خرید تجهیزات متنوع برای باغداری و اداره ی گلخانه می تواند بسیار هزینه بر باشد و همچنین فضای زیادی را اشغال کند. یکی از این تجهیزات لامپ رشد گیاه است که می تواند نقش مهم و تاثیرگذاری در باروری گیاه داشته باشد.لامپ های رشد گیاه در طیف های نوری متفاوت تولید می شوند و می توانند تاثیرات متفاوتی بر گیاه داشته باشند. بنابراین شما باید اقدام به خرید انواع لامپ های رشد گیاه با طول موج های متفاوت نمایید. اما دست نگه دارید. قرار است لامپی را به شما معرفی کنیم که تمام این نورها را با طول موج های مختلف در خود جای داده است و علاوه بر کاربردی که به عنوانلامپ رشد گیاه دارد می تواند جایگزین رطوبت سنج، دماسنج و فن در گلخانه شود. در ادامه همراه ما باشید تا کاربردهایلامپ رشد گیاه 430 وات تهران گرولایت را بهتر بشناسید.


لامپ رشد گیاه 430 وات با طیف های نوری متنوع


اگر به فروشگاه تجهیزات گلخانه ای تشریف ببرید و از فروشنده برای خرید لامپ رشد گیاه کمک بخواهید احتمالا چند مدل لامپ رشد گیاه با طول موج های مختلف برای شما ردیف خواهد کرد. اما چرا می خواهید هزینه ای اضافی بابت خرید انواع لامپ ها صرف کنید در حالی که می توانید نیاز گیاهان خود به نور را در قالب یک لامپ رشد گیاه 430 وات مرتفع سازید و هم در هزینه و هم در فضای گلخانه صرفه جویی کنید.
لامپ رشد گیاه 430 وات تهران گرولایت با دارا بودن چند لاین، تمام نیازهای گیاه را در جذب نور برطرف می سازد. از نور قرمز و آبی برای گلدهی و رشد شاخ و برگ گرفته تا نور یو وی برای از بین بردن آفات و قارچ های گیاهی. در واقع گیاه شما در هر مرحله ای از رشد و پا گرفتن که باشد، این لامپ می تواند کارساز واقع شود چرا که دارای یک کلید تغییر طیف برای دوره های مختلف گیاه همچون دوره ی نهال، گلدهی و حتی میوه دهی می باشد.
لامپ 430 وات فول اسپکتروم پینک با هدف جوانه زنی گیاه دارای لاین های زیر می باشد:
⦁دو لاین فول اسپکتروم
⦁یک لاین رشد شامل سفید کلوین دار، آبی، یو وی، آبی رویال
⦁یک لاین گلدهی شامل زرد گرم، قرمز، قرمز دور، آی آر و قرمز جیغ
⦁یک لاین نهال


مجموعه ای از تجهیزات کامل گلخانه ای در قالب یک لامپ رشد گیاه


تصور کنید در همان فروشگاهای که برای خرید تجهیزات گلخانه ای به آن مراجعه کردید، از فروشنده در مورد خرید یک سری دیگر از تجهیزات گلخانه ای کمک بگیرید. این بار هم احتمالا تجهیزاتی همچون دماسنج ، رطوبت سنج، فن، سیستم خنک کننده و عینک یو وی را روی پیشخوان به صف خواهد کرد. اما به جای خرید این همه تجهیزات به طور جداگانه می توانید همه ی آن ها را در یک تجهیز یک متری با ابعاد 100*15*15 سانتیمتر داشته باشید! این تجهیز چیزی نیست جز لامپ رشد گیاه 430 وات هوشمند تهران گرولایت که شما از خرید تجهیزات متعدد بی نیاز خواهد کرد.

نتیجه گیری
این روزها همه به دنبال صرفه جویی در هزینه و افزایش بهره وری هستند. در خرید تجهیزات گلخانه ای نیز این موضوع بسیار پر رنگ است؛ تعبیه لامپ های مختلف با طیف های متنوع و تجهیزاتی که هر کدام گوشه ای از گلخانه را اشغال می کنند می تواند کمی نظم کار شما را دچار اختلال کند. اگر می خواهید در کمال بهره وری و صرفه جویی در هزینه شاهد رشد گیاهان خود باشید ما به شما خرید لامپ رشد گیاه 430 وات تهران گرولایت را پیشنهاد می کنیم.