گلدهی گیاه در کوتاه ترین زمان ممکن و به شکل متراکم و توده ای اتفاق بیفتد.
این کود همچنین تشکیل شده از اسید های آمینه ضروری می باشد که در زمان بروز تنش های محیطی و بیولوژیکی به گیاه کمک شایانی خواهد کرد، از طرفی از آنجا که بستر کشت گیاه بنفشه آفریقایی اصولا بستر سبک و شامل کوکوپیت، پرلیت و پیت ماس می باشد و فاقد میکروارگانیسم های مفید خاک است، به جهت بهبود فرآیند جذب عناصر در ساختار این کود از ترکیبات بیولوژیکی و ارگانیک استفاده شده است که حیات میکروارگانیسم های بستر کشت را احیا کرده و باعث افزایش جذب عناصر توسط گیاه خواهد شد.

مزایای استفاده از کود مخصوص بنفشه آفریقایی فلاور آمی

- افزایش سیکل های گلدهی بنفشه آفریقایی در طول سال
- بهبود رشد رویشی و برگ دهی گیاه
- بهبود رنگ گیری برگ در واریته های ابلق
- بهبود رشد در ارقام برگ ریز و مینیاتوری
- کمک به گلدهی متراکم و انفجاری گیاه
- قابل استفاده در بستر های کشت استریل
- قابل استفاده برای تمامی ارقام گیاه بنفشه آفریقایی متشکل از ارقام برگ درشت و برگ ریز مینیاتوری و ارقام ابلق و پترن دار

غلظت استاندارد و نحوه استفاده و ملاحظات مصرف کود مخصوص بنفشه آفریقایی فلاور آمی

قبل از استفاده از کود مخصوص بنفشه آفریقایی فلاور آمی محتوای بسته بندی را کاملا تکان دهید تا محلول غذایی کاملا همگن شود و پس از استفاده از کود آن را در جایی خنک و کم نور نگهداری کنید.
نحوه استفاده از کود مخصوص بنفشه آفریقایی فلاور آمی، به صورت کود آبیاری می باشد و میتوان به صورت دو هفته یکبار از آن استفاده کرد همچنین غلظت استاندارد آن یک درب محلول در ۴ لیتر آب آبیاری می باشد و باید به صورت آبیاری از کف (زیرگلدانی) مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت و خرید کود مخصوص بنفشه آفریقایی فلاور آمی

برای خرید کود مخصوص بنفشه آفریقایی فلاور آمی هم اکنون می توانید این محصول باکیفیت را در حجم ۱۲۵ میلی لیتر از سایت تهران گرولایت ثبت سفارش کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

تهران گرولایت مطالعه مقاله های زیر را به شما پیشنهاد می کند:

تهران گرولایت مشاهده و خرید محصولات دسته بندی های زیر را به شما پیشنهاد می کند:

حجم
125 میلی لیتر
کشور سازنده
ایران
نوع کود
مایع
مناسب برای
گل‌های آپارتمانی، بالکنی و باغی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...