والواشر ال ای دی رشد گیاه 750 وات

ارسال رایگان

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
 • نوع چیپ: چیپ بریجیلوکس آمریکا
 • طول موج نشری: 430 تا 840 نانومتر
 • لوکس نوری(نوردهی): 90000 لومن
 • نوع لنز: 120 درجه شفاف
 • طول عمر: 55000 ساعت
 • سیستم خنک کننده: 2 فن خنک کننده بی صدا
 • ابعاد: 12*24*100 سانتی متر
 • وزن: 8 کیلو گرم
5%
3,650,000
3,500,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

لامپ رشد گیاه 750 وات برای دوره نهال و دوره رشد و دوره گلدهی مورد استفاده قرار میگیرد. خرید لامپ رشد گیاه 750 وات تمامی این دوره ها را پوشش خواهد داد. این لامپ دارای طول موج 380 تا 840 نانومتر بوده که برابر با نور مرئی است.در لامپ رشد گیاه 750 وات هفت لاین به کار رفته است. یک باند (چهار لاین) فول اسپکتروم صورتی، یک لاین مخصوص رشد، یک لاین گلدهی و یک لاین میکس است.فول اسپکتروم به این معنا است که تمامی طیف 380 تا 840 نانومتر را پوشش می دهد. هنگام خرید لامپ ال ای دی رشد گیاه احتمالا مشاهده کرده اید که عدد هایی مانند 2700k یا مشابه آن روی پنل ها نوشته شده است. این اعداد به گرمی یا خنکی طیف رنگی اشاره دارد. هر چه این عدد بیشتر باشد، نور خنک تر است. نور های خنک برای رشد گیاه (برگ و شاخه دهی) و نورهای گرم تر برای تولید گل و میوه دهی مناسب هستند.

والواشر ال ای دی رشد گیاه 750 وات

این مسئله بر افرادی که دارای گلخانه هستند یا گیاهان خود را فضای بسته پرورش می دهند، پوشیده نیست که استفاده از لامپ رشد گیاه ضروری است. امّا باید قبل از خرید با ویژگی های لامپ رشد گیاه مد نظر خود آشنا شوید و بدانید چه محدوده ای را پوشش میدهد.

برای افرادی که هنوز بر ضرورت خرید لامپ رشد گیاه اطمینان ندارند، پیشنهاد می دهیم سری به مطالب وبلاگ ما بزنند تا با فروش لامپ های تهران گرولایت نیز بیشتر آشنا شوند. امّا چرا پنل 750 وات را انتخاب کنیم؟ خرید لامپ رشد گیاه 750 وات مزیت های زیادی دارد. اولین مورد آن است که فضای بیشتری را نسبت به دیگر لامپ ها پوشش میدهد.برای مثال گیاهان گرمسیری به این لامپ احتیاج خواهند داشت. گیاهانی مانند رز یا لجن آفریقایی در هر متر مربع به 110 وات انرژی و نور نیازمنند. این نوع گیاهان نور زیاد و آب کم می خواهند. با خرید لامپ رشد گیاه 750 وات می توانید فضای بیشتری را پوشش دهید. همچنین هزینه آن به طور کل کمتر خواهد بود. اگر بخواهید شش عدد 110 وات تهیه کنید هزینه آن بیشتر از قیمت 750 وات می شود.

فروش لامپ ال ای دی رشد گیاه به این سبب صورت میگیرد که می تواند نوری معادل نور خورشید را برای گیاه شما تامین کند. همچنین لامپ های ال ای دی نسبت به دیگر لامپ های معمولی گرمایی متعادل تر ایجاد می کنند. قرار دادن آنها در فاصله های نزدیک نیز باعث سوختن برگ ها نمی شود. در حالی که استفاده کردن از لامپ های معمولی گرمای زیادی تولید کرده و باعث سوختن گیاه شما خواهد شد. منتها لامپ رشد گیاه 750 وات را می توان در فاصله بالاتر قرار داد تا فضای بیشتری را تحت پوشش قرار دهد.

با خرید لامپ رشد گیاه 750 وات می توانید تا 2 متر مربع را پوشش دهید.  دقت کنید یکی از ویژگی های کلی لامپ های ال ای دی آن است که تمامی انرژی برق دریافتی خود را تبدیل به نور می کنند. لامپ رشد گیاه 750 وات نیز از این قاعده مستثنا نیست.

می توانیم ساختار کلی آن و جزئیاتش را این گونه تعریف کنیم:

 • دارای چیپ بریجیلوکس آمریکا با بالاترین کیفیت
 • لنز های 120 درجه بسیار بالا
 • دارای سیستم خنک کننده شامل دو فن که در پشت پنل نصب شده اند
 • سیستم خنک کننده بی صدا
 • طول عمر بالا معادل 55000 ساعت
 • 13 طیف و 7 لاین مخصوص رشد و گلدهی
 • ابعادی معادل 100 سانتی متر طول، 24 سانتی متر عرض و 12 سانتی متر ارتفاع
 • وزنی معادل 7 کیلوگرم
 • جنس بدنه فلزی و مقاوم
 • گارانتی معتبر شرکتی
 • 3 سال خدمات پس از فروش

همچنین لازم است اشاره کنیم که هر باند به یک منبع تغذیه 900 میلی آمپر متصل می شود. هیتسینگ آلومینیومی در ساخت آن مورد استفاده قرار گرفته تا گرما به بهترین شکل منتقل شود.

