پکیج کامل کود فلاور آمی

شامل 11 نوع کود

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • تولید کننده: شرکت فلاور آمی ایران
  • کود های مخصوص: زاموفیلیا ، بونسای ، آهن ، ارکیده ، گلدهی ، رز ، ک...
  • مناسب برای: تمام گیاهان
  • وزن پکیج: 1000 گرم
  • حجم: 11 عدد کود 125 میلی لیتری
195,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پکیج کامل کود فلاور آمی مجموعه ای با کیفیت از 11 کود مختلف مناسب برای انواع گیاهان اعم از زاموفیلیا، بونسای، آهن، ارکیده، گلدهی، رز، کاکتوس، کود کامل، بنفشه آفریقایی، سانسوریا، بامبو است که تامین کننده عناصر ضروری مورد نیاز گیاه و ریز مغذی های و همچنین ترکیبات هورمون رشد می باشد.
هر یک از کودهای پکیج کامل کود فلاور آمی حاوی 125 گرم کود مایع است که بر رشد و شادابی انواع گیاهان آپارتمانی و باغی تاثیر گذار است. کودهای موجود در پکیج کامل فلاور آمی را میتوان به صورت آبیاری و مصرف خاکی با نسبت های استاندارد مورد استفاده قرار داد.
خرید پکیج کامل کود فلاور آمی علاوه بر مقرون به صرفه بودن شما را از خرید کودهای متنوع برای گیاهان خود بی نیاز می کند.

