کود مایع آمینو اسید Sepehr

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: 🔰آنالیز مایع : ✅حجم : 1 لیتر ✅۱۲ درصد اسید آمینه کل ( ۹ درصد اسید آمینه آزاد ) ✅منبع قارچ تک سلولی ✅ویتامین های گروه B ✅پروفایل ۱۹ تایی اسید آمینه
140,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کود مایع آمینو اسید Sepehrکودمایع آمینو اسید Sepehr، محصولی بسیار باکیفیت متشکل از 19 آمینو اسید مهم و ضروری گیاهی می باشد به علاوه در ساختار این کود مایع مقادیر کافی ریز مغذی های کلات شده از جمله کلسیم و آهن به کار رفته است تا کمبود ریز مغذی های مورد نیاز گیاه نیز جبران شود .کود آمینو اسید سپهر همچنین دارای کلیه پروتئین های گروه B متشکل از B1 وB2 وB3 می باشد که باعث طراوت و شادابی گیاهان خواهد شد.

کود مایع آمینو اسید Sepehr :
کود مایع آمینو سپهر حاوی اسید آمینه های ضروری جهت رشد و فرآیند های ضروری گیاه است، اسید های آمینه نقش های مهمی درمتابولیسم گیاه دارند. سنتز پروتئین، فعال سازی آنزیم های متابولیکی و مقاومت به استرس های محیطی از قبیل تنش های دمایی و خشکی از کارکردهای اصلی آن ها است.
کود آمینو اسید سپهر ، متشکل از 12 درصد آمینو اسید متشکل از 19 نوع آمینو اسید مهم و پرکاربرد گیاهی است که 9 درصد آن را آمینو اسیدهای آزاد تشکیل داده است که قابلیت جذب آسان و نرخ جذب بسیار بالایی دارد.
همانطور که در ابتدا نیز گفته شده ، در ساختار کود مایع آمینو اسید Sepehr ، کلیه پروتئین های گروه B  و ریز مغذی های کلات شده آهن و کلسیم نیز به کار رفته است تا باعث افزایش اثر بخشی کود و تقویت رشد رویشی در گیاهان و درختان مثمر شود.

فواید استفاده از کود مایع آمینو اسید Sepehr (سپهر) :
تنظیم روزنه های هوایی
کمک به تعادل میکروفلورای خاک
افزایش مقاومت گیاه در هنگام بروز تنش محیطی
افزایش گرده افشانی و افزایش جوانه زنی بذر ها
افزایش مقاومت در مقابل آفات و بیماری ها
افزایش کمی و کیفی محصول
رفع سریع کمبود کلسیم
افزایش جذب عناصر ریز مغذی
افزایش فتوسنتز و رشد گیاه


طریقه مصرف و غلظت استاندارد کود مایع آمینو اسید sepehr:
کود مایع آمینو اسید Sepehr تنها قابل استفاده به صورت کود محلول پاشی می باشد و امکان استفاده آن به صورت کود آبیاری وجود ندارد، همچنین مناسب ترین زمان برای محلول پاشی این کود صبح زود قبل از گرم شدن هوا (تا قبل از ساعت ۱۰ ظهر) و عصر پس ازغروب خورشید (از ساعت ۵ عصر به بعد) می باشد.
کود مایع آمینو اسید سپهر قابل استفاده برای مرکبات و درختان میوه مثمر ، با غلظت 3 الی 4 لیتر در 1000 لیتر آب می باشد همچنین میزان کود مایع آمینو اسید مورد نیاز برای هر یک هکتار مرکبات یا درختان مثمر معادل 5 تا 7 لیتر می باشد.


کود مایع آمینو اسید Sepehr، قابل استفاده برای محصولات زراعی، سبزیجات و سیفی جات بوده و غلظت استاندارد آن 1 الی 2 لیتر در هر 1000 لیتر آب می باشد همچنین میزان کود مورد نیاز برای یک هکتار مساحت زیر کشت محصولات زراعی ، سیفی جات و سبزیجات معادل2 الی 3 لیتر می باشد.


کود مایع آمینو اسید سپهر قابل استفاده برای کلیه محصولات گلخانه ای اعم از فلفل دلمه ای، فلفل تند، گوجه فرنگی و... ، با غلظت 1 الی 2 لیتر در 1000 لیتر آب می باشد همچنین میزان کود مایع آمینو اسید مورد نیاز برای هر یک هکتار محصولات گلخانه ای معادل3  تا 5 لیتر می باشد.
کود مایع آمینو اسید Sepehr، قابل استفاده برای پسته ، بادام ، گردو، زیتون و زعفران، سبزیجات و سیفی جات بود و غلظت استاندارد آن 3تا5 لیتر در هر 1000 لیتر آب می باشد همچنین میزان کود مورد نیاز برای یک هکتار مساحت زیر کشت محصولات فوق ، معادل3 الی 5لیتر می باشد.

کود مایع آمینو اسید Sepehr ، در بسته بندی حجمی 1 لیتر در سایت تهران گرولایت موجود می باشد ، برای خرید این محصول باکیفیت، هم اکنون می توانید از طریق سایت تهران گرولایت اقدام به ثبت سفارش کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن این محصول باکیفیت را درب منزل یا در محل کار خود تحویل بگیرید.

مشخصات
🔰آنالیز مایع :
✅حجم : 1 لیتر
✅۱۲ درصد اسید آمینه کل ( ۹ درصد اسید آمینه آزاد )
✅منبع قارچ تک سلولی
✅ویتامین های گروه B
✅پروفایل ۱۹ تایی اسید آمینه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...