مشخصات کود استارتر باکس هسی

این محصول شامل پکیج مواد مغزی خاک است و برای افرادی که کشاورزی و فعالیت های کاشت را تازه شروع کرده اند پکیج کود Hesi Starter Box  بسیار مفید و پرکابرد می باشد.

لازم به ذکر است پکیج های شروع کننده Hesi مجموعه ای از مواد مغذی و افزودنی های Hesi برای رشد کامل هستند. سه بسته Hesi Starter Box وجود دارد: یکی برای رشد در مخلوط های خاک، یکی برای رشد در کوکو کویر و دیگری برای رشد در سیستم های هیدروپونیک. هر پکیج شروع کننده Hesiشامل مواد مغذی اصلی برای هر دو مرحله رویشی و گلدهی رشد گیاه ، همراه با مواد افزودنی برای تقویت رشد ریشه، تشکیل گل، سلامت گیاه و همچنین یک محصول آنزیمی برای ترویج یک منطقه ریشه سالم است. جعبه شروع کننده خاک Hesi یک معرفی ارزشمند برای دنیای رشد در زیر زمین های مختلف زمین است.

کود هسی Hesi

برای خرید کود هسی Hesi می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

پکیج کود Hesi مدل Starter Box شامل:

  • 500 میلی لیتر مجتمع TNT - برای مرحله رشد.
  • مجتمع 1L Bloom - برای مرحله شکوفه.
  • 1 لیتر فسفر پلاس - افزودنی فسفر و پتاسیم برای افزایش گلدهی.
  • 10 میلی لیتر Supervit - اسیدهای آمینه و مواد معدنی که یک مقوی گیاهی عالی هستند.
  • 500ml Root Complex - محرک قوی برای ریشه های قوی و سالم.
  • 500 میلی لیتر پاورزیم - درمان آنزیمی برای تجزیه توده ریشه مرده و تمیز نگه داشتن کل منطقه ریشه.

باید بدانید که این یک مقدمه عالی برای محدوده Hesi است، به اندازه کافی برای شروع شما. در صورت نیاز به محصول خاصی، Straight Up Hydroponics آنها را در انبار نگه دارید. مانند سایر مواد مغذی، پیشنهاد می کنیم از برنامه رشد تولید کنندگان (موجود در جعبه!) پیروی کنید. به این ترتیب می توانید مطمئن شوید که گیاهان شما در زمان مناسب همه چیز را که نیاز دارند دریافت می کنند. هرگز مواد مغذی را به شکل کنسانتره مخلوط نکنید! آنها می توانند واکنش بدی به یکدیگر نشان دهند و عناصر را به هم متصل کنند. این باعث می شود که آنها در دسترس گیاه نباشند و بنابراین سوء تغذیه را تهدید می کند. حتماً به بطری ها هم یک تکان خوب بدهید!

پکیج کود Hesi Starter Box

برای خرید پکیج کود Hesi Starter Box می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

پکیج کودHesi مدل Starter Box گیاهان را تقویت می کند. باعث رشد بوته ای با شاخه های جانبی زیاد و شکوفه های قوی و پایدار می شود. تشکیل جوانه های تنگ را تقویت می کند. رشد گل را تسریع کرده و عمر گیاهان را افزایش می دهد. میوه های زینتی ضخیم تر و ماندگارتر می شوند. میوه های خوراکی مزه شیرین و کیفیت بالاتری دارند.

تهران گرولایت مشاهده محصولات دسته بندی های زیر را به شما پیشنهاد می کند:

تهران گرولایت مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد: