کود اسنوپ Snoop

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

کود اسنوپ Snoop

تامین تغذیه مناسب گیاهان یکی از مسائل مهم در کشاورزی و باغبانی است. مجموعه تهران گرولایت با فروش کود اسنوپ Snoop این موقعیت را فراهم کرده است که تمامی مواد مغذی مورد نیاز گیاهان را در دسترس داشته باشید. محصولات اسنوپ Snoop  از آغاز رشد تا دوره گلدهی تمامی مواد مورد نیاز گیاهان را فراهم می سازد.

عناصر مغذی که باید در اختیار گیاهان قرار گیرد شامل: نیتروژن، فسفر، پتاسیم، کلسیم، گوگرد، منیزیم، کربن، اکسیژن و هیدروژن می شوند. همچنین گیاهان به عناصر فرعی یا ریز مغذی شامل: آهن، بور، کلر، منگنز، روی، مس، مولیبدن، نیکل نیز نیاز دارند.

امّا چرا خرید کود اسنوپ Snoop را انجام دهیم؟ کود های SNOOP’S PREMIUM شامل تمام مواد مغذی گیاهان از مرحله جوانه و کلون سازی تا گلدهی را فراهم می کند. کود SNOOP’S PREMIUM START برای آغاز کار بسیار ایدئال است. این کود به طور خاص فرموله شده تا مواد مغذی را به ساختار گیاه برساند و شرایطی را برای رشد سریع ساقه ها فراهم سازد.

گیاهان در مرحله رشد برای رسیدن به شکوفایی کامل خود، به مصرف متعادل کاتیون و آنیون نیاز دارند. مواد مغذی اصلی توسط گیاهان بیشتر مصرف می شوند. هیدروژن، اکسیژن، نیتروژن و کربن بر 95% کل زیست توده گیاه تاثیر می گذارد. بقیه مواد اصلی نیز به صورت یون در خاک موجود است که گیاه از آن تغذیه می کند. امّا اگر میزان آن در خاک کافی نباشد چه می شود؟ در صورت نبود مواد مغذی گیاه پژمرده و در نهایت خشک می شود. رشد ناکامل، برگ شدن زردها نشانه ای هستند از نبود مواد کافی برای تغذیه. مانند هر موجود زنده دیگر گیاهان برای رسیدن به رشد کامل خود به غذایی کامل نیاز دارند. خرید کود Snoop به رساندن این مواد مغذی به گیاهان کمک می کند. در مرحله رشد می توان از کود SNOOP’S PREMIUM GROW استفاده نمود. این محصول به طور خاصی فرموله شده تا مواد مغذی را به بخش های مختلف ساختار گیاه برساند. به این ترتیب رشد و شادابی افزایش پیدا می کند.

مواد مغذی شامل ازت، فسفر و پتاسیم نقش مهمی در روند رشد و گلدهی گیاهان دارد. با خرید کود SNOOP’S PREMIUM BLOOM می توانید یک دوره گلدهی موفق را تجربه کنید. اگر عاشق انواع گل هستید، انتخاب یک کود مناسب باعث می شود تا گل هایی کامل، شاداب و خوش رنگ داشته باشید. تهران گرولایت از اولین تهیه و تولیدکنندگان  محصولات رشد گیاه در کشور است که تمامی محصولات مورد نیاز علاقمندان به گل و گیاه را در یک مجموعه جمع کرده است. خرید کود Snoop از این مجموعه به راحتی و تنها با چند کلیک امکان پذیر است. اگر می خواهید مرحله رشد و گلدهی گیاه خود را تضمین کنید خرید کود Snoop را به شما پیشنهاد می کنیم. فرمول استفاده شده در آن کمک می کند تا مواد مغذی به تمامی ساختار گیاه منتقل شوند. همچنین کودی سبک است تا به راحتی توسط گیاه جذب شود.

گیاهان در مرحله شکوفایی و گلدهی سخت کار می کنند. آنها باید تمامی مواد را جذب کرده تا گلدهی با موفقیت انجام شود. آنها برای تولید گل به مقادیر بسیار بیشتری از فسفات و پتاسیم نیاز دارند. در این مرحله خرید کود SNOOP’S PREMIUM NUTRIENTS HEAVY HARVEST برای عملکرد بهتر گیاه توصیه می شود. در این کود فرمول استفاده شده شامل سطح مناسبی از فسفات ها و پتاسیم است. استفاده همزمان از heavy harvest  و bloom می تواند به شکوفه زدن بیشتر گیاه بیانجامد.

امّا محصولات Snoop در اینجا تمام نمیشود! ریشه ها را فراموش نکنیم! برای رشد موفقیت آمیز و البته حیاتی ریشه ها به کودی با فرمول مناسب نیاز دارید. خرید کود SNOOP’S PREMIUM NUTRIENTS RADICAL ROOTS کمک می کند تا ریشه هایی قوی و مقاوم داشته باشید. با تشویق گیاه به ادامه رشد ریشه های خود در واقع طول چرخه زندگی به رشد گل ها نیز کمک می کنید. همچنین باعث می شوید تا گیاه در مقابل خشکسالی و دمای بالای محیط مقاومت نشان دهد. بعلاوه، با خرید کود Snoop شما سلامت گیاه خود را تضمین می کنید. به این ترتیب گیاه شما در طول حیات خود در برابر آفات و بیماری ها مقاومت نشان خواهد داد.

دو کود دیگر از محصولات Snoop شامل:

کود Snoop  YUMMY YIELD: محرک رشد منحصر به فرد برای فتوسنتز در مراحل رشد گلدهی

کود Snoop HYZYME: این کود شامل مواد ریز مغذی مورد نیاز برای ریشه است. این کود به صورت محلول است تا به راحتی توسط ریشه ها جذب شود.

قیمت و خرید کود اسنوپ (Snoop)

اگر در زمینه خرید کود Snoop یا انواع دیگر کودهای ارگانیک سوالی دارید با ما در تماس باشید. مجموعه تهران گرولایت همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما مشتریان عزیز است. محصولات کودی همگی با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا از باغبانی و کشاورزی خود تجربه ای دلچسب و به یادمادنی داشته باشید. موفقیت شما، موفقیت ماست.

برای کسب اطلاعات بیشتر فروشگاه تهران گرولایت مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند:

دسته‌بندی