والواشر ال ای دی رشد گیاه 1100 وات

ارسال رایگان

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
 • نوع چیپ: چیپ بریجیلوکس آمریکا
 • طول موج نشری: 430 تا 840 نانومتر
 • لوکس نوری(نوردهی): 130000 لومن
 • نوع لنز: 120 درجه شفاف
 • طول عمر: 55000 ساعت
 • سیستم خنک کننده: 4 فن خنک کننده بی صدا
 • ابعاد: 12*20*100 سانتی متر
 • وزن: 8 کیلو گرم
16%
6,200,000
5,240,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

​لامپ رشد گیاه 1100 وات نور دارای یک کلید تغییر طیف است. هنگامی که گیاه شما در مراحل اولیه رشد قرار دارد، به نور آبی احتیاج پیدا می کند. طیف نور آبی شامل : آبی رویال، آبی معمولی، سفید کلوین دار، سفید یخی و... می شود. این دسته از نورها گرمای کمتری را تولید می کنند. عدد آنها در بخش تولید گرما بالا است، برای مثال رنگ سفید 6000K تا 7000k را تولید می کند که آنها را جزو نورهای سرد می شناسیم. امّا این دسته از نورها درون لامپ رشد گیاه 1100 وات، انرژی لازم برای رشد اولیه گیاه را تامین می کنند. همچنین گیاه هایی مانند کاهو و اسفناج این نور را ترجیح می دهد.در ساختار لامپ رشد گیاه 1100 وات چیپ بریجیلوکس آمریکا به کار رفته و دارای لنز 120 درجه یکپارچه است. این پنل با کابل پاور بسیار با کیفیت به مشتریان عزیز تحویل داده میشود. همچنین با خرید لامپ رشد گیاه 1100 وات یک سال گارانتی معتبر شرکتی و 3 سال خدمات پس از فروش به مشتریان تهران گرولایت تقدیم می شود.​

والواشر ال ای دی رشد گیاه 1100 وات

،یک لامپ رشد با قابلیت تغییر طیف نور تابشی می باشد که به کمک کلید تغییر طیف میتوان بسته به دوره رشد یا گلدهی گیاه طیف نوری مناسب دوره را ایجاد کرد.

ساختار والواشر ال ای دی رشد گیاه 1100 وات

این لامپ رشد گیاه هوشمند دارای 10 لاین لامپ LED، می باشد که پنج لاین آن فول اسپکتروم است. ویژگی لاین های فول اسپکتروم این است که طیف نوری منتشر شده توسط لاین های فول اسپکتروم کاملا مشابه طیف مرئی نور خورشید می باشد و به جهت شبیه سازی نیاز گیاهان به نور طبیعی خورشید در ساختار والواشر ال ای دی رشد 1100وات قرار گرفته است .

در ساختار والواشر ال ای دی 1100 وات ،از دو لاین LED رشد و دو لاین LED ویژه دوره گلدهی استفاده شده است که ال ای دی های دوره رشد منتشر کننده نورهای طیف رنگی ابی  (آبی رویال، آبی معمولی، سفید کلوین دار، سفید یخی و...) و ال ای دی های دوره گلدهی منتشر کننده نورهای طیف رنگی قرمز(قرمز معمولی، زرد آفتابی، نارنجی و فرو سرخ ) می باشند و در نهایت لاین آخر ساختار والواشر ال ای دی 1100 وات ، یک لاین فول کالر می باشد ،که تمامی طیف نوری دارای طول موج 430 تا 840 نانومتر را تولید می کند.

تنظیم والواشر ال ای دی رشد گیاه 1100وات

همانطور که می دانید گیاهان در دوره های رشد و گلدهی خود نور های با طیف مشخصی را جذب می‌کنند ، غالب گیاهان در طول مراحل اولیه رشد به طیف نوری آبی نیاز بیشتری دارند ، این بدین معناست که نور های ابی رویال، آبی معمولی، سفید کلوین دار و سفید یخی در طول این دوره میزان جذب بیشتری توسط گیاهان دارند .

