فروش فیلتر کربن گلخانه 20 سانتی جاکوبی سوئد


اگر از سیستم تصفیه هوا استفاده می کنید یا در قصد خرید آن را دارید، لازم است با فیلتر کربن جاکوب آشنا شوید. فروش فیلتر کربن در تهران گرولایت به این سبب صورت می گیرد که بتوانید گلخانه و اتاق کشتی بی بو و عاری از آلودگی داشته باشید.


فیلتر کربن گلخانه چیست؟


فیلتر کربن گلخانه درون سیستم خروجی هوای شما قرار خواهد گرفت. این فیلتر ها با تمام مواد آلرژی زا و آلاینده ها و همچنین بوی نامطبوع مبارزه می کنند. بهترین گزینه برای جذب و از بین بردن ناخالصی ها در هوا هستند تا گیاهان شما به بهترین نحوه هوای تازه را تنفس کنند.


فروش فیلتر کربن گلخانه جاکوب به این سبب صورت می گیرد تا محیط گلخانه شما هوایی پاک و بی بو داشته باشد. فیلتر های کربن فعال قطعات کوچکی از کربن هستند که معمولا به شکل بلوک دانه ای یا پودری هستند و به همین دلیل می توان گفت بسیار متخلخل هستند. سطح مقطع موجود در کربن فعال باعث شده تا بیشتر از کربن سنتی بتواند آلاینده ها و مواد آلرژی زا را جذب کند.


جذب فرآیندی است که در آن ترکیبات آلی موجود در هوا یا آب با کربن فعال واکنش شیمیایی می دهند که باعث می شود به فیلتر بچسبند. هر چه میزان کربن فعال متخلخل باشد، آلودگی بیشتری نیز جذب می کند. خرید فیلتر کربن کمک می کند تا ترکیبات خطرناک که موجب رشد باکتری های نا سالم می شود. کربن فعال در صنایع بسیاری به کاربرده می شود، از پزشکی گرفته تا کشاورزی و دامداری. حتی به عنوان یک سم طبیعی برای دفع آفات و یک ماده ضد عفونی کننده مفید شناخه می شود.


شرکت جاکوب یکی از شرکت های فعال در زمینه محصولات کربن فعال است. این شرکت سوئدی با دقت و مهندسی بالا کربن فعال مورد نیاز برای ساخت انواع فیلتر را تهیه می کند. خرید فیلتر کربن جاکوب سوئد می تواند یکی از بهترین فیلترهای کربن باشد. شاید قیمت آن نسبت به برند های داخلی بالا تر به نظر برسد. امّا دوام و طول عمر این فیلتر ارزش آن را ثابت می کند. بدنه این محصول از بهترین مواد گالوانیزه ساخته می شود تا در مقابل ضربات و خوردگی ها خود را حفظ کند.


ویژگی های فیلتر کربن گلخانه 20 سانتیمتری جاکوب سوئد


فروش فیلتر کربن گلخانه 20 سانتیمتری جاکوب سوئد در تهران گرولایت به صورت تخصصی صورت می گیرد و تمامی محصولات قبل از ارائه مشتریان مورد بررسی قرار می گیرد تا بهترین آنها در اختیار شما قرار گیرند. خرید فیلتر کربن پیش رو برای سیستم های تهویه هوایی مناسب است که محل قرار گیری فیلتر آنها 20 سانتی متر فاصله را داشته باشد.
خرید فیلتر کربن جاکوب سوئد کمک می کند تا 95 درصد بوی ایجاد شده در گلخانه، اتاقک کشت یا چادر کشت از بین برده شود. کربن فعال موجود این بو را به خوبی جذب خواهد کرد. در این فیلتر کربن مقدار جذب یون 650 بوده و ضخامت لایه کربن آن معادل 1.5 اینچ است. می تواند تا دمایی معادل 400 درجه سانتی گراد را تحمل کند. همچنین دمای محیط کار شما می تواند بین -20 تا 65 درجه سانتی گراد باشد و ببینید خرید فیلتر کربن 20 سانتی متری ما چگونه به خوبی عمل می کند. کربن فعال استفاده شده در این فیلتر بر پایه ذغال سنگ است.  • جذب بو تا 95 درصد
  • قابلیت جذب ریزترین گرده ها، مواد آلرژی زا، آلودگی و بوی نامطبوع
  • تامین سلامت پرسنل و گیاهان
  • مقدار جذب یون : 650
  • ضخامت لایه کربن : 1.5 اینچ
  • تهیه شده از کربن فعال بر پایه ذغال سنگ
  • حداکثر دمای قابل تحمل: 400 درجه سانتی گراد


خرید فیلتر کربن گلخانه چه مزیت هایی دارد؟  


فواید زیادی در رابطه با خرید فیلتر کربن و استفاده از آن وجود دارد. این دستگاه های تصفیه می توانند تمام آلودگی های ناخواسته یا مضر محیط را برای شما تمیز کنند. فیلتر کربن امروزه یکی از تجهیزات پرکاربرد در فضای گلخانه ها است. مزیت عمده و قابل توجه آن جذب بو است. شاید اتاقک کشتی در خانه داشته باشید و نخواهید بوی آن تمام خانه را فرا گیرد. کنترل این بو می تواند چالشی سخت برای علاقمندان به گل و گیاه باشد.با خرید فیلتر کربن جاکوب سوئد و نصب یک سیستم تهویه مناسب می تواند به راحتی بوی نامطبوع را به بیرون منتقل داد در حالی که فیلتر کربن بیشتر آن را جذب می کند تا هوایی سالم و پاک برای شما ایجاد نماید. ولی در کل با خرید فیلتر کربن تضمین می کنید تا گیاهان شما شاداب تر و سالم تر به رشد خود ادامه دهند. مواد پاتوژن موجود در هوا می تواند عامل بیماری زایی در گیاهان باشد و وجود فیلتر کربن کمک می کند تا هوا پاکسازی شود.

شاید سیستم فیلتراسیون که از واکنش های شیمیایی برای پاک سازی هوا استفاده می کند پیچیده به نظر برسد در حالی که عملکرد بسیار ساده ای دارد. هوای آلوده وارد سیستم می شود، از میان فیلتر کربن فعال عبور می کند، مواد آلاینده توسط فیلتر جذب و هوای تصفیه شده از آن خارج می گردد. فیلتر کربن حتی مانع از عبور ذرات بزرگتر گرد و غبار و حتی پرزها می شود.

تهران گرولایت از اولین تولید کنندگان و تهیه کنندگان تجهیزات کشاورزی است. تمامی محصولات این مجموعه توسط کارشناسان ما بررسی می شود. می توانید انواع تجهیزات مورد نیاز برای رشد و سلامت گیاهان خود را از مجموعه تهران گرولایت تهیه فرمایید. خرید و فروش فیلتر کربن توسط تهران گرولایت به آسانی و تنها با چند کلیک امکان پذیر است. ارائه بهترین فیلترها از تولید کنندگان خارجی را از تهران گرولایت بخواهید.