تاثیرات بی نظیر لامپ های بخار سدیم ناروا در رشد و گلدهی گیاهان
گیاهان نیز نمی توانند بدون نور زنده بمانند
البته، بدون شک نور خورشید بهترین منبع نور برای رشد گیاهان است اما همیشه در دسترس نیست. با یک نور رشد مناسب در محیط کشت، می توانید رشد گیاهان خود را کنترل کنید و در هر شرایط آب و هوایی و محیطی به باغبانی بپردازید!
لامپهای سدیم به دلیل کارایی بالا در تابش فعال فتوسنتزی به طور سنتی منبع اصلی نور برای روشنایی تکمیلی در تولید محصولات گلخانه ای بوده اند. این لامپ های رشد گیاه می تواند به صورت افقی نصب شود تا حداکثر نور مورد نیاز را منعکس کند. اندازه لامپ مورد نیاز به اندازه منطقه رشد و نوع گیاهانی که می خواهید رشد کنید بستگی دارد. گیاهانی که به نور زیادی مانند گیاهان و سبزیجات نیاز دارند بین 20 تا 60 وات نور در هر فوت مربع فضای رشد نیاز دارند.
این لامپ ها رشد گیاه نور قرمزتری تولید می کنند و می توانند با نور غروب آفتاب پاییز مقایسه شوند. رنگ زرد_قرمز بیشتر و آبی کمتر، باعث افزایش رشد گل ها در گیاهان گلدار و باردهنده می شود. چراغ های HPS به طور گسترده ای برای افزایش طول روز طبیعی مورد استفاده قرار می گیرند که برای گیاه شرایط تابستان را ایجاد می کند. از آنجا که نور آبی تمام نور آبی مورد نیاز را تأمین می کند، این لامپ های رشد گیاه در ساعات کم نور و در تاریکی مطلق استفاده می شوند. اغلب برای روشنایی اتاق ها بیشترین بازده را دارند و به دلیل عملکرد موثرشان شناخته می شوند. لامپهای سدیم با فشار بالا گرمای تابشی زیادی را ایجاد می کنند و طیف نوری خوبی را ارائه می دهند. این امر لامپ ها را برای ایجاد و شبیه سازی آب و هوای گرم ایده آل می کند. از ویژگی های دیگر لامپ های HPS، طیف نوری خوب برای گلدهی و در نتیجه عملکرد بهتر جوانه زنی و گلدهی گیاه را به دنبال دارد و ثابت شده که برای عملکرد زیاد و محصول با کیفیت عالی است.کم مصرف و به طور گسترده ای در دسترس هستند.
لامپ های گلخانه ای HPS  ناروا، یکی از مناسب ترین گزینه ها برای استفاده هستند. این محصول که ساخت کشور آلمان است از شناخته شده ترین محصولات در این زمینه بوده و مطابق استاندارد های جهانی ساخته شده است. این لامپ ها با طیف نوری خاص خود، فتوسنتز را تحریک می کنند، برای رشد رویشی، تولید گل و میوه عالی بوده، باعث رشد سریع گیاه در تمام مراحل رشد می شوند و به سرعت گلدهی گیاه کمک می کنند و در آخر،  دارای بهترین کیفیت و بازده هستند.