این دسته از نور را با نام  نور های طیف آبی یا نور های سرد میشناسیم که مختص دوره رشد اولیه گیاه می باشند  و دلیل نامگذاری این طیف نوری به نام نور سرد این است که عدد آنها در بخش تولید گرما( کلوین)  بالا است، برای مثال رنگ سفید 6000K تا 7000k را تولید می کند و آنها را جزو نورهای سرد می شناسیم . این طیف نوری انرژی لازم برای رشد اولیه گیاه را تامین می کنند و بسیاری از گیاهان مانند کاهو و اسفناج و جعفری و سبزیجات که هدف از تولید آنها استفاده از قسمت های سبز گیاه می باشد ( گلدهی و تولید بذر مد نظر نیست) بسیار به این نور نیاز دارند.

در والواشر ال ای دی رشد گیاه 1100 وات دو لاین طیف نوری آبی بدین منظور طراحی و در ساختار لامپ رشد قرار گرفته است که طیف نوری آبی معمولی آن در محدوده 400 تا 500 نانومتر و آبی رویال 400 تا 760 نانومتر می باشد .

برای این که به درک درستی  از رنگ نور و گرمای نور دست یابید باید بگوییم:

واژه “دمای رنگ” یک کمیت کیفی در نورپردازی توصیفی است . برای بیان رنگ نور لامپ و واحد سنجش آن “کلوین” می‌باشد و بنابراین منظور از رنگ نور  در اینجا رنگ‌های مطلق نیست و منظور طیف گرمایی رنگ است. محدوده دمای رنگ در عمل بین 1000 الی 10000 کلوین می‌باشد که  دمای پایین‌ نور از رنگ قرمز و زرد شروع شده و در دماهای بالا به رنگ آبی ختم می شود .

برخلاف تصور اولیه، دمای رنگ ربطی به دمای واقعی خود لامپ ندارد و مربوط به رنگ نور تولید شده توسط لامپ رشد گیاه می‌باشد.هرچه عدد دمای رنگ پایین‌تر باشد نور حس گرم‌تری دارد و هرچه دما بالا تر رود حس سردتری ایجاد می‌نماید.

گیاهان زمانی که وارد دوره گلدهی و ثمره دهی میشوند نیاز بیشتری به طیف نوری قرمز یا نور های گرم پیدا میکنند ، این طیف نوری شامل نورهای قرمز معمولی، زرد آفتابی، نارنجی و فراسرخ می باشد ،که  فرکانس آن بین 760 تا 840 نانومتر است.

گیاهانی مانند گوجه فرنگی ، توت فرنگی ، فلفل، رز و گیاهان مناطق گرمسیری نیاز بسیار زیادی به این طیف نوری دارند .

بسیاری ازگیاهان هم به نورهای آبی و هم طیف نوری قرمز احتیاج دارند منتها، نسبت آن در طول دوره رشد  و گلدهی متفاوت است. گیاهانی مانند گوجه فرنگی ، فلفل ، گیاهان زینتی گلده مثل بنفشه آفریقایی و... در دوره های اولیه رشد  درصد نور آبی باید بیشتر از قرمز باشد و در دوره های گلدهی طیف نوری قرمز بیشتری به گیاه منتشر شود ، برای کشت چنین گیاهانی ایده‌آل ترین و بهترین لامپ رشد والواشر ال ای دی رشد گیاه 1100 وات است . لامپ رشد گیاه 1100 وات دارای کلید تغییر طیف در سه حالت  ( دوره سیدینگ یا دوره ریشه دهی ، دوره گرو یا دوره رشد گیاه و دوره بلوم یا دوره گلدهی  است که مبتنی بر هر مرحله میتوان تنظیم نور منتشر شده توسط آن را به آسانی و تنها با تغییر وضعیت کلید انجام داد.

