مقدمه
کار کردن در محیط گلخانه لذتی وصف ناشدنی دارد. روبرو شدن هر روزه با گیاهان و لمس طراوات و شادابی گلها آن هم از فاصله ی بسیار نزدیک می تواند شما را به فردی با روحیه شاد و سرزنده تبدیل کند اما در کنار تمام این خوبی ها یک عیب بزرگ نیز در گلخانه وجود دارد آن هم وجود بوهای زننده و گرد و غبار حاصل از گرده افشانی و رشد گیاهان است. ذرات معلق زیادی در هوای گلخانه وجود دارد که نفس کشیدن در این محیط را سخت می کند. فن بین کانالی برای فیلتر کربن همان تجهیزی است که می تواند این معضل را به طور کلی نابود کند بنابراین از بابت کار و فعالیت در محیط گلخانه دیگر مشکلی وجود نخواهد داشت. مجموعه تهران گرولایت یکی از فروشندگان بزرگ تجهیزات گلخانه ای می باشد که از کوچکترین تا بزرگترین تجهیزات مورد نیاز برای گلخانه را ارائه می دهد. فن بین کانالی برای فیلتر کربن نیز یکی از این تجهیزات است. در ادامه با ما همراه باشید تا سر از کار این تجهیز حیاتی درآورید.

فیلتر کربن چه نقشی در گلخانه دارد؟
ساختار فیلتر کربن به گونه ای است که امکان گیر انداختن کوچکترین ذرات گرد و غبار و بوهای آزار دهنده را دارا می باشد بنابراین با نصب کردن فیلتر کربن در محیط گلخانه می توانید از شر این موارد آزاردهنده رهایی پیدا کنید. شاید تصور کنید که خوشبو کننده ها می توانند درصدی از بوهای بد را پوشش دهند اما این مواد دارای عناصر شیمیایی هستند و نه تنها برای سلامت شما بلکه برای سلامت گیاهان نیز مضر می باشد. بنابراین به جای راه حل ها موقتی توصیه ما به شما استفاده از فیلتر کربن می باشد.
نقش فن بین کانالی برای فیلتر کربن در گلخانه چیست؟
اما در کنار فیلتر کربن تجهیزی به نام فن بین کانالی برای فیلتر کربن نیز ارائه می شود که در سیستم تهویه واقع می شود و تمامی ذرات و گرد و غبارها و هوای آلوده ی گلخانه شما را به سمت بیرون هدایت می کند و از طرفی هوای تازه را تصفیه کرده و وارد گلخانه می نماید. بنابراین فیلتر کربن به تنهایی نمی تواند برای گلخانه ی شما کافی باشد و زمانی می تواند کارایی خود را به اثبات برساند که در کنار یک دمنده یا فن بین کانالی استفاده شود. در واقع نقش فن بین کانالی برای فیلتر کربن این است که هوای آلوده داخل گلخانه را به درون خود کشیده و تصفیه می نماید و از طرفی هوای تازه و سالم بیرون را نیز از فیلتر خود عبور می دهد و وارد گلخانه می کند.

خرید فن بین کانالی برای فیلتر کربن از تهران گرولایت
خرید فن بین کانالی برای فیلتر کربن باید طبق اصول خاص خود انجام شود. به عنوان مثال یکی از نکات مهم در خرید این تجهیز در نظر گرفتن ابعاد و وسعت گلخانه می باشد. هرچه گلخانه ی شما دارای وسعت و تعداد گیاهان بیشتری باشد به همان میزان باید ولتاژ و توان بالاتری برای فن بین کانالی لحاظ شود. کارشناسان حرفه ای در مجموعه تهران گرولایت آماده ارائه ی مشاوره رایگان در زمینه خرید فن بین کانالی برای فیلتر کربن می باشند. بنابراین اگر در این زمینه آماتور هستید و می خواهید به تازگی یک فن بین کانالی تهیه کنید بهتر است از مشاورین تهران گرولایت کمک بخواهید.
سرعت گردش موتور، توان، ولتاژ، جریان و حجم هوای خروجی از فن بین کانالی از جمله مهمترین فاکتورها در مورد آن می باشند که در هنگام خرید باید به آنها دقت شود. همچنین اغلب فن های بین کانالی دارای بدنه پلاستیکی و پره های پلاستیکی می باشند.
نتیجه گیری
تصفیه هوای درون گلخانه از هیچ طریقی به غیر از تعبیه فن بین کانالی برای فیلتر کربن امکان پذیر نخواهد بود. راه حل های موقتی همچون تعبیه پنکه، باز گذاشتن درب و پنجره ها و یا استفاده از اسپری خوشبو کننده نیز جوابگو نخواهد بود. فن بین کانالی با اتصال به فیلتر کربن می تواند تمامی ذرات گرد و غبار و بوهای آزار دهنده را جذب و از محیط گلخانه خارج کند. مجموعه تهران گرولایت به عنوان یکی از قوی ترین مجموعه ها در زمینه ی فروش تجهیزات گلخانه ای بهترین نوع فن بین کانالی برای فیلتر کربن را ارائه می دهد. برای دریافت مشاوره کافیست با شماره های قرار داده شده در وبسایت تهران گرولایت تماس حاصل کنید.