ال ای دی رشد گیاه 860 وات با پوشش لنز 120 درجه ی شیشه ای بسیار با کیفیت مساحت وسیعتری را با پرتاب نور بیشتر و توان مصرفی پایین تر پوشش می دهد. عمر مفید این ال ای دی های بکار رفته در والواشر 860 واتی بالای 55 هزار ساعت می باشد.همچنین این والواشر ال ای دی دارای سیستم خنک کننده  بی صدا برای جلوگیری از آسیب دیدن قطعات است.

گیاهان برای انجام عمل فوتسنتز نیازمند نور خورشید هستند تا طول موج های مورد نیاز برای کلروفیل A و کروفیل B فراهم کنند.

با توجه به اینکه امروزه بیشتر گیاهان در گلخانه ها پرورش می یابند و دسترسی به منبع طبیعی تامین انرژی ( نور خورشید ) مشکل شده است  گیاهان برای رشد نیاز به نور مصنوعی دارند. یک نور معمولی توانایی لازم برای ایجاد فتوسنتز در گیاه را ندارد. بنابراین نیاز به پنل هایی برای تامین نور مورد نیاز جهت فرایند فتوسنتز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. 

انواع مختلفی از لامپ های رشد گیاه وجود دارد مانند لامپ فلورسنت که دارای محدودیتهایی است، از جمله تولید طیف خاصی از نور خورشید(نور آبی ) که فقط باعث رشد و پرورش گیاه می شود.همچنین  این لامپ ها تولید حرارت کرده که باعث سوختن برگ گیاه شده و این گرما عمر مفید تجهیزات را کاهش میدهد. لامپ های رشته ای رشد گیاه هم دارای محدودیت های مشابه ای در استفاده هستند این لامپ ها فقط باعث افزایش گل دهی و ثمر دهی گیاه می شود و تاثیر بر رشد آن ندارد. فاکتور دما را نیز در این نوع لامپ ها نمیتوان نادیده گرفت.لامپ های رشد رشته ای بیش از لامپ های فلورسنت تولید گرما میکنند و مصرف انرژی بیشتری دارند. بهترین گزینه پیش رو والواشرهای ال ای دی رشد گیاه هستند که هم طیف نوری برای رشد و پرورش گیاه و هم گل دهی را بطور همزمان تامین میکند. درتولیدوالواشر LED رشد گیاه 860 وات موجود در سایت تهران گرولایت  از چیپ بریجیلوکس آمریکا استفاده شده همچنین این والواشرLED  با 13 طیف نوری و 8 لاین لامپ مخصوص رشد و گلدهی شامل 4 لاین فول اسپکتروم و2 لاین رشد و 2 لاین گلدهی یکی از والواشرهای رشد گیاه مناسب گلخانه ها، مناسب برای کشت هیدروپونیک، گیاهان داخل آپارتمان و نمایشگاه های گل و... است. همچنین در این والواشر ال ای دی با تغییر طول موج در هر مرحله از رشد گیاه ، رشد برگ و ساقه و گلدهی و در نهایت رشد میوه را می توان سرعت بخشید. این تغییر طیف به کمک کلید تعبیه شده در این دستگاه اتفاق خواهد افتاد. طول موج والواشرال ای دی 860 وات بین 430 تا 860 نانومتر است.

هیت سینگ این والواشر از جنس فلز بوده و با ابعاد طول (100)عرض (16) و ارتفاع (12) سانتی متر به وزن 6 کیلوگرم می باشد. این محصول به همراه یک کابل پاور باکیفیت و یک سال گارانتی شرکتی عرضه خواهد شد.

شما میتوانید برای خرید والواشر ال ای دی رشد گیاه 860 وات از طریق سایت تهران گرولایت اقدام کنید همچنین در صورت نیاز به تولید پنل سفارشی میتوانید با همکاران ما در بخش پشتیبانی مجموعه تهران گرولایت در ارتباط باشید.