کود رایزوفلورا پرپینیتور

1 لیتری

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
5%
2,450,000
2,350,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

کود 1 لیتری رایزوفلورا پرپینی تور ، یک کود بسیار باکیفیت با فرمولاسیون انحصاری می باشد که مبتنی بر انواع ریزمغذی ها و عناصر کمیاب و ضروری گیاهان فرموله شده است که به منظور افزایش تولید فلاونوئیدها مانند آنتوسیانین ها دسترسی مستقیم گیاهان به این ترکیبات ،مورد استفاده قرار میگیرد.کود رایزوفلورا پرپینیتور ، رنگ گیاه را بهبود می بخشد و رنگ های قرمز ،ارغوانی ،زرشکی ، بنفش و آبی (طیف رنگی ترکیبی آبی و قرمز ) را در گیاهان افزایش میدهد و میتوان آن را به عنوان کود تولید کننده رنگ دانه طبیعی در گیاهان معرفی کرد.فرمولاسیون خاص ساختاری کود رایزوفلورا پرپینیتور، کاملا طبیعی بوده و گیاه شما را بدون ایجاد استرس یا تغییر محیط به میزان قابل توجهی تقویت می کند .کود رایزوفلورا پرپینی تور، یک کود و هورمون منحصر به فرد و قدرتمند برای پرورش دهندگان گیاهان زینتی رنگی است که مایل هستند زیبا ترین و چشم نواز ترین گیاهان زینتی را تولید کنند همچنین به جهت تقویت رنگ میوه و افزایش بازار پسندی محصول ، افزایش کیفیت محصولات باغی و صیفی جات نیز امکان استفاده از آن وجود دارد.

مشخصات کود رایزوفلورا پرپینیتور :

کود رایزوفلورا پرپینیتور ، یک کود بسیار غلیظ و با کیفیت به منظور افزایش تولید ترکیبات آنتوسیانین و سایر فلاونوئیدها در گیاهان زینتی ، محصولات باغی ، صیفی جات و میوه درختان می باشد که باعث تغییرات فنوتیپی در گیاهان و افزایش کیفیت و جذابیت محصولات کشت شده ، خواهد شد.

سنتز ساختاری کود رایزوفلورا پرپینیتور :

 • تیتروژن :0%
 • فسفات (P2O5) :%2
 • پتاسیم(K2O) : %4
 • منو پتاسیم فسفات
 • منیزیم سولفات
 • پتاسیم سولفات


مزایای استفاده از کود رایزوفلورا پرپینیتور:


 • افزایش تولید رنگ دانه های طبیعی در ساقه ، برگ و محصولات گیاهی؛

همانطور که پیش تر نیز گفته شد استفاده از کود رایزوفلورا پرپینیتور باعث افزایش رنگ دانه های گیاهی بخصوص رنگدانه های رنگ قرمز ، بنفش و زرشکی در برگ و گل گیاهان زینتی ، میوه درختان مثمر و صیفی جات مانند تربچه ، چغندر و گوجه فرنگی و... خواهد شد که باعث افزایش بازار پسندی محصول می شود.

 • تقویت عطر و طعم محصولات گیاهی ؛

ترپن ها و سایر متابولیت های ثانویه مستقیماً مسئول تولید عطر و طعم مطبوع در گیاهان و میوه درختان هستند. کود Purpinator یک ترکیب کاملا طبیعی برای افزایش غلظت ترپن ها و ترپنوئیدها می باشد که باعث بهبود عطر و طعم محصولات برداشت شده خواهد شد ، همچنین در گل های شاخه بریده باعث افزایش کیفیت رنگ گل و عطر گل به طور همزمان خواهد شد.

 • تولید گیاهان بسیار قوی و مقاوم در برابر تنش های محیطی و غیر محیطی؛

ترپنهای ثانویه همچنین باعث تولید محصول نهایی قوی خواهد شد زیرا ترکیبات ارزشمند ترپن در دیواره های تریکوم و غدد ذخیره می شوند و باعث تقویت رشد رویشی گیاه ، افزایش ضخامت ساقه و بهبود ساختمان ریشه خواهد شد و نتیجه نهایی آن تولید گیاهان بسیار قوی ، باکیفیت و مقاوم در برابر تنش های محیطی و غیر محیطی خواهد شد.

غلظت استاندارد و ملاحظات مصرف کود کود رایزوفلورا پرپینیتور :

 • مراحل رشد رویشی (هفته 1-4): 2-5 میلی لیتر/گالن آب
 • مرحله رشد اولیه (هفته 5-9): 6-15 میلی لیتر/گالن آب
 • مرحله رشد اواخر شکوفه (هفته 10+): 20-30 میلی لیتر/گالن آب
 • {هر گالن مقدار تقریبی 3.7 لیتر آب می باشد}


ملاحظات 1 : قبل از مصرف به منظور همگن شدن ساختار کود چندین بار ظرف کود را تکان دهید.
ملاحظات 2 :دور از دسترس اطفال و در جایی کم نور و خنک نگهداری کنید.


کود رایزوفلورا پرپینیتور ، نتیجه سالها تحقیقات علمی و جامع به جهت بهبود تولید رنگ دانه در گیاهان و محصولات گیاهی با استفاده از ترکیبات و عناصر مغذی می باشد که میتوان آن را انقلابی در فعال کردن پتانسیل ژنتیکی واقعی گیاهان دانست .


تریپینیتور تنها و اصلی ترین کود تقویت کننده ترپن در گیاهان است که برای بهبود غلظت ترپن در گیاهان شما طراحی شده است ، این کود بسیار باکیفیت در بسته بندی 1 لیتری در سایت تهران تی جی ال موجود می باشد ، برای خرید این کود شگفت انگیز و منحصر به فرد هم اکنون میتوانید از طریق سایت تهران گرولایت از قسمت /کود و خاک/ محرک و مکمل ریشه /کود رایزوفلورا پرپینیتور/ سایت تهران تی جی ال اقدام به ثبت سفارش کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...