پارچه های رفلکتور اتاق رشد گیاه

پارچه های رفلکتور اتاق رشد ، راندمان میزان  استفاده گیاهان از نور مصنوعی، لامپ رشد گیاه را به طور چشم گیری افزایش می دهد و در نتیجه آن از اتلاف نور تولید شده توسط لامپ های رشد گیاهی تا حدامکان جلوگیری خواهد شد.
به سبب خاصیت انتشار همه جانبه نور ، بخش زیادی از نور تولید شده توسط لامپ های رشد گیاه ( نور مصنوعی)، به دیواره ها ،کف و سقف اتاق رشد تابش پیدا میکند و اتلاف میشود ، از طرفی تابش نور به سطوح تیره و مواج(غیر سیقلی) باعث تبدیل انرژی نور به گرما و افزایش دما اتاق رشد خواهد شد ، بنابراین استفاده از پارچه مایلار اتاق رشد علاوه بر کاهش میزان اتلاف نور ، لامپ های رشد گیاه باعث کاهش تبدیل میزان انرژی نور به گرما خواهد شد که تحت عنوان شاخص پراکندگی نور یا RI، مطرح میشود .
میزان RI یا شاخص پراکندگی نور در پارچه های رفلکتور همواره از سطوح غیر سیقلی( دیوار های اتاق رشد)  کمتر می باشد و این بدین معناست که نرخ تبدیل انرژی نوری به انرژی گرمایی در پارچه های رفلکتور بسیار کم می باشد و بنا براین میتوان بدون نگرانی از تنش گرمایی گیاهان را در مجاورت پارچه های رفلکتور ، در اتاق رشد گیاه قرار داد.
پارچه های رفلکتور دارای میزان انعکاس نور متفاوت و به طبع آن دارای اثر بخشی متفاوتی بر روی  بازدهی رشد گیاه می باشند .
در ادامه قصد داریم به برسی تعدادی از پرفروش ترین پارچه رفلکتور اتاق رشد گیاه موجود در سایت تهران گرولایت بپردازیم ؛


پارچه رفلکتور 60 درصد

پارچه رفلکتور 60 درصد از تولیدات با کیفیت کشور چین می باشد که به نام پارچه رفلکتور ارزان نیز شناخته میشود  آید پارچه رفلکتور گزینه ای بسیار مناسب برای پوشش دیواره ها ، کف و سقف اتاق رشد و کشت گیاهی به منظور کاهش اتلاف نور تولید شده توسط لامپ های رشد گیاه محسوب می شود .
پارچه رفلکتور 60 درصد ارزان ،همان طور که در نام آن نیز ذکر شده است ،  توانایی انعکاس و بازگشت نور تا 60% را دارد و یک پارچه رفلکتور بسیار ارزان و مقرون به صرفه محسوب می شود که به نسبت قیمت دارای جنس و بافت مطلوبی است .پارچه رفلکتور ارزان 60 درصد که با نام پارچه رفلکتور شمعی نیز شناخته می شود در ابعاد طولی 100 سانتی متر و عرض 140 و 170 سانتی متر عرضه می شود و بسیار بادوام و با کیفیت ، بدون ریزش رفلکتور ، ضد رطوبت و ضد قارچ و باکتری می باشد ، این پارچه رفلکتور از جمله در فروش ترین پارچه های رفلکتور اتاق رشد در ایران محسوب می‌شود.


