کود آتامی روت بستیک Atami Rootbastic

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
انتخاب حجم:
حجم را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • کاربرد: بهبود دهنده عمومی ، تقویت کننده گلدهی
  • محتویات: فسفات پتاسیم ، هیدروکسید پتاسیم ، اسید فسفریک ، آه...
  • محصول: آمریکا
1,650,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کود آتامی روت بستیک Atami Rootbastic

کود اتامی روت بستیک، یکی از محصولات بسیار با کیفیت کمپانی اتامی هلند است که تولید آن توسط شرکای تجاری این کمپانی و در کشور آمریکا انجام شده است.
این کود یک تقویت کننده ریشه بسیار قوی است و که باعث تولید ریشه های سالم و متمرکز توسط گیاه می شود و از مواد مغذی معدنی، عصاره سبزیجات و اسیدهای آمینه با غلظت‌های بالا تولید شده است.
این کود دارای مقادیر استاندارد عناصر نیتروژن ، فسفر و پتاسیم است که مهم ترین بخش این کود را نمک ها و ترکیبات فسفر دار کود تشکیل میدهد و باعث تقویت سیستم ریشه و افزایش مقاومت دیواره سلولی و استحکام ریشه در مقابل پاتوژن های بیماری زا خواهد شد.
کود اتامی روت بستیک در بسته بندی حجمی 100 میلی لیتر تولید و قابل عرضه است ،Rootbastic یک ماده مغذی شناخته شده در سطح جهانی است و برای انواع مختلف  درختان میوه، سبزیجات و صیفی جات مانند کدو تنبل، کدو سبز، خیار، سیب زمینی، تربچه و گیاهان زینتی و درختچه های زینتی مناسب می‌باشد.

مشخصات کود آتامی روت بستیک Atami Rootbastic

کود اتامی روت بستیک محرک ریشه فوق العاده غلیظ با ترکیبی از عناصر غذایی ضروری ماکرو NPK بالا و مواد بیومینرال است که باعث تولید گسترده و چشم گیر ریشه می‌شود.
بخش عمده ای از ساختار کود اتامی روت بستیک از ماده‌ای به نام Laminaria digitata ساخته شده است که یک جلبک دریایی بومی کشور ایرلند است و از نظر ظاهری و مورفولوژی سفت، و به رنگ قهوه‌ای تیره است که بین 2 تا3 متر رشد می‌کند.
کلپ و سایر جلبک های دریایی به طور سنتی در بسیاری از نقاط جهان به عنوان اصلاح کننده خاک در مزارع زراعی و کشاورزی استفاده می‌شود. جلبک‌های دریایی حاوی ترکیبات بیوشیمیایی هستند که می‌توانند به عنوان تنظیم کننده رشد گیاهان در گیاهان زمینی عمل کنند. در علف‌زارهای زراعی کم تراکم در شمال غربی اسکاتلند کود ارگانیک ، لپه (Laminaria digitata) صدها سال است که مورد استفاده قرار می‌گیرد ، به دلیل اثر مثبت پیش بینی شده به عنوان تهویه کننده خاک و تأمین کننده مواد مغذی گیاه. در مطالعات دانشمندان اثرات کلپ بر جوانه‌زنی و ریشه‌زایی محصولات و گیاهان مورد بررسی قرار گرفته است و تاثیرات مثبت آن بر روی گیاهان اثبات شده است.


دیگر جلبک دریایی مورد استفاده در این کود جلبک دریایی Ascophyllum nodosum می‌باشد. از بین تمام جلبک های دریایی موجود در جهان، جلبک دریایی Ascophyllum nodosum و خواص آن بیشتر مورد تحقیق و استفاده در کشاورزی بوده است. این جلبک دریایی ، که به لامیناریای نروژ نیز معروف است، به وفور در مناطق ساحلی رشد می‌کند ، مناطقی که مرتباً توسط جزر و مد طبیعی دریا کم و زیاد پوشانده می‌شود. تحقیقات انجام شده در مراکز صنعتی تحقیقاتی خصوصی و دانشگاه ها ، مزایای زیادی را در اثر استفاده از عصاره های Ascophyllum nodosum برای بهبود جنبه های محصول مانند رشد و نمو گیاه نشان داده است.


وجود سیتوکینین‌ها و اکسین‌ها و علاوه بر  آن محرک های زیستی گیاهی مثل بتائین ، پلی آمین ، الیگوساکاریدها ،باعث افزایش مقاومت و تحمل گیاه در برابر آفات و بیماریهای مختلف می‌گردد.
کود آتامی روتباستیک یک مکمل بسیار غلیظ است که سطح E.C (هدایت الکتریکی) محلول مغذی شما را افزایش می‌دهد و باعث توسعه سیستم ریشه‌ای پر جنب و جوش می‌شود لذا قبل از استفاده از این کود تنظیم EC از اهمیت بالایی برخوردار است.

مزیت های کود آتامی روت بستیک Atami Rootbastic :

  • توسعه و گسترش سریع ریشه
  • افزایش دسترسی ریشه و گیاه به اسید های آمینه ضروری
  • افزایش دسترسی ریشه به هورمون های رشد گیاهی
  • افزایش سطح مقاومت ریشه نسبت به پاتوژن ها

خرید کود آتامی روت بستیک Atami Rootbastic :

شما میتوانید کود اتامی روت بستیک را هم اکنون از طریق سایت تهران گرولایت در بسته بندی حجمی ۱۰۰ میلی لیتری تهیه و از اثرات آن بر روی رشد ریشه گیاهان خود متحیر شوید.


در ادامه، تهران گرولایت مشاهده محصولات دسته بندی خاک و کود رشد گیاه را به شما پیشنهاد می دهد :

خرید کود Flora Flex
خرید کود Advanced
خرید کود Feeding

کاربرد
بهبود دهنده عمومی ، تقویت کننده گلدهی
محتویات
فسفات پتاسیم ، هیدروکسید پتاسیم ، اسید فسفریک ، آهن
محصول
آمریکا

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...