ارتفاع مناسب و سطح پوشش دهی والواشر ال ای دی رشد 1100 وات ؛

فاصله استاندارد نصب والواشر ال ای دی رشد گیاه 1100 وات یک متر از زمین می باشد و در این فاصله می تواند 2.5 تا 3 متر مربع را به طور کامل پوشش دهد البته برای گیاهانی مانند سبزیجات و کاهو که به نور کمتری نیاز دارند میتوان این لامپ را در فاصله دو متری از سطح زمین نصب و سطح پوشش دهی لامپ را به میزان قابل توجهی افزایش داد.

ویژگی والواشر ال ای دی رشد گیاه 1100 وات؛

همانطور که در بالا گفته شد والواشر ال ای دی رشد گیاه 1100 وات دارای ده لاین (شاخه ) LED ، شامل پنج لاین ال ای دی فول اسپکتروم ، دو لاین طیف نوری آبی برای مرحله رشد گیاه و دو لاین ال ای دی طیف نوری قرمر برای مرحله گلدهی و ثمره دهی و یک لاین  فول کالر می باشد  سیستم خنک کننده این والواشر ال ای دی رشد متشکل از 4 فن بسیار قوی و  بی صدا می باشد و به منظور کنترل دما و رطوبت، رطوبت سنج و دما سنج مخصوصی در ساختار این لامپ رشد به کار رفته است .در والواشر ال ای دی رشد گیاه 1100 وات ، هر باند از لامپ ها به یک منبع تغذیه 900 میلی آمپر وصل می شود و ساختاربدنه اتصال قطعات کاملا فلزی  می باشد و همراه با هیتسینگ آلومینیومی کمک کرده تا انتقال گرما به بهترین نحوه ممکن صورت گیرد.

در ساختار لامپ رشد گیاه 1100 وات ،چیپ بریجیلوکس آمریکا به کار رفته و دارای لنز 120 درجه یکپارچه است. این پنل با کابل پاور بسیار با کیفیت به مشتریان عزیز تحویل داده میشود

ابعاد و وزن الواشر ال ای دی رشد گیاه 1100 وات؛

 • ابعاد این لامپ رشد بسیار باکیفیت به صورت :
 • 100 سانتی متر طول
 • 20 سانتی متر عرض
 • 12 سانتی متر ارتفاع
 • و وزنی معادل 8 کیلوگرم دارد. طول عمر آن نیز معادل 55000 ساعت است.

خرید والواشر ال ای دی رشد گیاه 1100 وات

مجموعه تهران گرولایت مفتخر است به عنوان مرکز فروش والواشر ال ای دی رشد گیاه 1100 وات در تهران این محصول با کیفیت را با 1 سال گارانتی معتبر شرکتی و 3 سال خدمات پس از فروشبه مشتریان عزیز ارایه کند ، جهت خرید این والواشر ال ای دی رشد گیاه 1100 وات هم اکنون می توانید از قسمت /لامپ های رشد گیاه /LED/والواشر ال ای دی رشد گیاه 1100 وات، سفارش خود را ثبت و در کوتاه ترین زمان ممکن از مجموعه تهران گرولایت تحویل بگیرید.

تهران گرولایت مشاهده محصولات دسته بندی لامپهای اتاق رشد گیاه را به شما پیشنهاد می دهد :

نوع چیپ
چیپ بریجیلوکس آمریکا
طول موج نشری
430 تا 840 نانومتر
لوکس نوری(نوردهی)
130000 لومن
نوع لنز
120 درجه شفاف
طول عمر
55000 ساعت
سیستم خنک کننده
4 فن خنک کننده بی صدا
ابعاد
12*20*100 سانتی متر
وزن
8 کیلو گرم
توان مصرفی
600 وات
دیگر مشخصات
دارای کلید تغییر طیف و لامپ IR&UV
گارانتی
1 سال

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...