پارچه رفلکتور 80 درصد ایتالیایی
پارچه رفلکتور 80% ایتالیایی دارای طول 1 متر و عرض 1.4 متر می باشد همچنین ضخامت آن 1 میلی متر و از تولیدات بسیار باکیفیت کشور ایتالیا می باشد ، این پارچه رفلکتور نسبت به پارچه های مایلار هم قیمت ، دارای ضخامت بیشتر و بافت بسیار مستحکم می باشد و به سبب وجود یک لایه بسیار نازک نایلونی ضد آب و ضد رطوبت می باشد و از خروج رطوبت داخلی اتاق رشد به بیرون جلوگیری خواهد کرد به علاوه پارچه رفلکتور  هشتاد درصد ایتالیایی ضد قارچ ، آنتی باکتریال می باشد و با ضمانت عدم ریزش رفلکتور عرضه می شود و استفاده از آن می تواند تا 35 درصد باعث افزایش رشد گیاهان و نرخ بهروری تولید شود.

پارچه رفلکتور 85 درصد ایتالیایی درجه یک
این پارچه رفلکتور بسیار با کیفیت محصول کشور ایتالیا است و تا 85 درصد امکان بازتاب نور تابش شده به دیواره ها و سقف و کف اتاق رشد به سمت گیاه را دارد همچنین دارای شاخص پراکندگی نور یا RI بسیار کمی می باشد ونرخ تبدیل انرژی آن در کمترین مقدار ممکن است . پارچه رفلکتور 85 درصد ایتالیایی تا 60 درصد می تواند باعث افزایش رشد رویشی گیاه و بازده تولید  شود.
روکش نایلونی به کار رفته در این پارچه باعث جلوگیری از ریزش رفلکتور می شود  و همچنین به آن قابلیت عایق بودن در برابر آب و رطوبت را نیز داده است ، ضخامت پارچه مایلار 85% ایتالیایی  2 میلی متر و جز پارچه های رفلکتور ضخیم و مقاوم محسوب می شود ، طول پارچه رفلکتور 85 درصد ایتالیایی  100 سانتی متر و عرض آن نیز 140 سانتی می باشد و یکی از پرفروش ترین پارچه های رفلکتور سایت تهران گرولایت محسوب می شود.


پارچه رفلکتور 85 درصد ترک درجه یک
پارچه رفلکتور 85 درصدترک به سبب سطح براق و آینه گون لایه رفلکتور آن می تواند تا 85 درصد از نور اتلافی در اتاق رشد را دریافت و با کمترین نرخ تبدیل انرژی نور به گرما،  به سمت گیاه بازتاب دهد.استفاده از پارچه مایلار 85% ترک برای اتاق رشد گیاه ، باعث افزایش راندمان رشد و گلدهی  گیاه  تا 50 درصد خواهد شد. این پارچه رفلکتور وارداتی و ساخت کشور ترکیه می باشد دارای ضخامت 2 میلی متر(بسیار ضخیم )و عمر مفیدی بیش از 5 سال است. به سبب پوشش نایلونی شفاف به کار رفته در ساخت این پارچه ، رفلکتور این پارچه  مقاوم در برابر ریزش و همچنین ضد رطوبت و ضد قارچ و ضد میکروب می باشد.
پارچه رفلکتور هشتاد و پنج درصد ترک در ابعاد طولی 100 سانتی متر و عرض 140 سانتی متر عرضه می شود.


پارچه رفلکتور 90 درصد ایتالیایی درجه یک
پارچه رفلکتور 90 درصد ایتالیایی ، مناسب برای افزایش بازدهی نور لامپ های رشد در اتاق رشد و کشت گیاهی می باشد.این پارچه رفلکتور از تولیدات بسیار باکیفیت کشور ایتالیا می باشد و ابعاد آن به صورت ، 100 سانتی متر طول ،140 سانتی متر عرض و ضخامت 2 میلی متر می‌باشد. به منظور جلوگیری از ریختن رفلکتور در اثر رطوبت اتاق رشد  یک لایه روکش نایلونی بر روی رفلکتور قرار گرفته است .پارچه رفلکتور 90 درصد ایتالیایی ضد رطوبت و ضد رویش قارچ و تکثیر باکتری  و دارای طول عمر حداقل 10 سال ، مناسب ترین گزینه به منظور پوشش جداره کف و سقف اتاق رشد می باشد و می تواند بازدهی تولید را تا 70% افزایش دهد.
پارچه رفلکتور 90% ایتالیایی در سه رنگ پارچه سبز، زرد و قرمز در سایت تهران گرولایت موجود و قابل سفارش می باشد .


