فروش انواع پارچه رفلکتور

پارچه های رفلکتور با کیفیت های متفاوت و همچنین درصد های متفاوت بازگشت نور در بازار عرضه می شود. آنچه که باید در هنگام خرید پارچه های رفلکتور مد نظر داشته باشید یکی درجه کیفیت پارچه و دوم کیفیت سطح آینه گون پارچه می باشد. پیشنهاد ما به شما خرید از مراکز معتبر و تخصصی فروش محصولات و ایزارهای اتاق کشت  گیاه است. سایت تهران گرولایت به عنوان اولین و بزرگترین مراکز فروش تجهیزات اتاق کشت و گلخانه بهترین و با کیفیت ترین پارچه های رفلکتور وارداتی درجه یک برای اتاق رشد گیاه را با درجه های متفاوت بازگشت نور با قیمت مناسب به شما عزیزان عرضه خواهد کرد. نگاهی اجمالی به انواع پارچه رفلکتور موجود در سایت مجموعه ی تهران گرولایت می اندازیم:

پارچه رفلکتور 90 درصد ایتالیایی درجه یک :
این پارچه در ابعاد 100 سانتی متر طول و 140 سانتی متر عرض با ضخامت 2 میلی متر توانایی جذب 90 درصد از نور اتلافی در اتاق رشد گیاه را دارد و تا 70 درصد باعث افزایش رادمان رشد گیاهان در اتاق رشد خواهد شد. این پارچه وارداتی و از یک لایه پارچه مستحکم و ریز بافت، یک لایه پارچه ورنی و یک لایه از جنس پلی اتیلن ترفتالات به عنوان سطح انعکاسی رفلکتور تشکیل شده است. شاخص پراکندگی نور یا RI در این پارچه در کمترین سطح قرار دارد. جهت جلوگیری از ریزش رفلکتور یک روکش بسیار نازک نایلونی بر روی سطح پلی اتیلن ترفتالات پارچه کشیده شده است  که علاوه بر آن به صورت عایق رطوبت نیز عمل می کند. با خرید این پارچه رفلکتور 90 درصد ایتالیایی می توانید مطمئن باشید که گیاهان شما از خطر هر نوع الودگی در امان خواهند بود زیرا این پارچه ضد میکروب و ضد قارچ می باشد و کاملا استریل در برابر بیماری های گیاهی می باشد.

پارچه رفلکتور 98 درصد ایتالیایی :
این پارچه رفلکتور با ابعاد 100 سانتی متر طول و 140 سانتی متر عرض و با ضخامت 1 میلی متر از جنس  پلی اتیلن ترفتالات می باشد که سطح نقره ای رفلکتور تا 98 درصد از نور تابیده شده را جذب و تا 50 درصد باعث افزایش راندمان رشد گیاه خواهد شد. بر روی سطح  آینه گون این پارچه رفلکتور ایتالیایی پوشش نایلونی نازکی قرار گرفته که هم مانع از ریزش رفلکتور می شود و هم پارچه رفلکتور را ضد رطوبت ، ضد میکروب و ضد قارچ  کرده است. این پارچه با کیفیت را با قیمت بسیارمناسب می توانید از سایت تهران گرولایت تهیه کنید.

پارچه رفلکتور 90 درصد ترک :
این پارچه رفلکتور ساخت کشور ترکیه در ابعاد 140*100 سانتی متر با ضخامت 1 میلی متر تا 90 درصد از نور اتلافی را جذب و به سمت گیاه هدایت می کند. این پارچه بسیار نرم و قابل انعطاف بوده و تا 45 درصد بر روند رشد گیاهان تاثیر مطلوب خواهد داشت.
این پارچه بدون ریزش رفلکتور ضد رطوبت ، ضد میکروب و ضد قارچ می باشد.پارچه رفلکتور 80 درصد ایتالیایی :
این پارچه رفلکتور با سطح نقره ای مات در ابعاد 100 سانتی متر طول و 140 سانتی متر با قطر 1 میلی متر تا 80 درصد از نور اتلافی را جذب کرده و به سمت گیاه منعکس خواهد کرد. این پارچه بسیار بادوام و ضد رطوبت و ضد قارچ می باشد. و تا 35 درصد باعث افزایش رشد گیاه در اتاق های کشت گیاه خواهد شد.

پارچه رفلکتور 85 درصد ایتالیایی درجه یک :
این پارچه درجه یک وارداتی تا 85 درصد قابلیت جذب و بازتاب نور با پایین ترین میزان شاخص RI مقدارکمتری از نور را به گرما تبدیل خواهد کرد. این پارچه رفلکتور 85 درصد ایتالیایی تا 60 درصد باعث افزایش نرخ رشد در گیاهان اتاق رشد گیاه خواهد شد. بر روی پوشش آلومینیومی این پارچه رفلکتور روکش نایلونی بسیار نازک کشیده شده که علاوه بر جلوگیری از ریزش رفلکتور ضد قارچ و ضد میکروب و ضد رطوبت نیز می باشد. این پارچه رفلکتور وارداتی با ابعاد 140*100 سانتی متر و با ضخامت 2 میلی متر با بهترین قیمت در سایت تهران گرولایت قابل سفارش می باشد.

پارچه رفلکتور 85 درصد ترک درجه یک :
این پارچه رفلکتور وارداتی از جنس مایلار با ابعاد 140* 100 سانتی متر و ضخامت 2 میلیمتر طول عمری بالغ بر10 سال دارد. و بیش از 50 درصد باعث افزایش نرخ رشد در گیاهان در اتاق رشد خواهد شد. سطح رفلکتور این پارچه عایق رطوبت و ضد میکروب و ضد قارچ و همچنین پوشش نایلونی بر روی آن مانع از ریزش رفلکتور آن خواهد شد.

پارچه رفلکتور 95 درصد ترک براق :
این پارچه وارداتی قابلیت بازتاب نور اتلافی تا 95 درصد و افزایش راندمان رشد گیاه تا 70 درصد را دارا می باشد. روکش نایلونی بسیار نازک بر روی سطح آینه گون رفلکتور ضد آب و رطوبت بوده و مانع از نشستن گرد و غبار بر روی سطح رفلکتور و کاهش میزان نور انعکاسی می شود. همچنین این پارچه رفلکتور 90 درصد ترک ضد میکروب و باکتری می باشد و در ابعاد طول 1 متر و عرض 140 سانتی متر تولید شده  و با ضخامت  دو میلی متر قابل تهیه در سایت تهران گرولایت با قیمت  مناسب می باشد.

پارچه رفلکتور 60 درصد:
این پارچه رفلکتور از جنس شمعی و ساخت کشور چین می باشد. این پارچه با طول 1 متر و عرض 140 تا 170 سانتی متر و ضخامت5/0 میلی متر می باشد. این پارچه رفلکتور دارای پوشش انعکاسی با قابلیت بازتاب نور تا 60 درصد و افزایش نرخ رشد گیاه در اتاق رشد گیاه تا 35 درصد می باشد.

با مراجعه ی به سایت تهران گرولایت قسمت محصولات / تجهیزات اتاق رشد / پارچه رفلکتور (مایلار) می توانید انواع پارچه رفلکتور را مشاهده کرده و از با خصوصیات آنها بیشتر آشنا شوید. مجموعه تهران گرولایت یکی از بزرگترین و معتبرترین فروشگاه های اینترنتی تجهیزات و لوازم اتاق کشت گیاه و گلخانه می باشد.