ویژگی های فن بین کانالی دمنده جهت فیلتر کربن گلخانه

فن بین کانالی دمنده این لاین، به دلیل کاربردهای بی شمارش جزء محبوب ترین سری فنها است. از مصارف خانگی گرفته تا صنعتی این نوع هواکش یکی از پرفروش ترین ها است. طراحی مهندسی و حرفه ای آن کمک کرده تا جدا کردن و نصب مجدد آن آسان شود. بخش موتور و پروانه بدون نیاز به آنکه لازم باشد کانال های مجاور جدا شوند، به راحتی باز می شود. این مسئله برای نصب فیلتر کربن یا تمیز کردن درون آن بسیار مهم است.

همچنین طول عمر و توان کاری بالا یکی دیگر از دلایل فروش بالای این محصول است. این محصول ساخت ایران با کیفیت ساخت بالای خود، به راحتی رقبای خارجی را کنار زده است. خرید فن بین کانالی دمنده از تهران گرولایت تنها با چند کلیک ساده امکان پذیر است.

در واقع این نسل از فن های لوله محور، مدل پیشرفته تر فن های ملخی شناخته می شوند. اگر قصد دارید تا در محیط گلخانه یا اتاقک کشت خود تهویه ای مطبوع داشته باشید، استفاده نمودن از این هواکش را به شما پیشنهاد می کنیم.  فن بین کانالی دمنده همان طور که از نامش پیداست درون کانال نصب می شود. راندمان این نوع فن ها بالا تر است چرا که با گسترش جریان هوا، فن های داخل کانالی از فشار بالاتری برخوردار هستند. همچنین در فشار متوسط با حجم جریان های بالا به کار برده می شوند. می توان به راحتی این نوع فن ها را در کانال های تهویه مطبوع و سیستم تخلیه هوا نصب نمود.

فن بین کانالی

برای خرید فن بین کانالی می توانید از فروشگاه تهران گرولایت اقدام به خرید نمایید.

جالب است بدانید، تمامی محصولات این لاین قبل از آنکه به بازار عرضه شوند در کارخانه مورد سنجش و بررسی قرار میگیرند. این نوع فن در مقابل گرد و غبار و رطوبت و فشاری معادل سه نیوتن بر متر مربع مقاومت خوبی از خود نشان می دهد.

بدنه فن بین کانالی دمنده از جنس پلاستیک مقاوم است. پروانه درونی نیز از پلاستیکی با کیفیت مناسب ساخته شده. پلاستیک مورد استفاده با IP44 تولید شده اند. ظاهری ساده امّا کاربردی دارد. از آنجایی که درون کانال نصب می شود، ظاهر ساده آن بسیار مناسب است. بر روی بدنه خرطومی شکل آن تمامی ویژگی ها و مشخصات محصول به زبان فارسی درج شده است. در بخش بالای آن یک جعبه تقسیم قرار گرفته و در دو طرف بخش میانی پیچ های تعبیه گردیده است.

توان این محصول معادل 54 وات است. ولتاژی به اندازه 230 ولت و جریانی معادل 0.24 آمپر نیاز دارد. این نوع هواکش را زیر مجموعه سانتریفوژها می شناسند. مهم ترین ویژگی آنها آن است که در عین کوچکی بازدهی بالای دارند. به خصوص برای محیط های بسته کوچک مانند گلخانه یا اتاقک های کشت.

سرعت گردش موتور آن معادل 2620 دور بر دقیقه بوده و حجم هوای خروجیش معادل 340 متر مکعب بر ساعت است. اگر قصد دارید تا هوایی سالم و پاک در اختیار گیاهان خود قرار دهید داشتن یک هواکش مناسب ضروری است. محیط های کشت باید همواره جریان هوایی صحیح داشته باشند. چرا که با راکد ماندن هوا محلی برای تجمع میکروب های ایجاد می شود. پاتوژن های به وجود آمده در هوا باعث ایجاد انواع بیماری و آفات خواهد شد. برای افرادی که قصد دارد محصولات خود را به فروش برسانند؛ به وجود آمدن آفات و بیماری ضرر بزرگی محسوب می شود. در نتیجه با خرید تهویه کننده هوای مناسب می توانید از این مشکل جلوگیری کنید.

طریقه نصب فن بین کانالی دمنده

همان طور که گفتیم فن بین کانالی دمنده درون کانال نصب می شود. محل نصب دایره ای شکل آن در ابعاد 12*12 سانتی متر باید باشد. وزنی معادل 1.6 کیلوگرم دارد و بهتر است با دقت در محل خود نصب شود. اگر به نحوه نصب آن آشنایی ندارید، با گروه پشتیبانی تهران گرولایت در تماس باشید تا راهنمایی های لازم را دریافت کنید.