پارچه رفلکتور 90 درصد ترک
پارچه رفلکتور 90 درصد ترک ، همان طور که از عنوان آن مشخص است تولید شده در کشور ترکیه و در ابعاد طول 100 سانتی متر و عرض 140 سانتی متر عرضه می شود ، این پارچه مایلار ترک می تواند تا 90% نور اتلافی بازتاب داده شده به جداره های جانبی اتاق رشد و سقف و کف را با کمترین میزان نرخ تبدیل انرژی نور به گرما ، مجددا به سمت گیاهان بازتاب دهد .
پارچه رفلکتور 90% ترک ، دارای ضخامت ایده آل یک میلی متر و بسیار انعطاف پذیر می باشد و همانند سایر پارچه های رفلکتور عایق رطوبت ، آنتی باکتریال و ضد قارچ می باشد .
استفاده از پارچه رفلکتور نود درصد ترک می تواند تا 45 درصد باعث افزایش دریافت نور لامپ رشد گیاه  توسط گیاهان و افزایش نرخ بهره‌وری تولید شود .


پارچه رفلکتور 95 درصد ترک 
پارچه رفلکتور 95 درصد ترک ، محصول بسیار پرفروش و با کیفیت و از تولیدات کشور ترکیه می باشد ، این پارچه رفلکتور دارای پوشش رفلکتور نقره ای _ رنگین کمانی می باشد و دارای ضمانت طول عمر حداقل 5 سال می باشد.
پوشش رفلکتور این پارچه مایلار کاملا مشابه با سطح آینه بوده و میتواند تا 95 درصد از نور اتلافی لامپ رشد گیاه را مجددا ، به شما گیاه بازتاب دهد، این پارچه مایلار 95% ترک ، ضد رطوبت ، ضد قارچ ، ضد باکتری و بسیار ضخیم (ضخامت 2 میلی متر ) و با کیفیت می باشد و میتواند تا 70 درصد باعث افزایش راندمان تولید و بهره وری کشت شود.


پارچه رفلکتور 98 درصد ایتالیایی
پارچه رفلکتور 98 درصد ایتالیایی، باکیفیت ترین و مرغوب ترین پارچه رفلکتور اتاق کشت موجود در بازار ایران می باشد که تقریبا همه نور اتلافی تابش شده به سمت دیواره ها و سطوح اتاق رشد را با کمترین میزان  شاخص پراکندگی نور (RI) ، مجددا به سمت گیاهان بازتابش می دهد.
پارچه رفلکتور 98% ترک بسیار با کیفیت و با دوام و طول عمر بسیار بالایی دارد ، همچنین به سبب یه لایه نایلونی نازک بر روی پوشش رفلکتور ، در مقابل ضربه و ریزش پوشش رفلکتور کاملا ایمن سازی شده است.
پارچه رفلکتور 98 درصد ایتالیایی در ابعاد طول 100 سانتی متر و عرض 140 سانتی متر و ضخامت یک میلی متر در سایت تهران گرولایت موجود و قابل سفارش است.مجموعه تهران گرولایت مفتخر است به عنوان مرکز فروش رفلکتور اتاق رشد گیاه در تهران ، با کیفیت ترین پارچه های رفلکتور اتاق رشد را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهد .
شما میتوانید متناسب با ابعاد اتاق رشد گیاهی خود و میزان بودجه تخصیص یافته برای خرید پارچه رفلکتور اتاق رشد ، مناسب ترین گزینه ممکن را، از بین پارچه های رفلکتور متنوع موجود در سایت انتخاب و ثبت سفارش کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را درب منزل  یا در محل کار دریافت کنید.