با لامپ رشد گیاه 750 وات نور گیاه خود را تامین کنید

لامپ رشد گیاه برای دوره نهال و دوره رشد و دوره گلدهی مورد استفاده قرار میگیرد. خرید لامپ رشد گیاه 750 وات تمامی این دوره ها را پوشش خواهد داد. این لامپ دارای طول موج 380 تا 840 نانومتر بوده که برابر با نور مرئی است.

در لامپ رشد گیاه 750 وات هفت لاین به کار رفته است. یک باند (چهار لاین) فول اسپکتروم صورتی، یک لاین مخصوص رشد، یک لاین گلدهی و یک لاین میکس است.

فول اسپکتروم به این معنا است که تمامی طیف 380 تا 840 نانومتر را پوشش می دهد. هنگام خرید لامپ ال ای دی رشد گیاه احتمالا مشاهده کرده اید که عدد هایی مانند 2700k یا مشابه آن روی پنل ها نوشته شده است. این اعداد به گرمی یا خنکی طیف رنگی اشاره دارد. هر چه این عدد بیشتر باشد، نور خنک تر است. نور های خنک برای رشد گیاه (برگ و شاخه دهی) و نورهای گرم تر برای تولید گل و میوه دهی مناسب هستند.

همان طور که اشاره کردیم در لامپ رشد گیاه 750 وات یک لاین رشد وجود دارد. در این لاین طیف رنگی آبی رویال، آبی معمولی، سفید یخی و سفید کلوین دار استفاده شده است. رنگ سفید در بازه خنک قرار دارد یعنی 6000k تا 7000k در نتیجه نوری مناسب و مخصوص رشد گیاه است. رنگ آبی معمولی بین 400 تا 500 نانومتر و رنگ های آبی پر رنگ تر طیف 400 تا 620 نانومتر را برای رشد گیاه تامین می کنند. همچنین گیاهانی مانند کاهو اسفناج برای رشد و برگ دهی بیشتر به نورهایی با گرمای کمتر احتیاج دارند.

هنگامی که گفته می شود لامپ رشد گیاه 750 فول اسپکتروم پینک است، به این معناست که هم نورهای سرد و هم گرما در اختیار گیاه شما قرار خواهد داد. همچنین در بین آنها لامپ های IR و UV نیز به کار رفته است.

همچنین یک لاین مخصوص گلدهی داریم که شامل رنگ های: قرمز، زرد آفتابی، نارنجی، مادون قرمز و زرد خورشیدی می شود. برای گیاهانی مانند گوجه فرنگی، لیمو، فلفل و ... سایر گیاهان گلده و میوه دهنده، بهتر است تا قبل از زمان گلدهی از طیف های رنگی قرمز استفاده شود. همچنین گرمای آن بهتر است در محدوده 3000K باشد. رنگ های قرمز بین 620 تا 750 نانومتر را برای زمان گلدهی گیاه شما پوش خواهند داد. برای گیاهان گلده مانند رز که دوره گلدهی بیشتری دارند، رنگ های طیف قرمز ضروری هستند.

نگران رشد اولیه آنها نباشید، با خرید لامپ رشد گیاه 750 وات هر سه دوره رشد گیاه شما تامین خواهد شد و انرژی لازم را برای افزایش شاخه، برگ و گل ها خواهد داشت. همچنین این پنل دارای کلید برای تغییر طیف نور است و می توانید آن را طبق نیاز گیاه خود تنظیم کنید.

خرید والواشر ال ای دی رشد گیاه 750 وات

اگر به طور مشخص قصد دارید پنلی خاص برای یک دوره از گیاه خود داشته باشید، آن را به تهران گرولایت بسپارید. تمامی پنل های رشد گیاه در سایت قابلیت سفارشی سازی دارند. برای اطلاع از جزئیات فروش لامپ های رشد گیاه  تهران گرولایت به صورت سفارشی با ما در تماس باشید. همچنین اگر در زمینه خرید لامپ ال ای دی رشد گیاه سوالی دارید با ما در میان بگذارید.

تهران گرولایت مشاهده محصولات دسته بندی لامپهای اتاق رشد گیاه را به شما پیشنهاد می دهد :

نوع چیپ
چیپ بریجیلوکس آمریکا
طول موج نشری
430 تا 840 نانومتر
لوکس نوری(نوردهی)
90000 لومن
نوع لنز
120 درجه شفاف
طول عمر
55000 ساعت
سیستم خنک کننده
2 فن خنک کننده بی صدا
ابعاد
12*24*100 سانتی متر
وزن
8 کیلو گرم
توان مصرفی
350 وات
دیگر مشخصات
دارای کلید تغییر طیف و لامپ IR*UV
گارانتی
1 سال

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...