فیلتر کربن گلخانه 80 سانتی جاکوبی سوئد


فیلتر کربن 80 سانتیمتر جاکوب سوئد دارای کربن فعال است. لایه کربن فعال آن 1.5 اینچی است و می تواند به میزان 1800 جذب یون را انجام دهد. امّا این فیلتر کربن چگونه محیط گلخانه شما را تمیز می کند؟ چرا فیلتر کربن جاکوب سوئد را تهیه کنیم؟ ابعاد آن برای سیستم تهویه شما مناسب است یا خیر؟


در تهران گرولایت قصد داریم با بررسی نحوه کار کرد این فیلتر به شما در خرید فیلتر کربن کمک کنیم. با دانستن اطلاعات بیشتر در این زمینه مسیر انتخاب و تصمیم گیری شما کوتاه تر خواهد شد.


شرکت جاکوب سال ها است که در زمینه تهیه فیلتر کربن فعالیت می کند. علاوه بر آن، از انواع مواد مختلف به ساخت کربن های فعال می پردازد. از کربن های فعال بر پایه پوست نارگیل گرفته تا ذغال سنگ. فیلتر کربن 80 سانتیمتری جاکوب سوئد دارای کربن فعالی بر پایه ذغال سنگ است. امّا چگونه کمک می کند تا بتوانیم 95% از بوی محیط را از بین ببریم؟


نگرانی و ناراحتی اکثر افراد صاحب گلخانه و اتاقک کشت بوی نامطبوعی است که گاهی از آن تولید می شود. با خرید فیلتر کربن می توانید با بوی نامطبوع خداحافظی کنید. نحوه عملکرد فیلتر کربن 80 سانتیمتری جاکوب سوئد به این صورت است. سیستم تهویه، هوای محیط گلخانه را به درون خود می کشد. مواد آلاینده و پاتوژن هایی که عامل بیماری هستند از درون فیلتر کربن عبور می کنند. کربن های فعال با این مواد واکنشی شیمیایی می دهند که منجر به جذب این مواد به سطح یون می شود. با جذب عواملی که بوی نامطبوع از خود تولید می کند، به طور خودکار هوا تصفیه شده و محیطی عاری از بو خواهید داشت.


امّا بو تنها مسئله نیست. همان طور که اشاره کردیم، در محیط های بسته و مرطوب عوامل بیماری زا سریع رشد می کنند. برای افرادی که قصد فروش محصولات خود را دارند شکل گرفتن بیماری و آفات بر روی گیاهان مسئله ای مهم است. وجود آفات ضرر بزرگی را به همراه می آورد. از آنجایی که محیط بسته است، بیماری به سرعت به بقیه گیاهان نیز منتقل می شود. در نتیجه، بهترین راحت جلوگیری از آن است. با خرید فیلتر کربن می توان از این مسئله پیشگیری نمود.


فیلتر کربن 80 سانتیمتری جاکوب سوئد یکی از گزینه های مناسب برای انواع محیط های بسته شامل: گلخانه، اتاقک کشت یا چادر کشت خواهد بود. نصب آن به آسانی صورت می گیرد. اگر در زمینه ابعاد و نحوه نصب آن در سیستم تهویه خود سوالی دارید می توانید با همکاران ما در تهران گرولایت در میان بگذارید.


از خصوصیات مهم دیگر فیلتر کربن 80 سانتیمتری جاکوب سوئد آن است که می تواند دمای تا 400 درجه سانتی گراد را تحمل کند. همچنین در دمای محیطی از -20 تا 65 درجه سانتی گراد عملکرد خوبی از خود نشان می دهد.
اگر قصد دارید تا محیطی سالم و پاک برای پرورش گیاهان خود فراهم کنید، خرید فیلتر کربن می تواند راهی برای رسیدن به این هدف باشد. در صورتی که در زمینه ی خرید فیلتر کربن 80 سانتیمتری جاکوب سوئد سوالی دارید می توانید با گروه پشتیبانی تهران گرولایت در میان بگذارید.