ویژگی های پکیج کامل کود فلاور آمی

پکیج کامل کود فلاور آمی شامل 11 کود مایع مختلف برای تغذیه، کمک به رشد و شکوفایی و همچنین شادابی انواع گیاهان آپارتمانی و تامین کمبودهای غذایی موجود در خاک به روش آبیاری می باشد. این مجموعه کامل تحت لیسانس شرکت Growvit آلمان شامل انواع کود نظیر: کود زاموفیلیا، کود بونسای، کود آهن، کود ارکیده، کود گلدهی، کود رز، کود کاکتوس، کود کامل، کود بنفشه آفریقایی، کود سانسوریا، کود بامبو می باشد. در اینجا به اختصار ترکیبات و اثرات مصرف هر کود را بیان میکنیم.
کود زاموفیلیا فلاور آمی: عملکرد اصلی این کود مایع کمک به رفع نیازهای تغذیه ای ضروری گیاه شامل پتاسیم ، فسفر، و نیتروژن و همچنین تامین عناصر میکرو شامل آهن، مس، منگنر، روی و مولیبدن می باشد. سایر ترکیبات موجود در این کود مایع هورمون رشد مناسب گیاه زاموفیلیاست که به رشد سریعتر و ایجاد برگهای تازه و سبزینگی بیشتر گیاه کمک می کند.
کود بونسای فلاور آمی: کود بونسای فلور آمی مناسب استفاده برای انواع درختچه های بونسای است و به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر تامین عناصر اصلی NPK مورد نیاز گیاه، وجود آمینه اسید های موجود در این کود باعث بهبود فعالیت میکروبی خاک شده و همچنین به مقاومت گیاه در برابر تنش های محیطی به دلیل خاستگاه اولیه ی ویژه این گیاه کمک می کند. مصرف کود بونسای فلور آمی همچنین باعث ایجاد حس تازگی و سرسبزی در گیاه بونسای می شود.
کود آهن فلاور آمی: این کود تقویتی مناسب استفاده برای تمام گیاهان زینتی و آپارتمانی ست . کمبود آهن در گیاه باعث زرد شدن و کاهش طراوت و شادابی و علفی شدن و کاهش میوه و گل آن خواهد شد. استفاده از کود آهن فلاور آمی موجب بهبود متابولیسم پروتئین در گیاه، افزایش فتوسنتز و کلروفیل خواهد شد. و به دلیل مایع بودن بسیار سریع جذب گیاه خواهد شد.
کود ارکیده فلاور آمی: این کود تخصصی حاوی عناصر ماکرو مورد نیاز گیاه برای رشد ساقه های گلده و همچنین افزایش ماندگاری گیاه و افزایش تعداد غنچه گل ارکیده می باشد. اسید هیومیک موجود در ترکیب کود فلاور آمی موجب تحریک ریشه به جذب عناصر ریزمغذی ها و رشد و باوروری بیشتر می شود. آمینه اسید ها دیگر ترکیبات این کود مایع هستند که فعالیت های آنزیمی گیاه  را سرعت می بخشند و باعث جذب بهتر عناصر موجود در خاک می شوند.
کود گلدهی فلاور آمی: این کود بافرمولاسیون مخصوص موجب تحریک گیاه به افزایش گلدهی و همچنین افزایش کیفیت گل در گیاهان زینتی و آپارتمانی می شود. عناصر ماکرو (N-P-K)  و عناصر میکرو بخصوص عنصر پتاسیم و فسفر در این ترکیب موجب تحریک گیاه به گلدهی و میوه دهی و همچنین افزایش کیفیت آنها می شود. استفاده از این کود گلدهی فلاور آمی در دوره گلدهی گیاه توصیه می شود.
کود رز فلاور آمی: فرمولاسیون ویژه این کود تخصصی تحت لیسانس شرکت Growvit آلمانی است که تاثیر و یهیود کیفیت گلدهی در گل رز را تایید می کند. کود رز فلاور آمی حاوی عناصر پر مصرف و کم مصرف به همراه آمینه اسید هایی است که فعالیت های آنزیمی را در گیاه تسریع کرده و قدرت جذب آنها را افزایش داده و موجب حفظ رنگ در گلبرگ گل رز خواهد شد. علاوه بر آن آهن، روی، منگنز، مولبیدن و ... از جمله میکرو المنت های موجود در این کود تخصصی هستند.
کود کاکتوس فلاور آمی: این کود تخصصی مناسب استفاده برای انواع کاکتوس و ساکولنت و گیاهان گوشتی است. عناصر پر مصرف، عناصر کم مصرف، میکرو المنت ها و اسیدهای آمینه ترکیبات این کود را تشکیل می دهند. هرچند کاکتوس ها در برابر کمبود تغذیه و تنش های محیطی مقاوم هستند اما در فصل رشد گیاه استفاده از کود مناسب جهت تغذیه آنها به گلدهی و زیبایی و رشد بیشتر آنها کمک می کند.
کود کامل فلاور آمی: این کود مایع حاوی عناصر پر مصرف نیتروژن، فسفر، ازت و همچنین عناصر کم مصرفی که در رشد و تقویت گیاه اثر دارند می باشد. علاوه بر آن اسید هیومیک و بافر موجود در این کود تخصصی بر رشد رویشی گیاه، تقویت آن و بهبود کیفیت خاک نیز اثر گذار است. رشد رویشی گیاه، افزایش گلدهی، توسعه ی ریشه، افزایش مقاومت در برابر تنش های محیطی از جمله تاثیرات مصرف کود مایع کامل فلاور آمی می باشد.
کود بنفشه آفریقایی فلاور آمی: بنفشه افریقایی یکی از گلهای زیبایی است که در صورتی که کمبود تغذیه ای نداشته باشد میتواند دائم به گل بنشیند. برای این منظور مصرف کود تخصصی این گیاه ضرورت دارد. کود بنفشه آفریقایی فلاور آمی حاوی عناصر ماکرو، عناصر میکرو و آمینو اسیدهایی است که در کنار هم کمبود غذایی گیاه را مرتفع می سازد و باعث رشد بهتر و گلدهی همیشگی و حفظ طراوات در این گیاه می شود.
کود سانسوریا فلاور آمی: نسبت های متعادل عناصر NPK و عناصر میکرو و همچنین آمینو اسید ها در این کود تخصصی باعث رشد و تقویت گیاه سانسوریا و افزایش قدرت جذب عناصر و بهبود کیفیت خاک و افزایش میکروارگانیسم های مفید خاک خواهد شد. کاهش کیفیت برگ سانسوریا، زرد شدن حاشیه برگها و رشد علفی از جمله نشانه های کمبود تغذیه در این گیاه است. مصرف کود سانسوریا فلاور آمی تمام کمبودهای تغذیه ای را در این گیاه برطرف می کند.
کود بامبو فلاور آمی: به دلیل نگهداری گیاه بامبو در آب و دسترسی محدود گیاه به منابع غذایی استفاده از کود مناسب که تمام نیازهای ضروری و همچنین ریز مغذی ها را تامین کند واجب است. کود بامبو فلاور آمی حاوی عناصر ماکرو به همراه ریز مغذی ها و اسید هیومیک است که علاوه بر تامین مواد مغذی باعث استحکام ساقه و افزایش ماندگار و همچنین افزایش سبزینگی در گیاه خواهد شد. عنصر فسفر موجود در این ترکیب به افزایش سرعت ریشه دهی و کمک به جذب بیشتر مواد مغذی از طریق ریشه کمک می کند.

مزیت استفاده از پکیج کامل کود فلاور آمی

- مقرون به صرفه بودن
- بی نیازی از مصرف کودهای متعدد
- تامین کمبودهای تغذیه ای تمام گیاهان زینتی و آپارتمانی و باغی
- افزایش شادابی و طراوات در گیاهان
- سریع جذب بودن
- مصرف هم به صورت آبیاری، هم خاکی و هم محلول پاشی در برخی از انواع
- کیفیت و غلظت بالا

خرید و قیمت پکیج کامل کود فلاور آمی

شما عزیزان می توانید جهت خرید پکیج کامل کود فلاور آمی با قیمت مناسب از طریق سایت تهران گرولایت اقدام به ثبت سفارش نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را درب منزل یا محل کار دریافت نمایید.

تهران گرولایت مشاهده محصولات دسته بندی های زیر را به شما پیشنهاد می کند:

تهران گرولایت مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

تولید کننده
شرکت فلاور آمی ایران
کود های مخصوص
زاموفیلیا ، بونسای ، آهن ، ارکیده ، گلدهی ، رز ، کاکتوس ، کود کامل ، بنفشه آفریقایی ، سانسوریا ، بامبو
مناسب برای
تمام گیاهان
وزن پکیج
1000 گرم
حجم
11 عدد کود 125 میلی لیتری

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...